Łazienka

Stelaż podtynkowy WC Set od firmy Botament® Łazienka

Zabudowa stelaża podtynkowego to ostatnio najchętniej wybierane rozwiązanie dla nowoczesnych toalet. Ukryte elementy instalacji i niewidoczne rury pomogą nam otrzymać elegancką aranżację oraz zyskać więcej miejsca w łazience. Decydując się na rodzaj zabudowy, powinniśmy pamiętać nie tylko o wyglądzie, ale również o jakości ...

Wanna z hydromasażem od SANPLAST SA teraz w atrakcyjnej cenie Łazienka

Odpoczynek, zdrowie, SANPLAST! "W zdrowym ciele zdrowy duch"! I to w Twoim domu! Teraz to możliwe dzięki wannom z systemem hydromasażu mieszanego lub wodnego marki SANPLAST. Teraz są one w niższej - atrakcyjnej cenie!

Visign for Style sensitive - nowa bezdotykowa płytka uruchamiająca do WC Łazienka

Bezdotykowa elektroniczna płytka uruchamiająca do WC uzupełnia popularną serię Visign for Style firmy Viega. Model Visign for Style sensitive wyróżnia wysokiej klasy design i elegancka powierzchnia w kolorze głębokiej czerni z subtelnymi szarymi elementami.

KLUDI L-INE S zwycięzcą plebiscytu Dobry Design 2018 Łazienka

Firma KLUDI po raz kolejny dowiodła swojego profesjonalizmu, stając na podium i zdobywając główną nagrodę w plebiscycie Dobry Design 2018 w kategorii Przestrzeń Kuchni i Jadalni.

Nowy logotyp Armatury Kraków Łazienka

Armatura Kraków, jeden z najważniejszych polskich producentów armatury, przechodzi rebranding. Z okazji 95-lecia marki poszerzono asortyment i opracowano nowe logo, pokazujące, że firma odważnie patrzy w przyszłość, nie odcinając się przy tym od długiej tradycji.

Nowość KLUDI - system prysznicowy LOGO DUAL SHOWER SYSTEM Łazienka

Systemy natryskowe KLUDI LOGO DUAL SHOWER SYSTEM to rozwiązania stworzone z myślą o różnych warunkach przestrzennych i wymogach aranżacyjnych. Uniwersalny design, funkcjonalność i przystępna cena to cechy, które docenią zwolennicy praktycznych i solidnych rozwiązań.

Wymieniamy sedes na model wiszący - krok po kroku Łazienka

W 11 krokach opisujemy, jak samodzielnie wymienić stojący sedes na model wiszący na stelażu. Od czego zacząć i na co zwracać uwagę?

Dwa nowe modele grzejników marki LUXRAD Łazienka

Marka LUXRAD, producent grzejników dekoracyjnych i łazienkowych, wprowadziła do swojej oferty dwa nowe modele grzejników - Ductor oraz Pollux.

Produkty SANPLAST na wystawie Dobry Wzór 2017 Łazienka

W siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego otwarto wystawę pokonkursową produktów nagrodzonych w konkursie Dobry Wzór 2017. To dobry moment, aby zobaczyć je na żywo i w przestrzeni. Wśród produktów przedstawione są także te marki SANPLAST.

BOTAMENT® WC Set Universal  do wykonania zabudowy stelaży podtynkowych WC Łazienka

BOTAMENT® WC Set Universal to gotowy produkt przygotowany do wykonania zabudowy stelaży podtynkowych WC. Zaawansowana technicznie płyta budowlana, na bazie której zaprojektowany został zestaw do zabudowy WC, charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, zapewnia wodoodporność, redukcję hałasu oraz stanowi idealne podłoże pod ...