Instalacje

Hydroponiczna oczyszczalnia ścieków to był doskonały wybór! Woda i kanalizacja

Niedaleko naszego domu działa firma, która montuje systemy hydroponiczne z roślinnością. Zgłosiliśmy się do niej, bo ich urządzenia są zwarte, zajmują mało miejsca i ładnie się prezentują na posesji. Poza tym wygodnie jest mieć serwis tak blisko. Wybór okazał się doskonały! - mówią Magda i Paweł, Czytelnicy Budujemy ...

Gdzie można stosować systemy drenarskie z PVC-U? Woda i kanalizacja

Systemy drenarskie służą do odwadniania wszelkich terenów, począwszy od działki wokół budynku, aż do obszarów takich jak pola uprawne, łąki, parki, boiska sportowe czy drogownictwo. Mogą też służyć do rozsączania wód gruntowych oraz deszczowych.

Aluminiowe oprawy w rustykalnym kształcie dobrze się sprawdzają Instalacje elektryczne

Podczas wyboru opraw żona pilnowała designu, ja solidności wykonania. Aluminiowym oprawom w rustykalnym kształcie, z dobrymi uszczelkami, wykończeniem w kolorze antyczne złoto i kloszem z mlecznego szkła, niczego nie mogłem zarzucić. Dobrze się sprawdzają - mówi Mietek, Członek Klubu Budujących Dom, który oświetlenie zewnętrzne ...

Typy opraw oświetlenia zewnętrznego Instalacje elektryczne

Właściwe oświetlona posesja sprawia wrażenie zadbanej i reprezentacyjnej. Aby oświetlenie spełniało swoje zdanie, należy mieć na względzie aspekty użytkowe i dekoracyjne oraz bezpieczeństwo mieszkańców.

Bramka IP przekierowująca rozmowy na urządzenia mobilne Dom bezpieczny i inteligentny

Bramka IP do zestawów domofonowych lub wideodomofonowych przekierowująca rozmowy na urządzenia mobilne Android/iOS, umożliwia odbieranie połączeń z panelu zamontowanego na furtce czy drzwiach do domu przy pomocy telefonu lub tabletu.

Pomporozdrabniacze SFA Woda i kanalizacja

Francuska firma SFA, wynalazca pomporozdrabniaczy oraz światowy lider w tej kategorii urządzeń, już od ponad 55 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania dla aplikacji domowych i komercyjnych. Bogata oferta produktów pozwala na optymalny dobór urządzeń. Nasze hasło to: "Łazienka, kuchnia, pralnia i WC - wszędzie tam gdzie chcesz".

Kotły na węgiel i pellet z dopłatą z Programu Czyste Powietrze Kotły i podgrzewacze

Rządowy program Czyste Powietrze ma ułatwić Polakom termomodernizację domów, wymianę starych, nieekologicznych źródeł ciepła i automatycznie ograniczyć emisję szkodliwych pyłów do atmosfery. Jego budżet to 103 mld zł - 63,3 mld zł zostaną wypłacone w formie dotacji, 39,7 mld zł przeznaczono na pożyczki na preferencyjnych ...

Zadbaj o higienę filtracji wody z produktami marki Ecoperla Woda i kanalizacja

Już od września w dobrych sklepach stacjonarnych i internetowych będzie można dostać nowe produkty marki Ecoperla.

Oczyszczalnia drenażowa od 2004 r. pracuje bezusterkowo i bez uciążliwej obsługi Woda i kanalizacja

Ucieszyłam się, że mogę mieć prosty i tani system z drenażem rozsączającym - wiadomo, im mniej skomplikowanej techniki, tym łatwiejsza obsługa i serwis. Do dziś oczyszczalnia pracuje bezusterkowo i bez uciążliwej obsługi - mówi Bożena - Członkini Klubu Budujących Dom, która oczyszczalnię drenażową użytkuje od 2004 r.

Kilka lat po instalacji oświetlenia zewnętrznego nie wszystko działa poprawnie Instalacje elektryczne

Nad głównym wejściem zaprojektowaliśmy światło w następujący sposób - jedno z trzech oczek miało reagować na zmierzch, a dwa pozostałe tylko na ręczny impuls z łącznika w wiatrołapie. Ale układ z czujnikiem zmierzchu nie działa - mówi Monika - Czytelniczka Budujemy Dom, która oświetlenie zewnętrzne założyła w 2012 r.

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom