Instalacje

Zielona-eskadra.pl w nowej odsłonie! Podpowiadamy, jak zaoszczędzić na ogrzewaniu! Pompy ciepła

Zielona-eskadra.pl podsuwa kilka sposobów na to, by zaoszczędzić na ogrzewaniu. Jako portal promujący ekologiczne rozwiązania techniczne bazuje na wiedzy ekspertów i najnowszych informacjach dot. zrównoważonego rozwoju. Jesienią strona zielona-eskadra.pl zaprezentuje się w nowej odsłonie!

Pompa ciepła NIBE z podwójnym dofinansowaniem Pompy ciepła

Pompy ciepła to urządzenia, które umożliwią redukcję zużycia konwencjonalnej energii na cele grzewcze o 80%, czyli o tyle obniżają rachunki. Urządzenia te wykorzystują niewątpliwie najtańsze i najłatwiejsze do pozyskania źródło ciepła, co przyczynia się do znacznego wzrostu zainteresowania tymi produktami. Obecnie istnieje ...

Nowe ekologiczne kotły c.o. 5 klasy SAS Kotły i podgrzewacze

Kolejny sezon grzewczy zbliża się wielkimi krokami. To ostatnia chwila na wymianę kotła na nowy. Oferta kotłów 5 klasy firmy SAS powiększyła się o kolejne dwa modele - kocioł SPARK na eko-groszek i BIO SPARK na pelet o mocach w zakresie 12-36 kW.

Immergas uruchomił portal poradnikowy o ogrzewaniu domu Kotły i podgrzewacze

1 października 2018 r. wystartował portal edukacyjno-informacyjny ogrzewamdom.pl. Powstał z myślą o wszystkich, którzy rozpoczynają budowę lub remont domu, modernizują ogrzewanie w mieszkaniu lub są po prostu entuzjastami ekologii i energooszczędnych rozwiązań.

Efektywne ogrzewanie z pomocą natury. Nowe powietrzne pompy ciepła w ofercie marki Buderus Pompy ciepła

Pompy ciepła Logatherm WLW zapewniają efektywne ogrzewanie poprzez wykorzystanie naturalnego źródła energii - ciepła z naszego otoczenia. Wysoka efektywność i nowoczesny wygląd to główne zalety nowych pomp ciepła marki Buderus.

Czy ogrzewanie pompą ciepła jest bardziej ekonomiczne niż tradycyjne źródła ciepła? Pompy ciepła

Zawsze na rynku poszukiwane są ekonomiczne systemy grzewcze, bo zależy nam na obniżaniu kosztów eksploatacyjnych w każdym zakresie.

Biologiczna oczyszczalnia ścieków - mały problem podczas urlopów Woda i kanalizacja

Oczyszczalnia wymaga regularnego dostarczania odpowiedniej ilości ścieków. Przed wyjazdem na dłuższy urlop, prosimy kogoś z rodziny, żeby co kilka dni wziął u nas prysznic, albo po prostu puścił wodę z kranu. Kiedy nie ma prądu, system nie pracuje - mówią Marta i Piotr, Czytelnicy Budujemy Dom, którzy biologiczną oczyszczalnię ...

Moja instalacja elektryczna jest przemyślana i fachowo położona Instalacje elektryczne

Postarałam się, żeby dom po zmroku nie zapadał się w ciemność. U mnie zawsze palą się lampy! Rzeźbienie różnorodnym światłem przestrzeni przy domu i w ogrodzie sprawia mi ogromną przyjemność. Moja instalacja elektryczna na 230 V jest przemyślana i fachowo położona - mówi Kasia, Czytelniczka Budujemy Dom, która oświetlenie ...

Dofinansowanie budowy oczyszczalni zmniejszyły jej koszty prawie o połowę! Woda i kanalizacja

Radzimy sprawdzić, czy istnieje możliwość dofinansowania oczyszczalni. My zmniejszyliśmy koszty inwestycyjne prawie o połowę! Formalności nie były uciążliwe, trwały kilka tygodni - mówią Eliza i Arek, Czytelnicy Budujemy Dom, którzy oczyszczalnię drenażową z pakietami użytkują od 2017 r.

Oprawy najazdowe z diodami LED kompletnie zawiodły! Instalacje elektryczne

Zadbałem o widny wjazd, bo na ulicy nie ma latarni. Jednak oprawy najazdowe kompletnie zawiodły. Po dwóch latach zaczęły się przepalać jedna po drugiej i przed upływem trzech lat podjazd zupełnie zgasł. Nie mogę wymienić diod LED, bo kupiłem oprawy bez takiej możliwości - mówią Agnieszka i Karol, Członkowie Klubu Budujących ...

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom