Narzędzia ogrodnicze

Lekka wiertarko-wkrętarka Sthor Narzędzia ogrodnicze

Wiertarko-wkrętarka 18 V marki Sthor jest wydajna, lekka i umożliwia pracę z pełną swobodą dzięki akumulatorowemu zasilaniu. W zestawie znajdziemy pełen zestaw wysokiej jakości akcesoriów.

Kärcher potrójnie nagrodzony Narzędzia ogrodnicze

Instytut Europejskiego Biznesu opublikował w kwietniu 2018 rozstrzygnięcia konkursów poddających ocenie wyniki finansowe 70 tysięcy polskich firm za okres 2015-2016. W trzech odrębnych konkursach analitycy badali różne dane finansowe firm. W każdym z trzech prowadzonych przez Instytut konkursów Kärcher Sp. z o.o. znalazła się ...

Zamiatarka S 650 w ofercie Kärcher Narzędzia ogrodnicze

Zamiatanie chodników, podjazdu czy ścieżek bywa bardzo męczącym zajęciem, powodującym ból pleców oraz wzniecanie dużych ilości kurzu. Rozwiązaniem tego problemu jest zamiatarka.

Pompa zanurzeniowa SP 5 Dual firmy Kärcher Narzędzia ogrodnicze

Nowością w ofercie Kärcher jest pompa zanurzeniowa SP 5 Dual, która potrafi wypompowywać zarówno wodę brudną (do 20 mm średnicy zanieczyszczeń) jak i czystą. W tym drugim przypadku potrafi wypompować całą wodę, tak że podłoga po pracy urządzenia, jest niemal sucha, jak po umyciu mopem.

Myjka do okien  WV 2 PREMIUM w wersji jubileuszowej Narzędzia ogrodnicze

W 2018 roku firma Kärcher obchodzi swój jubileusz. Produkty z żółtym logo są dostępne na naszym rynku już ćwierć wieku. Z tej okazji w ofercie pojawiła się wyjątkowa, elegancka czarna myjka do okien WV 2 Premium, będąca jednym z flagowych produktów firmy.

Akumulatorowa czy spalinowa? Wybieramy kosiarkę ogrodową Narzędzia ogrodnicze

Musi zapewniać odpowiednią wydajność i komfort pracy, a przy tym nie sprawiać problemów eksploatacyjnych. Kosiarka spalinowa czy akumulatorowa - którą wybrać?

AWS - system auto-start w narzędziach Makita Narzędzia ogrodnicze

System AWS opiera się na - znanej z bezprzewodowej komunikacji między smartfonami, tabletami, głośnikami i innymi popularnymi urządzeniami - łączności Bluetooth 4.1. Tak jak w przypadku smartfonów czy tabletów, oba urządzenia wyposażone w ten moduł muszą zostać ze sobą "sparowane", czyli połączone bezprzewodowo. Cały ...

Tracker TICK™ od Milwaukee®  - urządzenie służące do lokalizacji narzędzi i wyposażenia Narzędzia ogrodnicze

Marka Milwaukee® kontynuuje rewolucję w sektorze profesjonalnych elektronarzędzi i upraszcza proces zarządzania sprzętem. Wysokiej jakości tracker TICK™ to urządzenie służące do lokalizacji narzędzi i wyposażenia. Można go przymocować do każdego urządzenia, niezależnie od marki i śledzić swój sprzęt na bieżąco dzięki ...

Wkrętak akumulatorowy ERGO-A2 4V od RYOBI® Narzędzia ogrodnicze

Drobne usterki zdarzają się w każdym gospodarstwie domowym, a potrzeba przykręcenia kilku dodatkowych śrub zazwyczaj spędza nam sen z powiek. Jednak z pomocą odpowiedniego sprzętu, wszystkie drobne prace okażą się dziecinne proste. Marka Ryobi® zmienia podejście do okazjonalnego majsterkowania i proponuje rozwiązanie, które ...

Wiertarka udarowa czy młotowiertarka - co wybrać? Narzędzia ogrodnicze

Często spełniają tą samą funkcję, a pod względem istotnych parametrów mają więcej podobieństw niż różnic. Wiertarka udarowa i młotowiertarka - kiedy potrzebujemy obu, a kiedy możemy stosować je zamiennie?