Ogrodzenia

Nie zaimpregnowałem ogrodzenia i na cegłach betonowych pojawiły się glony! Ogrodzenia

Cegły ogrodzeniowe kładłem na klej cienkowarstwowy, bez fug. Miało być prosto i surowo, bez ozdób, czap, ornamentów. Sprzedawca zalecił mi zaimpregnowanie cegieł, lecz oczywiście miałem 100 innych obowiązków i tego nie zrobiłem. W efekcie od północnej strony pojawiły się na nich czarne kropki z glonami - mówi Robert, ...

Słupki systemowe w ogrodzeniu mają źle rozwiązane kapturki, chociaż nie są to tanie wyroby Ogrodzenia

Co dolega naszemu ogrodzeniu? W tym roku zauważyliśmy białe wykwity na fugach między cegłami, a jeśli chodzi o jego resztę - słupki systemowe mają dennie rozwiązane kapturki, chociaż nie są to tanie wyroby z hipermarketu budowlanego - mówią Dorota i Janek, Członkowie Klubu Budujących Dom, którzy ogrodzenie stawiali w 2008 i 2012 r.

Na ogrodzenie czekaliśmy kilka miesięcy, ale warto było! Ogrodzenia

Nasz dom ma masywną nowoczesną bryłę, dlatego zależało mi na lekkim, przejrzystym i prawie niewidocznym ogrodzeniu od frontu - mówią Joanna i Piotr, Czytelnicy Budujemy Dom, którzy ogrodzenie stawiali w 2014 r.

Ogrodzenie z betonowych kształtek i ocynkowanej stali o długości 33 m za 32 000 zł Ogrodzenia

Jestem zadowolona z funkcjonalności materiałów i wyglądu ogrodzenia. Nie odznacza się kurz, ani ślady błota, a jeśli się pojawiają, to zmywa je deszcz - mówi Bogusia, Czytelniczka Budujemy Dom, która ogrodzenie stawiała w 2015 r.

Ogrodzenie P305 w ofercie Konsport - proste wzornictwo w nowoczesnych materiałach Ogrodzenia

Ogrodzenie palisadowe P305 to nowość w ofercie Konsport (symbol PP002). Przęsło jest wypełnione płytą XPS obustronnie zabezpieczoną blachą poliestrową.

Ogrodzenie palisadowe PP 002 (P64) od KONSPORT Ogrodzenia

Ogrodzenie palisadowe PP 002 (P64) od KONSPORT charakteryzują poziomo ułożone kształtowniki, które nadają mu unikalny wygląd.

BULL624 TURBO - nowy siłownik do bram przesuwnych marki Beninca Ogrodzenia

BULL624 TURBO - nowy siłownik do bram przesuwnych do 600 kg wagi bramy.

Budowlana Firma Roku 2017 oraz Osobowość Branży 2017 dla firmy Polbram Steel Group Ogrodzenia

Firma Polbram Steel Group zdobyła wyróżnienie Budowlana Firma Roku 2017, oraz nagrodę indywidualną dla Prezesa Adama Makowskiego za Osobowość Branży 2017.

Firma JONIEC® z certyfikatem HOME ZONE Jakość i Niezawodność 2018 Ogrodzenia

Firma JONIEC® po raz trzeci została laureatem tytułu HOME ZONE Jakość i Niezawodność. W roku 2018 nagrodzone zostało ogrodzenie łupane GORC®.

4 kroki do trwałego i pięknego ogrodzenia Ogrodzenia

Oto cztery etapy, które musi przedsięwziąć inwestor, aby cieszyć się trwałym i pięknym ogrodzeniem.