Instalacje elektryczne

Dobrałam oświetlenie wnętrz, ale szybko mi się opatrzyło! Instalacje elektryczne

Plafoniery ze spieku kwarcowego wyprofilowanego w kształt fali nie powinnam zawieszać na ścianie. Podczas najbliższego remontu zdejmę ją ze ściany na klatce schodowej. Opatrzył mi się również żyrandol w jadalni, więc szukam nowego - mówi Monika, która wraz z Maćkiem są Członkami Klubu Budujących Dom, a osprzęt i oświetlenie ...

Żarówka halogenowa znika z rynku Instalacje elektryczne

1 września weszły w życie nowe regulacje europejskie zakazujące obrotu żarówkami halogenowymi na terenie krajów Unii Europejskiej.

Korzystasz z WAGO? To wystarczy, żeby pomagać! Instalacje elektryczne

Firma WAGO już po raz trzeci współpracuje z twórcami programu Nasz Nowy Dom, który jest emitowany w stacji Polsat. W trwającym właśnie 11 sezonie WAGO, z pomocą swoich klientów, chce wesprzeć finansowo jedną z rodzin.

Liczy się dobre światło, czyli oprawy LED marki LEDVANCE Instalacje elektryczne

Znakomite parametry, nowoczesny design, solidne materiały, niższa energochłonność - tak w skrócie można scharakteryzować oprawy LED marki LEDVANCE. Bogate portfolio spełnia potrzeby oświetleniowe praktycznie wszystkich obszarów.

Złączka instalacyjna WAGO 221 - bezpieczeństwo łączenia wszystkich rodzajów przewodów Instalacje elektryczne

Złączka instalacyjna WAGO 221 udowadnia, że łączenie przewodów może być nie tylko prostsze, lecz także bardziej trwałe. Kiedy w 2004 firma WAGO rozpoczęła produkcję złączek instalacyjnych z serii 222, wyznaczyły one zupełnie nowe standardy w zakresie komfortu korzystania i uniwersalności zastosowań. W zaledwie kilka lat ...

Elegancki ściemniacz uniwersalny z Impresji Instalacje elektryczne

Dzięki eleganckiemu ściemniaczowi uniwersalnemu z serii Impresja, łagodnie można zmniejszyć ilość światła, stwarzając przytulną atmosferę, a także zmniejszyć zużycie energii.

Nowość OSPEL: łączniki serii Aria Instalacje elektryczne

OSPEL wprowadził do oferty nowe łączniki z serii Aria. Jest to połączenie nowoczesnego wzornictwa i idealnych proporcji. Oryginalności produktom dodają wewnętrzne ramki ozdobne. Dzięki nim można wprowadzać delikatne akcenty kolorystyczne, personalizując osprzęt zgodnie ze swoimi upodobaniami.

Kable i przewody w ofercie OSPEL Instalacje elektryczne

Firma OSPEL, jeden z największych producentów osprzętu elektroinstalacyjnego w Polsce, wprowadza do swojej oferty przewody i kable, które stanowią uzupełnienie oferty sprzętu niezbędnego do wykonania instalacji elektrycznej.

Prąd przez internet - nie trać energii na wysokie rachunki Instalacje elektryczne

Minimum formalności, szybka obsługa, a przede wszystkim niższe rachunki za energię elektryczną nawet o 30%. Czy wiesz, że rachunki za prąd można znacząco obniżyć?

Wady oświetlenia zewnętrznego: brak oświetlenia przy bramie i zbyt niskie lampy-słupki Instalacje elektryczne

Dla oświetlenia na elewacji wytyczyliśmy dobrą ilość obwodów, czego nie możemy powiedzieć o ogrodzie. Bardzo długi obwód niskonapięciowy na początku nie dawał rady obsłużyć lamp-słupków i licznych reflektorków. Radzimy zaplanować więcej obwodów na działce! - mówią Edyta i Jarek, Członkowie Klubu Budujących Dom, ...