Instalacje

Dom bez rachunków tematem przewodnim VII Kongresu PORT PC Pompy ciepła

28 lutego 2019 r. w ramach Targów Enex w Kielcach odbędzie się VII Kongres Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła (PORT PC) pod hasłem "Dom bez rachunków".

Nowy harmonogram szkoleń NIBE-BIAWAR Pompy ciepła

Firma NIBE-BIAWAR opublikowała harmonogram szkoleń produktowych z pomp ciepła NIBE na rok 2019. Kompleksowe szkolenia techniczne kierowane są do wszystkich zainteresowanych inwestycją w rozwój własnej firmy chcących poszerzyć swoją działalność i wiedzę w zakresie doboru i instalacji pomp ciepła NIBE.

Cykl szkoleń autoryzacyjnych dla instalatorów central wentylacyjnych Komfovent DOMEKT Wentylacja i klimatyzacja

Firma Ventia, wyłączny przedstawiciel marki Komfovent na Polskę, zaprasza na szkolenia autoryzacyjne z central wentylacyjnych Komfovent DOMEKT - Edycja 2019.

Co roku zabija 7 mln ludzi! Bierzesz w tym udział? Kotły i podgrzewacze

Z powodu smogu w samej Europie umiera rocznie ok. 440 tysięcy osób. 10% z tej zatrważającej liczby to obywatele Polski. Tak wysoki odsetek śmiertelności sprawia, że naukowcy na całym świecie biją na alarm i zgodnie powtarzają - wiele chorób, z którymi dziś się zmagamy to efekt oddychania zanieczyszczonym powietrzem.

Postaw na energooszczędną wymianę powietrza Wentylacja i klimatyzacja

Okna stosowane w budynkach z wentylacją grawitacyjną są zazwyczaj wyposażone w mikrowentylację i różnego rodzaju nawiewniki, które w niekontrolowany sposób dostarczają różną objętość powietrza, w zależności od warunków pogodowych.

Rekuperatory MISTRAL we współpracy z systemem FIBARO Wentylacja i klimatyzacja

Wybrane modele rekuperatorów MISTRAL firmy Pro-Vent mogą być w prosty sposób podłączone do systemu Domu inteligentnego FIBARO.

Nowość: odkurzacz centralny Duovac Air10 Centralne odkurzanie

Marka Duovac - to urządzenia kanadyjskiego producenta z ponad 50-letnim doświadczeniem w branży odkurzaczy centralnych. Rodzina odkurzaczy Duovac obejmuje jednostki przeznaczone dla 150-1500 m² powierzchni sprzątania.

Praktyczne połączenie instalacji fotowoltaicznej i pompy ciepła Kolektory słoneczne

Połączenie instalacji fotowoltaicznej i pompy ciepła w celu ogrzania budynku i przygotowywania c.w.u. to popularne rozwiązanie. Pompa ciepła wymaga zasilania energią elektryczną, a panele PV produkują ją ekologicznie. Takie zestawienie jest korzystne, bo nie tylko obniża wydatki na eksploatację domu, ale jest również wyrazem ...

Kocioł kondensacyjny Logamax plus GB122K marki Buderus Kotły i podgrzewacze

Logamax plus GB122K marki Buderus to kocioł kondensacyjny dla osób oczekujących komfortu, ekonomicznej i ekologicznej pracy urządzenia grzewczego oraz niewielkich kosztów inwestycyjnych związanych z jego zakupem.

Gazela Biznesu dla Elektry Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

Po raz kolejny Elektra została wyróżniona tytułem Gazeli Biznesu potwierdzając swoją pozycję w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom