Łazienka

Super cienkie deszczownice KLUDI A-QA Łazienka

Super cienkie deszczownice KLUDI A-QA to prawdziwa gratka dla miłośników wyszukanego designu.

Ściany i podłoga w łazience - przegląd i ceny Łazienka

Kiedyś łazienka mogła być albo praktyczna, albo piękna. Dziś bez trudu łączymy wodoodporność i higienę z efektownym wyglądem – nowoczesne okładziny ścienne i farby łazienkowe pozwalają sprostać najbardziej wyrafinowanym wymaganiom estetycznym i użytkowym.

Oświetlenie łazienkowe Łazienka

Oświetlenie łazienkowe ma wiele zadań: powinno wyczarowywać nastrój i sprzyjać relaksowi, reżyserować efekty specjalne, wydobywając urodę sprzętów i dodatków, a przy tym – stwarzać komfortowe warunki do zabiegów pielęgnacyjnych. Jak te różne role pogodzić?

Wanny, kabiny, brodziki - przegląd i ceny Łazienka

Wanna czy prysznic? Źle postawione pytanie. Istotniejsze jest, ile miejsca możemy przeznaczyć na osobistą strefę kąpielową. Bo dziś nawet na wyjątkowo skromnej powierzchni możemy cieszyć się jednym i drugim wariantem kąpieli, nie rezygnując z komfortu i użytecznych innowacji.

Zamierzam przekształcić garderobę na piętrze w łazienkę z WC... Łazienka

Zamierzam przekształcić garderobę na piętrze w łazienkę z WC i zastanawiam się nad sposobem włączenia jej w istniejącą instalację kanalizacyjną. Za ścianą biegnie pion kanalizacyjny (odpowietrzenie) z dolnej kuchni i łazienki, ale jest on całkowicie obmurowany w kominie. Rury kanalizacyjne są plastikowe, a wylot ponad ...

Pro Safe System - bezpieczna kąpiel Łazienka

SANPLAST SA od początku swojego istnienia stawiał na rozwiązania konstrukcyjne produktów zapewniające bezpieczeństwo. Wszelkie pozostałe cechy produktów schodzą na drugi plan wobec tak istotnego aspektu. Dlatego też warto poznać Pro Safe System - powłokę antypoślizgową z najwyższą klasą antypoślizgowości.

4 metody na odświeżenie łazienki za niewielkie pieniądze Łazienka

Metamorfoza łazienki kojarzy ci się wyłącznie z bałaganem, kurzem i wszechobecnym chaosem? Zmiany w tym miejscu nie muszą oznaczać takiego scenariusza. Okazuje się, że wystarczy kilka trików na odświeżenie łazienki za niewielkie pieniądze. Jak zacząć modyfikacje niewielkim kosztem?

Na co zwrócić szczególną uwagę wybierając łazienkowy odpływ liniowy? Łazienka

Odpowiedź eksperta: Wybór właściwego urządzenia odwadniającego podłogę w łazience nie zawsze jest łatwy. Przed przyszłym użytkownikiem stoi nie lada wyzwanie. Producenci tworzą produkty indywidualnie dopasowywane do potrzeb użytkowników. Jedyne ograniczenia jakie stoją przed potencjalnym klientem to grubość portfela, własne ...

Kolekcja mebli FAN BRUN w ofercie Grupy Armatura Łazienka

Zestawienie kontrastujących kolorów to jedno z najprostszych rozwiązań, gwarantujących uzyskanie oryginalnej aranżacji łazienki. Dzięki połączeniu ze śnieżnobiałą ceramiką, stanowiąca nowość w ofercie Grupy Armatura kolekcja mebli FAN BRUN w odcieniu ciemnego drewna pozwoli uzyskać ciekawy efekt wizualny.

Wanna wyposażona w hydromasaż Łazienka

W wannie z hydromasażem można nie tylko zażyć kąpieli, ale także rozluźnić napięte po całym dniu mięśnie i poprawić sobie samopoczucie. W ofercie producentów jest wiele wanien, różniących się wyglądem, funkcjami oraz ceną. Podejmując decyzję o zakupie warto wybrać taką, która będzie nie tylko ładna i wygodna, ...