Narzędzia ogrodnicze

Firma Kärcher już 25 lat obecna na polskim rynku! Narzędzia ogrodnicze

24 października 2018 r. firma Kärcher Sp. z.o.o. obchodziła jubileusz 25 lat obecności na polskim rynku. W tym dniu, w pięknych wnętrzach Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie zgromadzili się niemal wszyscy, dzięki którym firma Kärcher z sukcesem już od ćwierćwiecza działa w Polsce.

Nowa akumulatorowa młotowiertarka SDS-plus od YATO Narzędzia ogrodnicze

Lekka i ergonomiczna młotowiertarka YATO YT-82770, dzięki niewielkiej wadze, krótkiemu korpusowi i zasilaniu wytrzymałą baterią, doskonale sprawdza się podczas montażu sufitów podwieszanych i seryjnego wiercenia w betonie.

Nowa seria mocnych młotowiertarek DWT Narzędzia ogrodnicze

Profesjonalne narzędzia dobrej w cenie. Marka DWT wprowadziła na rynek nowe młotowiertarki z uchwytem SDS plus. Sprawdzona konstrukcja z pionowym silnikiem oraz sprzęgło bezpieczeństwa sprawiają, że te narzędzia są bardzo wytrzymałe.

Wiertarka YATO teraz z dwiema bateriami Narzędzia ogrodnicze

Ta wiadomość ucieszy majsterkowiczów! System narzędzi akumulatorowych 18 V marki YATO powiększył się o nową wersję kompaktowej wiertarko-wkrętarki z japońskim silnikiem. Teraz jest ona dostępna także w zestawie z dwiema bateriami 3 Ah i szybką ładowarką.

Narzędzia akumulatorowe Makita - idealne do pielęgnacji ogrodu Narzędzia ogrodnicze

Narzędzia ogrodowe: nożyce, podkaszarki, sekatory, pilarki czy dmuchawy, to tylko niektóre z urządzeń, jakie przydadzą się w każdym domu otoczonym zielenią. Warto skorzystać z oferty słynącej z jakości firmy Makita, która w ich produkcji specjalizuje się od lat.

Pilarki łańcuchowe - charakterystyka i ceny Narzędzia ogrodnicze

Przy wykorzystaniu drewna opałowego do ogrzewania domu, czy użytkowaniu zadrzewionej działki, z pewnością przydatna będzie pilarka łańcuchowa, umożliwiająca nie tylko cięcie i ścinanie drzew i gałęzi, ale również niektóre prace ciesielskie.

Charakterystyka pilarek tarczowych i ich ceny Narzędzia ogrodnicze

Pilarki tarczowe to rodzaj elektronarzędzi przeznaczony głównie do cięcia drewna i materiałów drewnopochodnych, a także niektórych tworzyw sztucznych i metali lekkich.

Szlifierki kątowe - jakie wybrać i ile kosztują? Narzędzia ogrodnicze

Szlifierki kątowe należą do uniwersalnych elektronarzędzi, które oprócz podstawowego zastosowania, czyli przecinania metali, betonu, twardych materiałów ceramicznych, mogą być wykorzystywane do szlifowania powierzchni, czyszczenia jej z rdzy czy usuwania starych farb.

Wiertarki, młotowiertarki i wkrętarki - czym się charakteryzują i ile kosztują? Narzędzia ogrodnicze

Trudno obecnie wyobrazić sobie użytkowanie domu bez posiadania przynajmniej najprostszej wiertarki. Zawieszenie lustra, obrazu czy karnisza wymaga wykonania otworów w ścianie pod kołki mocujące, o wymaganej głębokości i precyzyjnie dopasowanej średnicy.

AEG - 120 lat innowacji Narzędzia ogrodnicze

Historia marki Allgemeine Elektricitäts- Gesellschaft, dziś znanej pod nazwą AEG, sięga już 120 lat. Od początku istnienia marka miała ogromny wkład w rozwój branży narzędziowej.

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom