Kotły i podgrzewacze

Dlaczego warto wybrać kocioł Klimosz z serii LE? Kotły i podgrzewacze

Wysokie wymagania emisyjne oraz rynkowe stawiają producentom kotłów coraz to ambitniejsze cele, które z kolei prowadzą do powstania równie wartościowych produktów. Zapoznaj się z opisem serii kotłów LE, które są efektem zgodnej współpracy zespołu firmy Klimosz.

Kocioł gazowy z serii Evodens AMC - nowość w ofercie De Dietrich Kotły i podgrzewacze

W ofercie firmy De Dietrich Technika Grzewcza pojawił się nowy kondensacyjny kocioł gazowy z serii Evodens AMC. Urządzenie będzie kontynuować najlepsze tradycje kotłów De Dietrich z segmentu premium.

Nowy kocioł kondensacyjny EcoCondens Integra II Plus w ofercie Termet Kotły i podgrzewacze

EcoCondens Integra II Plus z wbudowanym zasobnikiem jest nowoczesnym kotłem kondensacyjnym, który stanowi w pełni zoptymalizowaną jednostkę grzewczą, gwarantującą komfortowe użytkowanie zarówno, jeśli chodzi o centralne ogrzewanie, jak i ciepłą wodę. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest brak konieczności wydzielania ...

Nowe ekologiczne kotły c.o. 5 klasy SAS Kotły i podgrzewacze

Kolejny sezon grzewczy zbliża się wielkimi krokami. To ostatnia chwila na wymianę kotła na nowy. Oferta kotłów 5 klasy firmy SAS powiększyła się o kolejne dwa modele - kocioł SPARK na eko-groszek i BIO SPARK na pelet o mocach w zakresie 12-36 kW.

Immergas uruchomił portal poradnikowy o ogrzewaniu domu Kotły i podgrzewacze

1 października 2018 r. wystartował portal edukacyjno-informacyjny ogrzewamdom.pl. Powstał z myślą o wszystkich, którzy rozpoczynają budowę lub remont domu, modernizują ogrzewanie w mieszkaniu lub są po prostu entuzjastami ekologii i energooszczędnych rozwiązań.

Kotły na węgiel i pellet z dopłatą z Programu Czyste Powietrze Kotły i podgrzewacze

Rządowy program Czyste Powietrze ma ułatwić Polakom termomodernizację domów, wymianę starych, nieekologicznych źródeł ciepła i automatycznie ograniczyć emisję szkodliwych pyłów do atmosfery. Jego budżet to 103 mld zł - 63,3 mld zł zostaną wypłacone w formie dotacji, 39,7 mld zł przeznaczono na pożyczki na preferencyjnych ...

Nowość w ofercie Tekla Kotły! Draco Bio Compact F II - automatyczny kocioł do spalania biomasy Kotły i podgrzewacze

Draco Bio Compact F II to nowy model kompaktowego kotła automatycznego do spalania biomasy w postaci peletu o średnicy 6-8 mm klasy A, A1 i B. Zbiornik paliwa umieszczony w górnej jego części pozwala na zminimalizowanie wymiarów zewnętrznych, co znacznie ułatwia montaż nawet w małych kotłowniach.

Regulatory dotykowe w kotłach SAS Kotły i podgrzewacze

Nowością w oferowanych przez firmę SAS modelach kotłów podajnikowych 5 klasy jest zaawansowany technologicznie sterownik, który czuwa nad pracą źródła ciepła i poszczególnych podzespołów instalacji.

Ogrzewacze przepływowe Stiebel Eltron - rozwiązanie szyte na miarę Kotły i podgrzewacze

Ogrzewacze wody sprawdzają się w budownictwie jedno- i wielorodzinnym. Są też dobrą propozycją dla właścicieli domków letniskowych. Dobrze się prezentują, zajmują niewiele miejsca, ale też pełnią szereg różnych funkcji.

Nowy regulator do sterowania systemem grzewczym Bosch EasyControl CT200 Kotły i podgrzewacze

Oferta Junkers-Bosch poszerzyła się o nowy system sterowania pracą kotła grzewczego poprzez bezprzewodową komunikację między podłączonym do kotła regulatorem a elektronicznymi grzejnikowymi głowicami termostatycznymi. Regulator Bosch EasyControl CT200 może obsłużyć aż 24 niezależne strefy z indywidualnymi programami czasowymi ...

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom