Kuchnia

Zlewozmywak Solo - nowość od Deante Kuchnia
Zlewozmywak idealnie skrojony na niewielki metraż? Zlewozmywak, który przyczyni się do tego, że nawet mała powierzchnia stanie się funkcjonalna? Tak to Solo - nowość od Deante.
Łódź: Rekord Guinness'a w zmywaniu talerzy na czas Kuchnia
Już w najbliższą sobotę, 10 września, na Rynku Manufaktury w Łodzi 15 ochotników z firmy Deante podejmie próbę pobicia rekordu Guinnessa. Spróbujemy umyć 1000 talerzy, wykorzystując do tego zaledwie dwa zlewozmywaki i mając do dyspozycji 60 minut.
Konferencja: Design - Nowoczesne trendy w architekturze wnętrz Kuchnia
Zaproszenie na konferencję: Design – Nowoczesne trendy w architekturze wnętrz. 16 czerwca 2011, Warszawa, Centrum Konferencyjne Adgar Plaza, ul. Postępu 17 a
Czas na Wnętrze zwycięzcą GRAND FRONT 2010 Kuchnia
Czas na Wnętrze zdobył I nagrodę - Art Front - w kategorii czasopisma o domu i ogrodzie - w tegorocznym konkursie Grand Front na Prasową Okładkę Roku, organizowanym przez Izbę Wydawców Prasy.
Telewizor w kuchni Mebel Rust Kuchnia
Uzupełnieniem otwartej, naprawdę nowoczesnej kuchni jest specjalny telewizor ukryty za taflą szkła. To luksusowe rozwiązanie,  zapewniające wysoką jakość obrazu, potwierdzone jest odpowiednimi certyfikatami, gwarantuje bezawaryjną pracę w warunkach kuchennych, a nawet w łazienkach.
Kuchnia Detroit firmy Mebel Rust Kuchnia

Kuchnia Detroit firmy Mebel Rust imponuje funkcjonalnym wykorzystaniem przestrzeni wewnątrz mebli między innymi  dzięki szufladom cokołowym. Rzadko kiedy projektanci mają możliwość tak obszernego wykorzystania powierzchni nawet w miejscu takim jak podstawa mebli.

Ekspres Jura Ena7 uwodzi stylem Kuchnia
Wydajność, precyzja, prestiż i zamiłowanie do najwyższych standardów to unikalne atrybuty automatycznych ekspresów JURA. Taki właśnie jest najnowszy model JURA ENA7, który uwodzi stylem i wyjątkowym designem.
Serial z IKEA w tle Kuchnia
2 marca rusza w TVP2 serial „rodzinka.pl”. Trzydziestoodcinkową produkcję wyreżyserował Patrick Yoka, a scenografię zaprojektował Jacek Osadowski. W serialu w główne role rodziców trójki synów wcielają się Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak. „Rodzinka.pl” ma luźny, komediowy charakter.
Wnętrza 2011 w sprzedaży! Kuchnia
Przystępując do urządzania domu należy dobrze wczuć się w swoje potrzeby, upodobania i przyzwyczajenia. Ślepe naśladowanie najnowszych trendów z designerskich magazynów lub bezkrytyczne uleganie sugestiom projektanta wnętrz może sprawić, że stworzymy przestrzeń ciekawą i modną, ale niedopasowaną do naszego własnego wnętrza ...
Baterie Ferro z kolekcji Padwa pokryte powłoką PVD Kuchnia
Baterie z linii Padwa pokryte powłoką PVD to kolejna propozycja FERRO S.A. dla wszystkich ceniących połączenie eleganckiego designu z niezwykłą trwałością materiału.
Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom