Instalacje

Dofinansowanie do pomp ciepła! Można uzyskać nawet do 90% dotacji! Pompy ciepła

Zielona-Eskadra.pl propaguje rozwiązania, które mogą przyczynić się do zmniejszenia lub uniknięcia emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery. Popularyzacja OZE oraz większa dostępność naturalnych źródeł energii, może być jednym z "kół ratunkowych" dla jakości powietrza. Rządowy program "Czyste ...

Konkurs De Dietrich - Źródło domowego ciepła rozstrzygnięty! Kotły i podgrzewacze

Przez kilka ostatnich miesięcy trwał jubileuszowy konkurs "De Dietrich - Źródło domowego ciepła", zainicjowany na 20-lecie firmy De Dietrich Technika Grzewcza w Polsce. Dzięki internetowemu głosowaniu w serwisie Facebook, właśnie poznaliśmy jego zwycięzców.

Jakie korzyści daje Bezprzeponowy Płytowy Gruntowy Wymiennik Ciepła PRO-VENT GEO Wentylacja i klimatyzacja

Wymiennik Ciepła PROVENT-GEO umożliwia wykorzystanie gruntu jako naturalnego, potężnego magazynu energii. Dzięki niemu zimą ogrzejemy powietrze dostarczane do domu, latem zaś schłodzimy je, dzięki temu obniżając temperaturę we wnętrzach.

Funkcje i możliwości nowoczesnych systemów alarmowych Dom bezpieczny i inteligentny

We własnym domu powinniśmy czuć się przede wszystkim bezpiecznie i wygodnie. Nowoczesna instalacja alarmowa potrafi zadbać o jedno i drugie. Warto skorzystać z możliwości jakie daje połączenie systemu alarmowego oraz funkcji tzw. inteligentnego domu - tym bardziej, że wystarczy do tego jeden zestaw urządzeń.

Świąteczna promocja na dzbanki Aquaphor tylko w Biedronce! Woda i kanalizacja

Od 17 grudnia trwa świąteczna promocja nowego dzbanka ONYX + 2 wkładów filtrujących Maxfor wzbogacających wodę w magnez. Promocyjne ceny tylko w sklepach sieci Biedronka!

Stylowy design czujek zewnętrznych Optex Dom bezpieczny i inteligentny

W skład nowej linii zewnętrznych czujek OPTEX - Shield wchodzą dwa typy detektorów - szerokokątna seria czujek PIR lub dualnych VXS oraz kurtyny PIR niskiego montażu BXS. Linia tych produktów oprócz charakterystycznej dla OPTEX jakości wyróżnia się wysoką estetyką.

COMMAX - nowa jakość systemów wideodomofonowych Dom bezpieczny i inteligentny

COMMAX to jeden z pierwszych producentów systemów domofonowych i wideodomofonowych na świecie. Obecnie w Polsce dostępnych jest kilkadziesiąt modeli produktów domofonowych i wideodomofonowych tej marki cechujących się zróżnicowaną funkcjonalnością oraz wyglądem.

Cykl szkoleń autoryzacyjnych dla instalatorów Wentylacja i klimatyzacja

Firma Ventia od początku roku prowadzi w całej Polsce bezpłatne szkolenia autoryzacyjne dotyczące central wentylacyjnych Komfovent DOMEKT. Są to centrale wentylacyjne do domów jednorodzinnych i mieszkań o wydajnościach od 50 m3/h do 800 m3/h.

Domofony i wideofony - w czym możemy wybierać? Dom bezpieczny i inteligentny

Sam dzwonek przy furtce to już przeżytek. Teraz każdy wyposaża dom w domofon lub wideofon: zanim otworzy furtkę i wpuści gościa, może go usłyszeć i zobaczyć.

Wyłącznik różnicowoprądowy, czyli RCD Instalacje elektryczne

Jest w naszych domowych rozdzielnicach od prawie trzydziestu lat, a jednak pozostaje właściwie nieznany i dość tajemniczy. Wyłącznik różnicowoprądowy, zwany popularnie "różnicówką", albo "wyłącznikiem przeciwporażeniowym". Często też dla wygody, szczególnie w artykułach i na schematach, opisywany jest ogólnym symbolem ...

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom