Kuchnia

Nowa kolekcja blatów kuchennych Pfleiderer Kuchnia

W sprzedaży dostępna jest już nowa kolekcja laminowanych blatów kuchennych Pfleiderer. Wśród nowych wzorów znajdziemy zarówno bardzo ciekawe odwzorowania drewna, jak i powierzchni mineralnych, betonu, a nawet tkaniny!

Ceramika włoska Mediteraneo - nowość w ofercie Dekoria.pl Kuchnia

Latem na stołach, niczym we Włoszech, dominują lekkie przekąski - pomidory, oliwki, sałaty i inne warzywa. Te wymagają odpowiedniego podania, dlatego Dekoria.pl poleca nowość - ceramikę włoską z kolekcji Mediteraneo.

Dekor Stal Hartowana w ofercie blatów Pfleiderer Kuchnia

Rysunek blatu Stal Hartowana Pfleiderer - z odtworzonymi wyraźnymi śladami użytkowania, rysami, przebarwieniami - to klasyka modnego stylu vintage. Tego rodzaju blaty z dekorami "used look" gwarantują spektakularny efekt surowego wnętrza, a jednocześnie są praktyczne i trwałe.

Przygotuj się na lato z nową linią zamrażarek Liebherr Kuchnia

Marka Liebherr przedstawia nową linię zamrażarek, które pozwolą zatrzymać lato w domu na dłużej. W końcu mamy okazję rozkoszować się walorami dojrzałych owoców i warzyw.

6 materiałów na blaty kuchenne Kuchnia

Wizytówką domu jest kuchnia. W niej zaś najbardziej eksponowanym elementem przestrzennym - blat. Musi on nie tylko wyróżniać się estetyką i pasować do wystroju wnętrza, ale również być niebywale wytrzymały, odporny na uszkodzenia, rysy i plamy. Codziennie jest on narażony na rozlewanie różnych płynów, wycieranie, krojenie ...

Płyta laminowana Kuchnia

Płyta laminowana w dekorze Dąb Lefkas (R3226) to nowa propozycja z kolekcji Pfleiderer, bardzo dobrze przyjęta przez rynek i już pokazana na wielu meblach podczas targów Meble Polska 2014.

Chłodziarko-zamrażarka Liebherr z wykończeniem BlackSteel Kuchnia

BlackSteel to unikalne połączenie nowoczesnego designu z ponadczasową elegancją. Firma Liebherr zastosowała w swoich urządzeniach czarną stal szlachetną z powłoką SmartSteel, która znacząco redukuje ślady palców, czyniąc powierzchnię łatwą w czyszczeniu oraz bardziej odporną na zadrapania.

Elfa świętuje 65-lecie istnienia Kuchnia

Elfa świętuje dojrzały jubileusz. Już od 65 lat szwedzka marka wyznacza standard nowoczesnego i elastycznego przechowywania. Ciągły rozwój oferty oraz udoskonalanie i poszerzanie asortymentu nie tylko przekładają się na wciąż rosnące wyniki spółki, ale przede wszystkim na niezmienną satysfakcję klientów na całym świecie.

Raport specjalny Skąpiec.pl: Armatura kuchenna Kuchnia

Serwis Skapiec.pl przygotował kolejny raport specjalny, w którym prezentuje preferencje zakupowe internautów. Publikacja poświęcona została armaturze kuchennej, a analiza obejmuje baterie, zlewozmywaki, syfony oraz młynki do rozdrabniania odpadów.

Nowe wzory blatów Pfleiderer Kuchnia

Nowe wzory blatów proponowane przez Pfleiderer w 2013 roku odzwierciedlają aktualną tendencję, by blat był estetyczną dominantą wnętrza. Wyraziste dekory, inspirowane przede wszystkim nieograniczoną różnorodnością i bogactwem struktur naturalnych materiałów mogą stanowić punkt wyjścia do stworzenia ciekawych aranżacji ...

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom