Ogrodzenia

Polbram Steel Group Budowlaną Marką Roku 2018 Ogrodzenia

Firma Polbram Steel Group, polski producent systemów ogrodzeniowych, otrzymała wyróżnienie "Budowlana Marka Roku 2018". Gala odbyła się 7 czerwca 2018 r. w Hotelu Venecia Palace w Michałowicach k. Warszawy.

BULL624 TURBO - nowy siłownik do bram przesuwnych marki Beninca Ogrodzenia

BULL624 TURBO - nowy siłownik do bram przesuwnych do 600 kg wagi bramy.

Ogrodzenie ROMA Horizon w ofercie JONIEC Ogrodzenia

Wachlarz produktów firmy JONIEC® poszerzył się o kolejne nowoczesne ogrodzenie: ROMA Horizon.

Otylia i Elza - nowoczesne systemy ogrodzeniowe Polbram Ogrodzenia

Ogrodzenie pełni wiele ważnych funkcji. Nie tylko wyznacza granice, ale również nadaje posesji charakter, stanowiąc niejednokrotnie element ozdobny. Firma Polbram proponuje szeroki asortyment - od ogrodzeń klasycznych po nowoczesne.

Porównanie 43 napędów do bram ogrodzeniowych Ogrodzenia

Brama wjazdowa to jak gdyby pierwsze drzwi, które przekraczają goście. Jej wygląd jest istotny, jeszcze ważniejsze - sprawne otwierane i zamykanie. Potrzebom współczesnych inwestorów najbardziej odpowiadają wersje z napędem.

Nie zaimpregnowałem ogrodzenia i na cegłach betonowych pojawiły się glony! Ogrodzenia

Cegły ogrodzeniowe kładłem na klej cienkowarstwowy, bez fug. Miało być prosto i surowo, bez ozdób, czap, ornamentów. Sprzedawca zalecił mi zaimpregnowanie cegieł, lecz oczywiście miałem 100 innych obowiązków i tego nie zrobiłem. W efekcie od północnej strony pojawiły się na nich czarne kropki z glonami - mówi Robert, ...

Słupki systemowe w ogrodzeniu mają źle rozwiązane kapturki, chociaż nie są to tanie wyroby Ogrodzenia

Co dolega naszemu ogrodzeniu? W tym roku zauważyliśmy białe wykwity na fugach między cegłami, a jeśli chodzi o jego resztę - słupki systemowe mają dennie rozwiązane kapturki, chociaż nie są to tanie wyroby z hipermarketu budowlanego - mówią Dorota i Janek, Członkowie Klubu Budujących Dom, którzy ogrodzenie stawiali w 2008 i 2012 r.

Na ogrodzenie czekaliśmy kilka miesięcy, ale warto było! Ogrodzenia

Nasz dom ma masywną nowoczesną bryłę, dlatego zależało mi na lekkim, przejrzystym i prawie niewidocznym ogrodzeniu od frontu - mówią Joanna i Piotr, Czytelnicy Budujemy Dom, którzy ogrodzenie stawiali w 2014 r.

Ogrodzenie z betonowych kształtek i ocynkowanej stali o długości 33 m za 32 000 zł Ogrodzenia

Jestem zadowolona z funkcjonalności materiałów i wyglądu ogrodzenia. Nie odznacza się kurz, ani ślady błota, a jeśli się pojawiają, to zmywa je deszcz - mówi Bogusia, Czytelniczka Budujemy Dom, która ogrodzenie stawiała w 2015 r.

Ogrodzenie P305 w ofercie Konsport - proste wzornictwo w nowoczesnych materiałach Ogrodzenia

Ogrodzenie palisadowe P305 to nowość w ofercie Konsport (symbol PP002). Przęsło jest wypełnione płytą XPS obustronnie zabezpieczoną blachą poliestrową.