Narzędzia ogrodnicze

Megamocne imbusy - kosmiczna technologia Bondhus Narzędzia ogrodnicze

Najwyższa jakość komponentów, poddawanie restrykcyjnym testom i rekomendacja zdobywców kosmosu. Na końcówki i klucze imbusowe Bondhus nie ma mocnych.

Wiele narzędzi na jednej baterii - nowa seria od YATO Narzędzia ogrodnicze

System 18 V to seria narzędzi akumulatorowych YATO, które zasilane są tą samą wytrzymałą baterią. Każde z urządzeń można kupić w zestawie z akumulatorem i szybką ładowarką lub też solo, co jest idealnym rozwiązaniem, gdy powiększa się swój zestaw.

MASTER cut 2500 - nowy stół maszynowy od Wolfcraft Narzędzia ogrodnicze

MASTER cut 2500, nowy stół maszynowy od Wolfcraft, jest już dostępny w Polsce. Wyróżnia go wysoka precyzja pracy, łatwość transportu, przechowywania i aż 6 obszarów zastosowań.

Proxxon - nowość wśród wiertarko-szlifierek  Lange Łukaszuk Narzędzia ogrodnicze

Jest niezwykle wygodne i nie wymaga podłączenia do prądu - to pierwsze takie akumulatorowe mikronarzędzie na rynku. Proxxon prezentuje najnowszą wiertarko-szlifierkę IBS/A.

Makita: narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V! Narzędzia ogrodnicze

Nowość w ofercie firmy MAKITA. Niedostępne u konkurencji narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V! Innowacyjne rozwiązanie gwarantujące taką samą moc znamionową jak w przypadku akumulatorów 36 V oraz dłuższy czas pracy.

Zestawy do mocowania ceramiki sanitarnej Narzędzia ogrodnicze

Gotowe zestawy do mocowania umywalek i misek WC od fischer to wygodne rozwiązanie zarówno dla specjalistów, jak i domowych majsterkowiczów.

Nowe torby narzędziowe YATO Narzędzia ogrodnicze

Wygodne, pojemne, poręczne - nowe torby narzędziowe YATO pozwalają na utrzymanie narzędzi w porządku i łatwy transport.

Dyski tarnikowe - nowość w ofercie YATO Narzędzia ogrodnicze

Szlifowanie, frezowanie, cięcie, bruzdowanie – to wszystko potrafią nowe dyski tarnikowe YATO do szlifierek kątowych. Powstały z hartowanej stali o podwyższonej wytrzymałości. Przeznaczone są do wydajnej pracy przy obróbce elementów drewnianych, gumowych, z tworzywa sztucznego, płyt kartonowo-gipsowych, a także bloczków z ...

Nowe poziomice YATO Narzędzia ogrodnicze

W ofercie marki YATO pojawiły się trzy nowe rodzaje poziomic.

Firma fischerpolska uruchomiła nowy portal poradnikowy Narzędzia ogrodnicze

Producent systemów zamocowań w ramach kampanii "Gwarancja bezpieczeństwa" stworzył platformę poradnikową. Strona bezpiecznyfischer.pl ma być przydatnym kompendium wiedzy na temat mocowań - zarówno dla majsterkowiczów, jak i wykonawców.