Narzędzia ogrodnicze

Tracker TICK™ od Milwaukee®  - urządzenie służące do lokalizacji narzędzi i wyposażenia Narzędzia ogrodnicze

Marka Milwaukee® kontynuuje rewolucję w sektorze profesjonalnych elektronarzędzi i upraszcza proces zarządzania sprzętem. Wysokiej jakości tracker TICK™ to urządzenie służące do lokalizacji narzędzi i wyposażenia. Można go przymocować do każdego urządzenia, niezależnie od marki i śledzić swój sprzęt na bieżąco dzięki ...

Wkrętak akumulatorowy ERGO-A2 4V od RYOBI® Narzędzia ogrodnicze

Drobne usterki zdarzają się w każdym gospodarstwie domowym, a potrzeba przykręcenia kilku dodatkowych śrub zazwyczaj spędza nam sen z powiek. Jednak z pomocą odpowiedniego sprzętu, wszystkie drobne prace okażą się dziecinne proste. Marka Ryobi® zmienia podejście do okazjonalnego majsterkowania i proponuje rozwiązanie, które ...

Wiertarka udarowa czy młotowiertarka - co wybrać? Narzędzia ogrodnicze

Często spełniają tą samą funkcję, a pod względem istotnych parametrów mają więcej podobieństw niż różnic. Wiertarka udarowa i młotowiertarka - kiedy potrzebujemy obu, a kiedy możemy stosować je zamiennie?

Megamocne imbusy - kosmiczna technologia Bondhus Narzędzia ogrodnicze

Najwyższa jakość komponentów, poddawanie restrykcyjnym testom i rekomendacja zdobywców kosmosu. Na końcówki i klucze imbusowe Bondhus nie ma mocnych.

Wiele narzędzi na jednej baterii - nowa seria od YATO Narzędzia ogrodnicze

System 18 V to seria narzędzi akumulatorowych YATO, które zasilane są tą samą wytrzymałą baterią. Każde z urządzeń można kupić w zestawie z akumulatorem i szybką ładowarką lub też solo, co jest idealnym rozwiązaniem, gdy powiększa się swój zestaw.

MASTER cut 2500 - nowy stół maszynowy od Wolfcraft Narzędzia ogrodnicze

MASTER cut 2500, nowy stół maszynowy od Wolfcraft, jest już dostępny w Polsce. Wyróżnia go wysoka precyzja pracy, łatwość transportu, przechowywania i aż 6 obszarów zastosowań.

Proxxon - nowość wśród wiertarko-szlifierek  Lange Łukaszuk Narzędzia ogrodnicze

Jest niezwykle wygodne i nie wymaga podłączenia do prądu - to pierwsze takie akumulatorowe mikronarzędzie na rynku. Proxxon prezentuje najnowszą wiertarko-szlifierkę IBS/A.

Makita: narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V! Narzędzia ogrodnicze

Nowość w ofercie firmy MAKITA. Niedostępne u konkurencji narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V! Innowacyjne rozwiązanie gwarantujące taką samą moc znamionową jak w przypadku akumulatorów 36 V oraz dłuższy czas pracy.

Zestawy do mocowania ceramiki sanitarnej Narzędzia ogrodnicze

Gotowe zestawy do mocowania umywalek i misek WC od fischer to wygodne rozwiązanie zarówno dla specjalistów, jak i domowych majsterkowiczów.

Nowe torby narzędziowe YATO Narzędzia ogrodnicze

Wygodne, pojemne, poręczne - nowe torby narzędziowe YATO pozwalają na utrzymanie narzędzi w porządku i łatwy transport.