Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

Cały system grzewczy jednej marki to gwarancja niezawodności Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

Dokonując wyboru w swoim życiu kierujemy się racjonalnością i opłacalnością. Podczas procesu decyzyjnego rozważamy wszystkie za i przeciw, poszukując najlepszego rozwiązania dla siebie. Czemu więc tej samej zasady nie zastosować do instalacji grzewczych w Twoim domu?

Ogrzewanie podłogowe i grzejniki w domu alergika Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

Wielu specjalistów uważa, że najbardziej korzystne dla alergików jest niskotemperaturowe ogrzewanie płaszczyznowe, przede wszystkim podłogowe. W przeciwieństwie do tradycyjnych kaloryferów - oddaje ono ciepło przez promieniowanie, a nie przez konwekcję, co pozwala uniknąć unoszenia w powietrze drobin kurzu z roztoczami.

Szwadron i Kompania - nowości w ofercie ELTERM Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

Asortyment firmy ELTERM został poszerzony o zestawy grup pompowych oraz sprzęgło-kolektorów SKE. Dostępne są wersje do poziomej, jak i pionowej rozbudowy kotłowni.

Energooszczędne i łatwo sterowalne grzejniki REGULUS®-SYSTEM Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

Grzejniki REGULUS®-system są chętnie stosowane w nowoczesnych, energooszczędnych obiektach, zapewniając możliwość wyboru oraz zmianę strategii ogrzewania w zależności od potrzeb np. trybu życia, czy czasu pracy. Są dynamiczne, reagują niezwłocznie, co oznacza łatwe sterowanie – to gwarancja zachowania nie tylko komfortowej ...

Ciepła podłoga Raychem - wygoda i nowoczesność Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

Jednym z ważniejszych systemów zapewniających wygodę, niezbędnych w nowoczesnym mieszkaniu czy domu jednorodzinnym, jest ogrzewanie podłogowe. Do najbardziej efektywnych rozwiązań systemów ogrzewania podłogowego należy ogrzewanie elektryczne (relatywnie niska bezwładność systemu, szybki czas nagrzewu).

Złoty Laur Konsumenta 2018 dla ELEKTRY w kategorii Ogrzewanie Podłogowe! Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

W tegorocznym sondażu oceniającym popularność marek oraz jakość produktów w kategorii Ogrzewanie Podłogowe, produkty marki ELEKTRA zostały uznane za najbardziej rozpoznawalne i otrzymały ZŁOTY LAUR KONSUMENTA 2018!

Ogrzewanie i sterowanie ogrzewaniem. 13 praktycznych porad Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

Ogrzewanie to nie tylko kocioł i grzejniki lub podłogówka. System grzewczy tworzą ponadto rury oraz rozmaity osprzęt, jak zawory, pompy, sterowniki, regulatory temperatury. A mało kto zdaje sobie sprawę, że źle dobrane - zepsują działanie całości. Za to dopasowane i odpowiednio wyregulowane zapewnią komfort i pozwolą ograniczyć ...

Grzejniki stalowe płytowe Perfexim Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

Czeka Cię montaż grzejników i nie wiesz, na które się zdecydować? Perfexim prezentuje grzejniki stalowe płytowe PERFEKT przeznaczone do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych, użyteczności publicznej i usługowych o normalnej wilgotności powietrza, w których nie występuje oddziaływanie środków korozyjnych.

Jakie są zalety ogrzewania kanałowego? Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

Odpowiedź eksperta: Ogrzewanie podłogowe cechuje duża bezwładność cieplna, natomiast znacznie bardziej sterowalne grzejniki ścienne wymagają wygospodarowania na nie miejsca na ścianach.

Promocja na maty grzejne ELEKTRA! Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

Do 29 czerwca 2018 r. trwa promocja na maty grzejne ELEKTRA MD w zestawie z najnowszym regulatorem temperatury ELEKTRA OWD5 WiFi.

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom