Ogrodzenia

JONIEC: ogrodzenia, elewacje, architektura ogrodowa Ogrodzenia

Firma JONIEC to czołowy polski producent elementów małej architektury ogrodowej. W jej ofercie znajdują się ogrodzenia betonowe łupane, betonowe modułowe, płytki elewacyjne i dekoracyjne, gazony, podmurówki, palisady. Sztandarowym produktem firmy jest ogrodzenie łupane GORC®, które od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem ...

Planujemy ogrodzenie - 6 porad architekta Ogrodzenia

Rodzaj ogrodzenia należy zgrać z klimatem regionu i okolicy. Powinien też pasować do stylu budynku i ogrodowych budowli. O czym jeszcze należy pamiętać podczas stawiania ogrodzenia? Oto 6 ważnych wskazówek.

Firma JONIEC® nagrodzona Złotym Medalem MTP Ogrodzenia

Ogrodzenie ROMA firmy JONIEC® zostało nagrodzone Złotym Medalem MTP BUDMA 2018. To jedna z najbardziej cenionych i prestiżowych nagród na polskim rynku, o najdłuższej, ponad trzydziestoletniej, tradycji. Nowoczesny system ogrodzeniowy ROMA zdobył uznanie Ekspertów Sądu Konkursowego i znalazł się wśród tegorocznych medalistów.

Firma JONIEC® z wyróżnieniem HOME ZONE Jakość i Niezawodność 2017 Ogrodzenia

Firma JONIEC® już po raz drugi znalazła się w prestiżowym gronie laureatów wyróżnienia HOME ZONE Jakość i Niezawodność - edycja 2017. Tytułem tym nagrodzony został produkt: płytki dekoracyjne ILLIZI.

Ogrodzenie łupane Gorc - bogactwo kolorów Ogrodzenia

Ogrodzenie łupane to produkt, który firma JONIEC® ma w swojej ofercie od kilkunastu lat. Czas ten pozwolił na dopracowanie parametrów wpływających na trwałość i wytrzymałość ogrodzenia, co cenią sobie nie tylko wykonawcy, ale też użytkownicy.

Ogrodzenie domu - wybór i koszty Ogrodzenia

Ogrodzenie jest wizytówką właścicieli domu i sporo może powiedzieć o ich guście czy stosunku do świata. Jedni wolą takie, które się nie wyróżnia. Dla innych płot musi być nie byle jaki – przykuwać uwagę albo szczelnie izolować.

Siłownik do bram przesuwnych BULL8 OM Ogrodzenia

BENINCA - jedna z najstarszych firm w branży, od blisko 40 lat produkuje we własnych fabrykach (znajdujących się wyłącznie we Włoszech) wysokiej jakości automatykę do bram, blokady parkingowe, słupki parkingowe i szlabany. Flagowy produkt BULL8 OM, siłownik do bram przesuwnych do 800 kg wagi bramy, o sile ciągu 940 N jest najmocniejszym ...

KONSPORT - nowoczesne systemy ogrodzeniowe Ogrodzenia

Marka KONSPORT to polski producent nowoczesnych ogrodzeń o niepowtarzalnym wzornictwie. 24 lata obecności w branży ogrodzeniowej dają gwarancję wysokiej jakości i estetyki naszych produktów.

Nowoczesne systemy ogrodzeniowe Ogrodzenia

Polbram Steel Group to polski producent systemów ogrodzeniowych stawiający na nowoczesny i modny design włączając gamę kolorów.

Warunki posadowienia fundamentu ogrodzenia Ogrodzenia

Odpowiedź eksperta: Fundament pod mur pełny powinien być posadowiony poniżej głębokości przemarzania gruntu, tj. od 80 do 140 cm (jedynie w gruntach piaszczystych można go posadowić płycej: 40–60 cm) i co najmniej 10 cm szerszy od muru.