Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

Ciepła podłoga Raychem - wygoda i nowoczesność Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

Jednym z ważniejszych systemów zapewniających wygodę, niezbędnych w nowoczesnym mieszkaniu czy domu jednorodzinnym, jest ogrzewanie podłogowe. Do najbardziej efektywnych rozwiązań systemów ogrzewania podłogowego należy ogrzewanie elektryczne (relatywnie niska bezwładność systemu, szybki czas nagrzewu).

Złoty Laur Konsumenta 2018 dla ELEKTRY w kategorii Ogrzewanie Podłogowe! Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

W tegorocznym sondażu oceniającym popularność marek oraz jakość produktów w kategorii Ogrzewanie Podłogowe, produkty marki ELEKTRA zostały uznane za najbardziej rozpoznawalne i otrzymały ZŁOTY LAUR KONSUMENTA 2018!

Ogrzewanie i sterowanie ogrzewaniem. 13 praktycznych porad Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

Ogrzewanie to nie tylko kocioł i grzejniki lub podłogówka. System grzewczy tworzą ponadto rury oraz rozmaity osprzęt, jak zawory, pompy, sterowniki, regulatory temperatury. A mało kto zdaje sobie sprawę, że źle dobrane - zepsują działanie całości. Za to dopasowane i odpowiednio wyregulowane zapewnią komfort i pozwolą ograniczyć ...

Jakie są zalety ogrzewania kanałowego? Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

Odpowiedź eksperta: Ogrzewanie podłogowe cechuje duża bezwładność cieplna, natomiast znacznie bardziej sterowalne grzejniki ścienne wymagają wygospodarowania na nie miejsca na ścianach.

Promocja na maty grzejne ELEKTRA! Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

Do 29 czerwca 2018 r. trwa promocja na maty grzejne ELEKTRA MD w zestawie z najnowszym regulatorem temperatury ELEKTRA OWD5 WiFi.

Grupa podmieszania marki Taconova - efektywna regulacja dostosowana do indywidualnych potrzeb Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

Prefabrykowane grupy podmieszania marki Taconova mogą pełnić funkcję termostatycznie sterowanej regulacji o stałej wartości w systemach ogrzewania podłogowego. Są one montowane bezpośrednio na rozdzielaczu, gdzie umożliwiają indywidualne dostosowanie temperatury na zasilaniu w lokalach mieszkaniowych.

Niskie grzejniki Convector serii PREMIUM Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

W nowoczesnych wnętrzach z dużymi oknami czy przeszklonymi ścianami warto rozważyć montaż niskich grzejników, które wkomponują się w architekturę wnętrza. Jednocześnie zapewniając komfort cieplny w pomieszczeniu.

Grupa Vasco łączy się z firmą Arbonia, szwajcarskim producentem instalacji budowlanych Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

16 maja 2018 r. Grupa Vasco połączyła się z firmą Arbonia, szwajcarskim producentem instalacji budowlanych. W ramach Arbonia AG, spółki notowanej na szwajcarskiej giełdzie, Vasco Group otrzymuje możliwość wzrostu w skali międzynarodowej, a dzięki współpracy w ramach pionu techniki grzewczej, wentylacyjnej i klimatyzacyjnej ...

Zautomatyzuj ogrzewanie w swoim domu - zadbaj o wygodę i oszczędności Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

Do kwestii ogrzewania najlepiej podejść strategicznie. W końcu system grzewczy jest jedną z instalacji wewnętrznych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania domu. Równie ważny jak dobór urządzeń oraz ich właściwy montaż jest sposób późniejszej eksploatacji systemu. Można o niego zadbać już na etapie budowy.

Regulator temperatury ELEKTRA OWD5 WiFi już w sprzedaży Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

ELEKTRA OWD5 WiFi to dotykowy, programowalny, elektroniczny regulator temperatury wyposażony w WiFi. Przeznaczony jest do sterowania instalacją elektrycznego ogrzewania podłogowego za pomocą aplikacji.