Kuchnia

Wyspa kuchenna by Ewa Minge Kuchnia
Wyprowadzając się z domu zabierz za sobą... jedną walizkę.  To nie scenariusz filmowego romansu, ale pomysł na stanowiące światowy ewenement wnętrze kuchenne. Zawartość tajemniczego bagażu stanowi bowiem design najwyższej próby.
Nowa fabryka zlewozmywaków Deante Kuchnia
Siedemdziesiąt osób znajdzie zatrudnienie w nowej fabryce firmy Wagran wchodzącej w skład grupy Deante uruchomionej 3 grudnia w Tomaszowie Mazowieckim. Rocznie firma zamierza produkować w niej 100 000 szt. zlewozmywaków.
Nowe oblicze zlewów kuchennych Villeroy & Boch Kuchnia
Modny kolor MoonShine i nowy dekor LaRose: zlewozmywaki Villeroy & Boch nadają kuchni indywidualny styl
Farba lateksowa Platinium Plus 4200 Kitchen&Bath Kuchnia
Na rynku pojawiła się farba przeznaczona do malowania ścian w kuchniach i łazienkach. Nowość PARA PAINTS Kitchen&Bath to gwarancja wysokiej odporności na wilgoć i ścieranie.
Zestawienie 82 modeli zmywarek Kuchnia

Dzisiejsze zmywarki są ciche, pojemne, wygodne w obsłudze, oszczędne, bezpieczne, czyste, bezwonne i skuteczne. Jeśli nasz model nie ma którejś z wymienionych powyżej zalet, warto rozejrzeć się za nowocześniejszym; jeśli zaś nigdy nie zaznaliśmy wygody korzystania ze zmywarki - najwyższy czas spróbować.

Spiżarnia - praktyczne informacje Kuchnia
Spiżarnia powinna znajdować się jak najbliżej kuchni. Żeby jak najlepiej wypełniała swe zadania, musi być chłodna, sucha, zaciemniona i dobrze wentylowana.
Preparat Deante do czyszczenia zlewozmywaków stalowych Kuchnia
Preparat Deante do pielęgnacji zlewozmywaków stalowych trafił do sprzedaży. Świetnie radzi sobie nie tylko z osadami z herbaty, czy kawy, ale również z trudnymi do usunięcia osadami kamienia wapiennego.
Philips promuje przyjemność gotowania Kuchnia
Philips przewidział dla internautek ciekawe promocje. Do 6 grudnia trwa ogólnopolska akcja "Przyjemność gotowania, radość wygrywania. Każdego dnia!".
25% rabatu w MAXX KUCHNIE Kuchnia
Z początkiem października MAXX KUCHNIE wystartowały z nową promocją na meble kuchenne. W okresie promocji każdy klient zainteresowany zakupem mebli kuchennych w salonie dostanie 25% rabatu na kompletną kuchnię. Promocja potrwa do końca miesiąca.
De'Longhi i Kenwood sponsorami wernisaży w Narodowej Galerii Sztuki Zachęta Kuchnia
Marki De’Longhi i Kenwood 1 września 2010 roku rozpoczynają roczną współpracę z Narodową Galerią Sztuki Zachęta, otrzymując status sponsora serii wernisaży i wystaw organizowanych przez Galerię. Współpraca ma na celu wspieranie i promowanie kultury oraz współczesnych artystów.
Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom