Kotły i podgrzewacze

Nowe modele kotłów SAS - niska kotłownia to już nie problem! Kotły i podgrzewacze

Wkrótce oferta kotłów 5 klasy firmy SAS powiększy się o kolejne dwa modele - kocioł SPARK na eko-groszek i BIO SPARK na pelet o mocach w zakresie 12-36 kW.

Immergas na targach INSTALACJE w Poznaniu Kotły i podgrzewacze

Podczas tegorocznych targów INSTALACJE Immergas zaprezentuje swoją ofertę w dwóch miejscach: w pawilonie nr 5, stoisko nr 72, jak również w strefie Klubu Instalatora, w pawilonie nr 4, stoisko nr 10. Firma zaprasza instalatorów, projektantów instalacji, architektów, inwestorów, przedstawicieli handlu i inwestorów indywidualnych.

Konsumencki Lider Jakości 2018 dla Junkers-Bosch Kotły i podgrzewacze

Junkers-Bosch otrzymał tytuł "Konsumencki Lider Jakości 2018" - wyróżnienie w kategorii "Urządzenia i Systemy Grzewcze" - przyznawany na podstawie analizy wyników badań konsumenckich.

Wymagania dla kotłowni przy stosowaniu kotłów na paliwa stałe, gazowych i na olej opałowy Kotły i podgrzewacze

Z wyborem paliwa i kotła nierozerwalnie związana jest decyzja, gdzie ten kocioł zamontujemy. A bynajmniej nie w każdym projekcie przewidziano dużą przestrzeń gospodarczą i wydzieloną obszerną kotłownię.

Nowość Kospel - kotły elektryczne EKCO.MN3 i EKCO.LN3 Kotły i podgrzewacze

Oferta firmy Kospel została poszerzona o nowe urządzenia - kocioł ze sterowaniem pogodowym EKCO.MN3 oraz kocioł z uproszczonym sterowaniem EKCO.LN3.

Energooszczędne podgrzewacze wody - dobór i koszty Kotły i podgrzewacze

Zastosowanie podgrzewaczy przepływowych jest jednym z najoszczędniejszych i najbardziej komfortowych sposobów podgrzewania wody. Podgrzewacze pobierają energię elektryczną tylko w momencie przepływu wody. Dodatkowo urządzenia pozwalają na ciągły pobór ciepłej wody, którą uzyskujemy niemal od razu po odkręceniu kranu.

Czy wiesz, że kupując kocioł Immergas, możesz zyskać aż 5 lat gwarancji? Kotły i podgrzewacze

Wraz z zakupem kotła otrzymujesz 2 lata podstawowej ochrony gwarancyjnej. W prosty sposób możesz wydłużyć gwarancję o kolejne 3 lata. Wystarczy zarejestrować urządzenie w panelu klienta na stronie www.immergas.pl, wpisać numer seryjny kotła oraz datę jego uruchomienia i co roku wykonywać obowiązkowe przeglądy roczne.

Immergas na targach Instalacje 2018 w Poznaniu Kotły i podgrzewacze

Firma Immergas - producent nowoczesnych kotłów gazowych i energooszczędnych systemów grzewczych, zaprezentuje na targach INSTALACJE 2018 produkty przeznaczone dla domów i mieszkań, jak również wielkopowierzchniowych obiektów użyteczności publicznej.

Genesis Plus Galmet ze Złotym Medalem MTP Kotły i podgrzewacze

Produkowany przez Galmet kocioł na pellet Genesis Plus, otrzymał Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich INSTALACJE 2018.

PORT PC zaprasza na konferencję podczas poznańskich targów Instalacje 2018 Kotły i podgrzewacze

4 kwietnia 2018 r., podczas poznańskich targów Instalacje 2018, odbędzie się Konferencja PORT PC o tematyce "Standardy jutra w technice grzewczej". Imprezę poprowadzą czołowi specjaliści branży pomp ciepła i równoważenia hydraulicznego.