Kosztorysy domów

Koszty budowy domu - ścianki działowe Kosztorysy domów

Wszystkie ścianki działowe zaprojektowano jako wykonane z betonu komórkowego. Wybór jest zrozumiały o tyle, że z tego samego materiału wykonane mają być ściany nośne.

Koszty budowy domu - tynki wewnętrzne Kosztorysy domów

W projekcie Dom w zdrojówkach tynki wewnętrzne przewidziano jako cementowo-wapienne.

Koszty budowy domu - podłogi Kosztorysy domów

W projekcie Dom w zdrojówkach założono, że dominującym pokryciem podłogi będzie parkiet oraz płytki ceramiczne. ewentualnie panele podłogowe i płytki.

Koszty budowy domu - okładziny ścienne Kosztorysy domów

Świeże tynki przed pierwszym malowaniem trzeba zagruntować. Wyrównuje to ich chłonność, związuje z podłożem pyliste cząstki i poprawia przyczepność do podłoża.

Koszty budowy domu - schody Kosztorysy domów

Projekt Dom w zdrojówkach zakłada wzniesienie schodów o konstrukcji żelbetowej na etapie stanu surowego. Dzięki temu mamy zapewnioną w miarę wygodną i bezpieczną komunikacje pomiędzy kondygnacjami w trakcie budowy.

Koszt budowy domu 2019 Kosztorysy domów

Według kosztorysu redakcyjnego koszt budowy domu w 2019 roku, do stanu surowego zamkniętego, wyniesie 225000 zł, przy całkowitym koszcie inwestycji 380000 zł.

Koszty budowy domu z prefabrykatów Kosztorysy domów

Koszty wzniesienia domu murowanego tradycyjnie oraz w technologiach alternatywnych są zbliżone. Za to atutem domów prefabrykowanych jest to, że od razu znamy ostateczny koszt ich postawienia. 

Kalkulator dopłat w rządowym programie Kosztorysy domów

Rządowy program „Rodzina na swoim” wspiera rodziny w pozyskaniu własnego domu. Proponowana przez Skarb Państwa pomoc pozwala na obniżenie raty kapitałowo-odsetkowej nawet o kilkadziesiąt procent przez okres 8 lat. To idealne rozwiązanie dla osób planujących budowę domu o powierzchni do 140 m².

Projekt domu za 4,88 zł Kosztorysy domów

ARCHON+ organizuje Loterię SMSową dla Klientów, "Wyślij SMS i wygraj projekt domu".

Zamysłem akcji jest dostarczenie Klientom odrobiny dobrej zabawy uświadamiając jednocześnie, że własny dom jest na wyciągnięcie ręki, a my pragniemy spełniać marzenia naszych Klientów – mówi Marcin Sitkowski z ARCHON+.

Na Horyzoncie nowy katalog Kosztorysy domów

Do sprzedaży trafiła siódma edycja katalogu "DOM NA HORYZONCIE". Pracownia Projektowa Horyzont jak, co roku, zaprezentowała zestaw ciekawych projektów, wśród których obok dobrze już znanych znalazły się też zupełnie nowe propozycje.

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom