Instalacje elektryczne

Nowość OSPEL: łączniki serii Aria Instalacje elektryczne

OSPEL wprowadził do oferty nowe łączniki z serii Aria. Jest to połączenie nowoczesnego wzornictwa i idealnych proporcji. Oryginalności produktom dodają wewnętrzne ramki ozdobne. Dzięki nim można wprowadzać delikatne akcenty kolorystyczne, personalizując osprzęt zgodnie ze swoimi upodobaniami.

Kable i przewody w ofercie OSPEL Instalacje elektryczne

Firma OSPEL, jeden z największych producentów osprzętu elektroinstalacyjnego w Polsce, wprowadza do swojej oferty przewody i kable, które stanowią uzupełnienie oferty sprzętu niezbędnego do wykonania instalacji elektrycznej.

Prąd przez internet - nie trać energii na wysokie rachunki Instalacje elektryczne

Minimum formalności, szybka obsługa, a przede wszystkim niższe rachunki za energię elektryczną nawet o 30%. Czy wiesz, że rachunki za prąd można znacząco obniżyć?

Wady oświetlenia zewnętrznego: brak oświetlenia przy bramie i zbyt niskie lampy-słupki Instalacje elektryczne

Dla oświetlenia na elewacji wytyczyliśmy dobrą ilość obwodów, czego nie możemy powiedzieć o ogrodzie. Bardzo długi obwód niskonapięciowy na początku nie dawał rady obsłużyć lamp-słupków i licznych reflektorków. Radzimy zaplanować więcej obwodów na działce! - mówią Edyta i Jarek, Członkowie Klubu Budujących Dom, ...

Wymiana żarówek w oświetleniu podjazdu to nasz największy kłopot Instalacje elektryczne

Tanie hermetyczne oprawy najazdowe, całe wykonane z odpornego tworzywa sztucznego, wciąż mają się dobrze! Sporadycznie wymieniałem w nich żarówki, lecz ostatnio aż 7 zgasło naraz. Ostrzegam - wymiana żarówek zajmuje trochę czasu - mówi Andrzej, który wraz z Hanią są Czytelnikami Budujemy Dom, a oświetlenie zewnętrzne ...

Oświetlenie zewnętrzne domu i ogrodu według własnego projektu Instalacje elektryczne

Wpuszczane halogeny zamontowałem w podbitce dachu, bo dekoracyjnie oświetlają z góry każdy bok domu, ponadto w tamtym czasie były bardzo modne. Nawet nad wjazdem do garażu jest tylko takie oświetlenie - mówi Jurek, Członek Klubu Budujących Dom, który oświetlenie zewnętrzne założył w 2003 r.

Źle dobraliśmy długość kinkietów elewacyjnych! Instalacje elektryczne

Na frontowej i tylnej ścianie założyliśmy po 4 kinkiety, w tym 2 na tarasie. Podczas montażu na ścianie przy głównym wejściu okazało się, że... wybrane oprawy są zbyt długie i nie mieszczą się pod okapem dachu - mówią Mirka i Filip, Członkowie Klubu Budujących Dom, którzy oświetlenie zewnętrzne założyli wiosną 2016 r.

Pojawiło się napięcie na styku ochronnym gniazdka elektrycznego. Co mogę zrobić? Instalacje elektryczne

Podczas wymiany gniazdka elektrycznego zauważyłem, że próbnik neonowy żarzy się po dotknięciu do bolca uziemiającego. Po zmierzeniu napięcia miernik wskazuje ok. 100 V. Co spowodowało takie uszkodzenie i jak można zapewnić należytą ochronę przed porażeniem?

Seria lamp Frandsen Ball w ofercie ARCHONhome Instalacje elektryczne

Seria lamp Frandsen Ball poszerzyła kolekcję lamp miedzianych, które niezmiennie należą do bestsellerów.

Jak wybierać łączniki oświetlenia? Instalacje elektryczne

W kilku punktach podpowiadamy, jak wybierać łączniki oświetlenia.