Łazienka

Montaż stelaża sanitarnego - rodzaje i koszty Łazienka

Stelaż sanitarny umożliwia ukrycie przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych oraz rur. Łazienka staje się dzięki temu bardziej elegancka i łatwiej ją sprzątać. Od pojawienia się w Polsce przed dwudziestu paru laty, stelaże podtynkowe robią w naszych łazienkach zawrotną karierę.

KLUDI zdobywcą głównej nagrody w konkursie ŁAZIENKA - WYBÓR ROKU 2016 Łazienka

System podwójnego prysznica KLUDI FRESHLINE DUAL SHOWER SYSTEM - wybrany najlepszym systemem natryskowym roku 2016 w XV edycji konkursu "Łazienka - Wybór Roku".

Nowa wersja strony internetowej KLUDI Łazienka

Wystartowała nowa strona internetowa firmy KLUDI. Nowoczesny layout, funkcjonalna nawigacja, interaktywna formuła to tylko niektóre z zalet nowego narzędzia dedykowanego klientom na całym świecie.

KLUDI E2: powiew świeżości w Twojej łazience Łazienka

KLUDI wsłuchując się w potrzeby Klientów, przygotowało nową kolekcję baterii łazienkowych E2, które swoimi geometrycznymi i regularnymi kształtami przeniosą Cię w inspirującą krainę relaksu. Teraz nabierzesz energii i sił do dalszego działania.

Meble i akcesoria łazienkowe - przegląd i ceny Łazienka

Przedstawiamy kilka pomysłów na ciekawe i modne meble i akcesoria łazienkowe. Zobacz naszą galerię i ceny!

Baterie umywalkowe i wannowe oraz słuchawki prysznicowe - przegląd i ceny Łazienka

Przedstawiamy kilka ciekawych modeli baterii umywalkowych i wannowych oraz słuchawek prysznicowych. Zobacz naszą galerię i ceny!

Umywalki, sedesy, bidety - przegląd i ceny Łazienka

Przedstawiamy kilka pomysłów na ciekawe umywalki, miski WC i bidety. Zobacz naszą galerię i ceny!

Kabiny TX Sanplast z modyfikacją powierzchni szkła Glass Protect Łazienka

Doceniana przez klientów, seria kabin TX5b firmy SANPLAST zyskała jeszcze jedną wyjątkową cechę – modyfikację powierzchni szkła Glass Protect w standardzie dla wszystkich produktów serii.

Bateria umywalkowa TOPAZ w wyciąganym natryskiem Łazienka

Baterie z wyciąganą wylewką to rozwiązanie stosowane powszechnie w celu ułatwienia codziennych prac kuchennych. By zapewnić najwyższy komfort także w przypadku czynności przeprowadzanych w łazience, Grupa Armatura wzbogaca rodzinę baterii TOPAZ o nowy, "fryzjerski" model umywalkowy.

Drewno w łazience - informacje praktyczne Łazienka

Łazienka kojarzona jest z płytkami ceramicznymi, co wynika z ich odporności na zawilgocenie, z łatwości w utrzymaniu czystości oraz ceny. Jednak dla części osób istotna jest sfera mikroklimatu w łazienkach, zarówno w odczuciu fizycznym jak i optycznym. Jednym ze sposobów "ocieplania klimatu" w łazienkach jest wprowadzanie elementów ...