Instalacje

Nowy kocioł kondensacyjny EcoCondens Integra II Plus w ofercie Termet Kotły i podgrzewacze

EcoCondens Integra II Plus z wbudowanym zasobnikiem jest nowoczesnym kotłem kondensacyjnym, który stanowi w pełni zoptymalizowaną jednostkę grzewczą, gwarantującą komfortowe użytkowanie zarówno, jeśli chodzi o centralne ogrzewanie, jak i ciepłą wodę. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest brak konieczności wydzielania ...

Jak działają ograniczniki poboru prądu? Instalacje elektryczne

W domu rodziców zaadaptowaliśmy poddasze na mieszkalne, ale pojawił się problem z instalacją elektryczną. Dotychczas zasilane były tylko pomieszczenia na parterze z podłączoną pralką, bojlerem i pompą do hydroforu. Teraz pralkę, bojler oraz kuchenkę mamy też na górze i często - gdy chcemy coś ugotować lub uprać – wyskakują ...

Jak opróżnić zablokowaną pompę w instalacji kanalizacyjnej? Woda i kanalizacja

Mam dość nietypową instalację kanalizacyjną, gdyż część ścieków odprowadzana jest przez pompę sanitarną umieszczoną w piwnicy. Zbiera ona ścieki z dobudowanej łazienki i, niestety, czasem się zapycha. Problemem jest opróżnianie zablokowanej pompy, gdyż ścieki stoją również w rurze doprowadzającej o długości ok. ...

Nowe inwertery Solis w instalacjach fotowoltaicznych Hewalex Kolektory słoneczne

Firma Hewalex, wg raportu IEO, zajęła 3. pozycję na rynku pod względem mocy sprzedanych w 2017 roku paneli PV. Przyczyniła się do tego oferta kompletnych zestawów PV z komponentami najwyższej jakości, wydłużone okresy gwarancji i udzielanie klientom pełnego wsparcia technicznego, administracyjnego oraz finansowego.

Kompletny system wentylacyjny Lindab Willa Wentylacja Wentylacja i klimatyzacja

Firma Lindab opracowała kompleksowy i energooszczędny system wentylacji mechanicznej dla budynków mieszkalnych.

Zasobnik do pomp ciepła SWPC Thermo Magnum Pompy ciepła

Firma Kospel wprowadziła do oferty wymiennik SWPC Termo Magnum. Zbiornik wyposażony został w bardzo dużą wężownicę, której powierzchnia wymiany ciepła, która wynosi 4,22 m2. Dzięki ponadprzeciętnej wężownicy SWPC Termo Magnum jest idealny do współpracy z pompą ciepła.

Odkurzacz centralny Saniflo SM60 Centralne odkurzanie

Marka Saniflo Hybrid Cyclonic - to kanadyjskie odkurzacze dedykowane wyłącznie dla najlepszych hurtowni instalacyjnych. Rodzina odkurzaczy Saniflo obejmuje jednostki przeznaczone dla 180-1500 m² powierzchni sprzątania.

Kominy SLIM EKO dedykowane dla kotłów 5 klasy na paliwo stałe Kominki i kominy

Kominy SLIM EKO dedykowane są dla kotłów 5 klasy na paliwo stałe. Konstrukcja kominów oraz użyte materiały dostosowane są do trudnych warunków pracy wynikających ze specyfiki tych urządzeń grzewczych.

Szklane łączniki dotykowe Livolo Instalacje elektryczne

W nowoczesnych instalacjach oświetleniowych coraz większe znaczenie mają funkcjonalność i estetyka wykonania. Modułowa budowa łączników i osprzętu marki Livolo Electric pozwala na zaspokojenie wyszukanych potrzeb wymagających inwestorów, co przekłada się na wielorakość konfiguracji.

Rekuperatorami o wysokim odzysku ciepła AERISnext można sterować także ze smartfonu! Wentylacja i klimatyzacja

Rekuperatorami o wysokim odzysku ciepła AERISnext sterować można na kilka sposobów: przez sterownik w obudowie rekuperatora lub ścienny oraz za pomocą sterownika radiowego RFZ. Ale być może najwygodniejszym sposobem jest obsługa rekuperatora przez aplikację internetową na smartfonie lub tablecie z systemem operacyjnym Android lub iOS.

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom