Narzędzia ogrodnicze

Hitachi Multi Volt - nowa technologia zasilania narzędzi akumulatorowych Narzędzia ogrodnicze

Hitachi Power Tools Polska wprowadza do sprzedaży nową gamę elektronarzędzi pod nazwą Multi Volt. Nowe akumulatory Multi Volt zostały tak opracowane aby napięcie zasilania 18 lub 36 V mogło być zastosowane w zarówno w nowych konstrukcjach 36-woltowych, jak i dotychczas wytwarzanych narzędzia 18-woltowych.

Akumulatorowe narzędzia ogrodowe Narzędzia ogrodnicze

Sezon ogrodowy w pełni. Trwa przycinanie żywopłotów, koszenie traw, układanie skalniaków, sprzątanie. Wielu z tych prac już od dawna nie musimy wykonywać siłą własnych mięśni, bo wyręczają nas w tym akumulatorowe narzędzia ogrodowe: m.in. nożyce do żywopłotu, kosiarki, samobieżne wózki transportowe, podkaszarki i kosy. ...

Hitachi Koki zmienia się w HiKOKI Narzędzia ogrodnicze

Obecna na rynku od 70 lat marka Hitachi Koki od jesieni tego roku będzie funkcjonować na całym świecie pod nazwą HiKOKI.

Zalety nowoczesnego parku maszyn do pielęgnacji ogrodu Narzędzia ogrodnicze

Od jakiegoś czasu staram się ułatwiać sobie ogrodowe prace i unowocześniam park maszyn. Szufle do odśnieżania podjazdu i dziedzińca z ulgą odstawiłem w kąt, bo kupiłem spalinową odśnieżarkę. Ręczne piły i sekatory zastąpiła pilarka łańcuchowa, natomiast narzędzia do kopania i spulchniania ziemi w warzywniku - glebogryzarka ...

Chodzenie z kosiarką traktuję jak jogging na świeżym powietrzu Narzędzia ogrodnicze

Jednobiegowa kosiarka jest jak najbardziej OK, bo nie muszę myśleć o nadawaniu jej różnej prędkości. Na zakrętach puszczam dźwignię napędu, potem znowu łapię. Obudowa przez 10 lat lekko się porysowała, ale nigdzie nie pękła - mówi Ola, Czytelniczka Budujemy Dom, która ogród użytkuje 10 lat.

Do pielęgnacji 4000 m2 ogrodu najtrudniej kupić porządne rękawice! Narzędzia ogrodnicze

Z drobnego osprzętu tak naprawdę nie mogę kupić tylko... porządnych rękawic. Podczas pielenia przez tkaninowe przenika brud, podobnie jak przez częściowo gumowane. W rękawicach z gumy szybko pocą się ręce, guma się rwie - mówi Małgosia, Czytelniczka Budujemy Dom, która narzędzia użytkuje od 18 lat.

Konferencja Ryobi® i AEG w Dublinie - relacja Narzędzia ogrodnicze

W maju 2018 roku dwie marki z grupy TTI - AEG i Ryobi®, będącej światowym liderem w segmencie bezprzewodowej technologii narzędziowej, zgromadziły swoich partnerów handlowych na konferencji w Dublinie. Celem wydarzenia było przedstawienie innowacyjnego portfolio marek, które zmieniają rynek elektronarzędzi.

W 2018 roku aż cztery urządzenia Kärcher otrzymały nagrodę iF Design Award Narzędzia ogrodnicze

Aż cztery urządzenia Kärcher otrzymały w 2018 roku prestiżową nagrodę iF Design Award. Nagroda ta jest jednym z najważniejszych na świecie wyróżnień w kategorii wzornictwa przemysłowego. W tym roku jury miało twardy orzech do zgryzienia, gdyż musiało wybierać spośród blisko 6400 produktów, zgłoszonych przez firmy z 54 krajów.

Do końca maja można zgarnąć nagrody od Kärcher! Narzędzia ogrodnicze

Firma Kärcher obchodzi w tym roku swój jubileusz 25 - lecia w Polsce. Z tej okazji firma organizuje liczne atrakcje i wydarzenia. Jednym z nich jest akcja konsumencka KÄRCHER - NIEMOŻLIWE JEST MOŻLIWE.  Z powodu dużego zainteresowania trwającą od marca akcję firma postanowiła przedłużyć do końca maja. W ramach akcji przy ...

Szlifierka kątowa Yato z serii 18 V Narzędzia ogrodnicze

System 18 V to seria narzędzi akumulatorowych YATO, które zasilane są tą samą wytrzymałą baterią. Takie rozwiązanie pozwala oszczędzić pieniądze, przestrzeń i środowisko. Każde z urządzeń można kupić z akumulatorem i szybką ładowarką lub też solo, co sprawdza się przy kompletowaniu swojego idealnego zestawu.