Łazienka

Najnowsze rozwiązania baterii łazienkowych KLUDI Łazienka

Najnowsze rozwiązania KLUDI zaprezentowane zostaną na największej, międzynarodowej imprezie branżowej - targach ISH we Frankfurcie.

Dobór kolorów fugi Łazienka

Narzędzie doboru fugi pozwalające na wizualizację kolorystyczną ścian wyłożonych płytkami.

Czym można wykończyć nowoczesną łazienkę? Łazienka

W sprzedaży znajdziemy wodoodporne wersje przeróżnych materiałów wykończeniowych - z ceramiki, naturalnego kamienia i drewna. Z natury nienasiąkliwe oraz niewrażliwe na wilgoć i wodę są również, znane powszechnie, metal i szkło. Od jakiegoś czasu do pożądanych w łazienkach materiałów dołączyła lana akrylowa żywica.

Zasady planowania łazienki Łazienka

Projektanci wnętrz często uznają aranżowanie łazienki za zadanie bodajże najtrudniejsze, w porównaniu z resztą domowych wyzwań. I nierzadko tak jest w rzeczywistości, ponieważ nawet przy małej łazience opracowanie koncepcji wstępnej, a potem szczegółowej, polega na uwzględnieniu wielu parametrów technicznych i szczegółów, ...

Viega na targach ISH 2017 we Frankfurcie nad Menem Łazienka

Podczas najważniejszej tegorocznej imprezy branżowej, która odbędzie się w dniach 14–18 marca 2017 r. we Frankfurcie nad Menem, firma Viega, lider w dziedzinie rozwiązań systemowych, zaprezentuje swoje rozwiązania z obszaru techniki instalacyjnej i nowoczesnego wzornictwa.

Wanna czy prysznic? Wady i zalety obu rozwiązań Łazienka

Najlepiej mieć i jedno, i drugie, w każdej łazience, albo prysznic w mniejszej gościnnej na parterze, a wannę w dużej – blisko sypialni domowników. Nie zawsze jednak jest to możliwe. Nie w każdym domu oba sprzęty są też potrzebne. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb.

Ceramika sanitarna - ranking rozpoznawalności firm i produktów Łazienka

Liderem obu rankingów (A i B) jest Cersanit. Blisko 8 na 10 pytanych rozpoznaje tę markę, a co 5 zamierza zastosować produkty firmy Cersanit w swoim domu. Wysoką rozpoznawalność mają też firmy: Sanitec Koło i Sanplast.

Nowe parawany prysznicowe w trzech seriach kabin prysznicowych: Free Line II, Prestige oraz Altus Łazienka

Osoby ceniące elegancję na co dzień, kochające piękno i harmonię, chcą zaprosić ją w każdy zakątek domu - również do łazienki. Ekskluzywne kolekcje łazienkowe marki Sanplast to odpowiedź na potrzeby ludzi poszukujących wyjątkowych rozwiązań.

Nowości produktowe Sanplast Łazienka

Nowy Rok to nowe postanowienia, nowe pomysły. Sanplast jak co roku, proponuje cały szerog nowości produktowych.

Płyty brodzikowe z odpływem liniowym BOTAMENT nagrodzone certyfikatem jakości i niezawodności Home Zone 2016! Łazienka

Płyta brodzikowa z odpływem liniowym BOTAMENT została doceniona przez czołowych polskich architektów wspierających projekt i wyróżnione certyfikatem Home Zone 2016. Nagroda jest potwierdzeniem jakości i innowacyjności naszych produktów, a dla klientów zapewnieniem, że płyta brodzikowa BOTAMENT® jest niezawodnym, wysokiej ...