Eleganckie i nowoczesne kabiny prysznicowe bez brodzika

ARTYKUŁ PROMOCYJNY
Artykuł na: 4-5 minut
Eleganckie i nowoczesne kabiny prysznicowe bez brodzika
Zestaw spływowy boczny fermacell Powerpanel TE to nowoczesne i bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwoli w estetyczny sposób zaaranżować przestrzeń łazienki i salonu kąpielowego. System fermacell nie wymaga wiele miejsca, aby go zamontować, a co najważniejsze, pozwala na całkowite wyeliminowanie brodzika z kabiny prysznicowej.

Zestaw spływowy boczny to kompletne rozwiązanie do suchej zabudowy. Dzięki niemu w prosty sposób można wykonać odpływ liniowy znajdujący się w jednej płaszczyźnie z podłogą w domowych łazienkach oraz w publicznych prysznicach.

W połączeniu z elementami jastrychowymi fermacell można natomiast wykonać nie tylko estetyczny odpływ wody, lecz także stworzyć trwałą, mocną i w pełni odporną na wilgoć powierzchnię całej podłogi.

Kompletny zestaw spływowy boczny świetnie sprawdza się w systemach suchej zabudowy, w których odprowadzanie wody odbywa się poprzez rynnę odpływową umieszczoną w płaszczyźnie podłogi.

Największymi zaletami takiego rozwiązania są nieograniczone możliwości aranżacyjne łazienek i salonów kąpielowych zarówno w obiektach komercyjnych, jak i w domach jednorodzinnych. Niewielkie rozmiary zestawu spływowego (grubość 42,5 mm), sprawiają że system można zamontować w podłodze o wysokości zaledwie 5,5 cm!

Rozwiązanie polecane przez firmę fermacell charakteryzuje się prostym montażem oraz wysoką precyzją wykonawczą, uzyskaną dzięki wstępnie zdefiniowanemu spadkowi. Zestaw spływowy boczny świetnie sprawdzi się w połączeniu z elementami jastrychowymi Powerpanel TE.

Technologie te bardzo dobrze się uzupełniają, a to pozwala uzyskać dokładne i trwałe połączenie obu powierzchni. Kompletny zestaw spływowy boczny można także swobodnie stosować w oparciu o technologię tradycyjnego jastrychu. Zastosowane rozwiązanie jest trwałe i bardzo wytrzymałe.

System oprócz tego, że wygląda bardzo estetycznie, jest także wygodny w użyciu przez osoby niepełnosprawne. Dzięki wysokiej odporności gotowych powierzchni bez problemu można się na nich poruszać wózkami inwalidzkimi. Fermacell Powerpanel TE jest również polecany do płytek wielkoformatowych, co jeszcze bardziej poszerza jego możliwości przy projektowaniu wnętrz.

 Elegancka kabina prysznicowa bez brodzika - system fermacell

Kompletny system fermacell składa się z:

  • Dwóch wyprofilowanych elementów, dzięki którym można uzyskać powierzchnię spływu o wymiarach 1.000 x 1.000 mm.
  • Zestawu spływowego o grubości 42,5 mm (polistyren 30 mm oraz płyta Powerpanel H2O 12,5 mm), elementy hydrauliczne: kolano odpływowe z syfonem wraz z rynienką i kratką.

Wiele ciekawych informacji znajdziesz na kanale YouTube fermacell

Logo fermacell
Fermacell
Telefon: 22 645 13 38-39, 22 645 15 58
Faks: 22 645 15 59
fermacell-pl@xella.com
www.fermacell.pl
www.budowaniedoskonale.pl
aktualizacja: 2018-03-01
Poradnik
Najświeższe informacje wprost na Twoją skrzynkę dwa razy w tygodniu!

Pozostałe artykuły z kategorii
Po remoncie łazienki zadowolona jestem z bidetu i szklanej ściany przy wannie Łazienka
Moim zdaniem, w każdej łazience przy sypialni powinien znajdować się bidet i to było moje pierwsze zamówienie do zrealizowania podczas remontu. Drugie dotyczyło szklanej ...
Kompleksowy remont łazienki po 20 latach użytkowania Łazienka
Musiałem zrobić remont, bo łazience "stuknęło" 20 lat i chciałem poprawić instalacje oraz wymienić urządzenia. Wszystkie materiały i urządzenia zgromadziłem przed ...
Najtrudniejsze podczas remontu łazienki było wniesienie na piętro dużego lustra Łazienka
Co było najtrudniejsze podczas remontu? Wniesienie na piętro... długiego lustra. Nie zdawałam sobie sprawy, że jest ciężkie. O mały włos nie zmieściłoby się na ...
Remont małej łazienki za 7500 zł Łazienka
Zgodnie z naszymi priorytetami, ekipa remontowa wykorzystała specjalne, przeznaczone do łazienek, materiały sanitarne - płyty g-k, folię w płynie, zaprawę klejową, ...
Woda pod kontrolą w kuchni i łazience Łazienka
Kupując syfon do zlewozmywaka lub umywalki oczekujemy łatwości montażu i czyszczenia, oszczędności miejsca pod zlewem oraz na niezawodności. Przedstawiamy cztery rozwiązania ...
Oświetlenie w łazience - aranżacje Łazienka
Dobrze oświetlona łazienka to łazienka wygodna i bezpieczna, ale światło potrafi znacznie więcej: może zmienić wnętrze w efektowną krainę czarów. Oświetlić wszystko ...
Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom