Ogrodzenia

JONIEC® zaprojektuje kartkę świąteczną w oparciu o prace konkursowe Ogrodzenia

Firma JONIEC® po raz kolejny zaprojektuje swoją kartkę świąteczną w oparciu o prace konkursowe uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej prowadzonych przy Stowarzyszeniu Remedium w Tymbarku. Warsztaty organizowane są dla dorosłych osób niepełnosprawnych. 9 listopada 2018 .r. w Bibliotece Publicznej w Tymbarku odbyła się uroczystość ...

Invisible Post Box - nowość w ofercie Konsport Ogrodzenia

Już wkrótce w ofercie firmy Konsport pojawi się zupełnie nowy produkt - Invisible Post Box, czyli niewidoczna skrzynka na listy.

Ogrodzenie ROMA Horizon w ofercie JONIEC Ogrodzenia

Firma JONIEC® wzbogaciła ofertę kolorów jednego ze swoich produktów - ogrodzenia ROMA Horizon.

Bramy ogrodzeniowe - obowiązujące przepisy i charakterystyka Ogrodzenia

Poruszająca się samochodem rodzina częściej używa bramy wjazdowej, niż furtki. Z tego względu bardzo ważne jest staranne zaprojektowanie i wykonanie głównego wjazdu na posesję, jak również odpowiednie dobranie rodzaju wrót i sposobu operowania nimi. Wersje z napędem są najwygodniejsze!

Nigdy nie stosujcie drewna sosnowego na ogrodzenie! Ogrodzenia

Mam drewniany dom, więc ogrodzenie również wykonałam z drewna. Za pierwszym razem popełniłam jednak podstawowy błąd - olchowe sztachety zamocowałam do poprzeczek z drewna sosnowego! - mówi Giesia, Czytelniczka Budujemy Dom, która ogrodzenie stawiała w 2001 i 2017 r.

Do wjazdu na posesję zamówiliśmy bramę na szynie i rolkach Ogrodzenia

Nasza brama wjazdowa miała być przesuwna, by jej skrzydło nie zajmowało przestrzeni podjazdu, jedynie tuż przy ogrodzeniu. Tyle że w naszym przednim ogrodzeniu nie było miejsca na poruszanie się długiego skrzydła samonośnego z przeciwwagą. Zamówiliśmy więc model na szynie i rolkach - mówią Joanna i Mariusz, Członkowie ...

Nasze ogrodzenie z klinkieru i przęseł nie wymaga konserwacji Ogrodzenia

Zależało nam na ogrodzeniu trwałym i nie wymagającym konserwacji, dlatego do wzniesienia przegrody z przodu działki zastosowaliśmy cegłę klinkierową i przęsła ze stali ocynkowanej - mówi Joanna, Czytelniczka Budujemy Dom, która ogrodzenie stawiała w 2006 r.

Ogrodzenia z metalu Ogrodzenia

W grupie produktów z metalu od lat królują siatki ogrodzeniowe. To skutek dostępności i niskiej ceny.

Brama przesuwna samonośna dobrze wygląda w ogrodzeniu Ogrodzenia

Od początku skłaniałem się do zamontowania bramy samonośnej, przesuwnej i uwzględniłem to w projekcie frontowego ogrodzenia. Wersja samonośna dobrze wygląda w ogrodzeniu, sprawdza się w codziennym użytkowaniu - mówi Wiktor, Czytelnik Budujemy Dom, który bramę wjazdową użytkuje od 2006 r.

Widoczna część podmurówki pozostawia wiele do życzenia! Ogrodzenia

Murarze najpierw wylali głęboki zbrojony fundament na froncie, pozostawili go do związania i zajęli się resztą podmurówki, obejmującą tył i boki działki. Jednak wygląd widocznej części podmurówki, wystającej ponad poziom gruntu, pozostawia wiele do życzenia. Jej powierzchnia nie jest gładka i równa, bo nie potrafili dobrze ...

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom