Ogrodzenia

Ogrodzenie łupane Gorc - bogactwo kolorów Ogrodzenia

Ogrodzenie łupane to produkt, który firma JONIEC® ma w swojej ofercie od kilkunastu lat. Czas ten pozwolił na dopracowanie parametrów wpływających na trwałość i wytrzymałość ogrodzenia, co cenią sobie nie tylko wykonawcy, ale też użytkownicy.

Ogrodzenie domu - wybór i koszty Ogrodzenia

Ogrodzenie jest wizytówką właścicieli domu i sporo może powiedzieć o ich guście czy stosunku do świata. Jedni wolą takie, które się nie wyróżnia. Dla innych płot musi być nie byle jaki – przykuwać uwagę albo szczelnie izolować.

Siłownik do bram przesuwnych BULL8 OM Ogrodzenia

BENINCA - jedna z najstarszych firm w branży, od blisko 40 lat produkuje we własnych fabrykach (znajdujących się wyłącznie we Włoszech) wysokiej jakości automatykę do bram, blokady parkingowe, słupki parkingowe i szlabany. Flagowy produkt BULL8 OM, siłownik do bram przesuwnych do 800 kg wagi bramy, o sile ciągu 940 N jest najmocniejszym ...

KONSPORT - nowoczesne systemy ogrodzeniowe Ogrodzenia

Marka KONSPORT to polski producent nowoczesnych ogrodzeń o niepowtarzalnym wzornictwie. 24 lata obecności w branży ogrodzeniowej dają gwarancję wysokiej jakości i estetyki naszych produktów.

Nowoczesne systemy ogrodzeniowe Ogrodzenia

Polbram Steel Group to polski producent systemów ogrodzeniowych stawiający na nowoczesny i modny design włączając gamę kolorów.

Warunki posadowienia fundamentu ogrodzenia Ogrodzenia

Odpowiedź eksperta: Fundament pod mur pełny powinien być posadowiony poniżej głębokości przemarzania gruntu, tj. od 80 do 140 cm (jedynie w gruntach piaszczystych można go posadowić płycej: 40–60 cm) i co najmniej 10 cm szerszy od muru.

Jak przygotować beton do budowy ogrodzenia? Ogrodzenia

Odpowiedź eksperta: Beton używany do zalewania bloczków ogrodzeniowych powinien być przygotowany na miejscu budowy. Dlaczego?

Ponad 200 biegaczy na trasie II Biegu Górskiego o Złotą Paproć prezesa firmy JONIEC Ogrodzenia

16 lipca 2017 r. w Tymbarku w woj. małopolskim odbyła się 2. edycja Biegu Górskiego o Złotą Paproć prezesa firmy JONIEC. Uczestnicy biegli na dystansie 7 km lub 21 km.

Ogrodzenie według autorskiego projektu za 70 000 zł Ogrodzenia

Ogrodzenie zaprojektowaliśmy sami, bo chcieliśmy uniknąć standardu i powtarzalności. Autorski projekt oczywiście uwzględnia nakazy tutejszej gminy – czyli konieczność zachowania określonego procentu prześwitów oraz nie przekraczania pewnej wysokości płotu - mówią Agnieszka i Paweł, Członkowie Klubu Budujących Dom, którzy ...

Podczas budowy ogrodzenia własnoręcznie wypełniałam gabiony kamieniami polnymi Ogrodzenia

Gabiony wypełniłam własnoręcznie, starając się nie uszkodzić ocynku na drutach. Przez 7 dni przepuściłam przez ręce, kamień po kamieniu, 7 t materiału. Nie płukałam go wcześniej, deszcz sam usunął resztki ziemi. Koszy nie zabezpieczyłam od góry daszkiem, ani nawet kratką. Kamieni nie ubywa... - mówi Ania, Członkini ...