Łazienka

Pomporozdrabniacze SFA Łazienka

Francuska firma SFA, wynalazca pomporozdrabniaczy oraz światowy lider w tej kategorii urządzeń, już od ponad 55 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania dla aplikacji domowych i komercyjnych. Bogata oferta produktów pozwala na optymalny dobór urządzeń. Nasze hasło to: "Łazienka, kuchnia, pralnia i WC - wszędzie tam gdzie chcesz".

KLUDI Ameo: Przepis na oryginalną łazienkę Łazienka

Armatura łazienkowa stanowi ciekawy element dekoracyjny wnętrza. Dobieramy ją nie tylko ze względu na walory użytkowe, ale coraz częściej - ze względu na piękne wzornictwo i niebanalną formę. Nowa seria baterii łazienkowych KLUDI AMEO udowadnia, że funkcjonalność może iść w parze z ciekawym designem. Konsekwentna forma, ...

Pięć sposobów na ciepłą wodę Łazienka

Ciepła woda jest jednym z podstawowych mediów, bez którego nie można sobie dzisiaj wyobrazić życia w domu, mieszkaniu, biurze, restauracji itd. W zależności od indywidualnych potrzeb oraz uwarunkowań technicznych istnieje szereg urządzeń umożliwiających ogrzewanie wody. Firma KOSPEL już od 20 lat specjalizuje się w ich produkcji.

Polska spółka KLUDI w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia Łazienka

Polska spółka KLUDI w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia. Konsekwentny rozwój firmy zaowocował silną pozycją KLUDI w Polsce oraz wpłynął na sukces całej Grupy KLUDI w Europie Środkowo-Wschodniej.

Dobra hydroizolacja to nie tylko folia w płynie Łazienka

Na szczęście co raz więcej inwestorów rozumie, jak ważne jest wykonanie hydroizolacji przed położeniem płytek, zwłaszcza w łazience.

Drążki do zasłon łazienkowych alternatywą dla kabiny prysznicowej Łazienka

Łazienka jest miejscem szczególnym w naszym mieszkaniu. Tutaj codziennie rano i wieczorem przewijają się wszyscy domownicy. Każdy z nas niecierpliwie czeka na swoją kolejkę, aby wziąć upragnioną kąpiel.

Odpływ liniowy Linearis Comfort firmy Kessel Łazienka

Regulowana rama, którą dopasować można do podłóg o wysokości od 8 do 22 mm, wysoka przepustowość wynosząca 63 l/min oraz konstrukcja ze stali nierdzewnej to nie jedyne zalety odpływu liniowego Linearis Comfort.

Kolekcja płytek ściennych Tonnes Ceramiki Paradyż Łazienka

Kolekcja płytek ściennych Tonnes Ceramiki Paradyż nawiązuje grafiką do sztuki składania papieru z Dalekiego Wschodu - origami. Tonnes to kolekcja subtelnych, błyszczących płytek wpisująca się w jeden z najgorętszych trendów - geometrię.

Nowoczesne kabiny prysznicowe z serii SPACE LINE od Sanplast Łazienka

Space Line to nowoczesne kabiny prysznicowe, akrylowe brodziki oraz wanny, zapewniające nieskrępowaną przestrzeń podczas kąpieli. Teraz oferta serii SPACE LINE od Sanplast wzbogaciła się o nową, półokrągłą kabinę przyścienną KPP/Space, zapewniającą jeszcze więcej miejsca i wygody.

Nowa wanna akrylowa DUA firmy RIHO Łazienka

Nowa wanna akrylowa DUA firmy RIHO to wymarzona alternatywa dla ciężkich wanien wolno stojących, wykonanych z konglomeratu.