Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

Jakie są zalety ogrzewania kanałowego? Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

Odpowiedź eksperta: Ogrzewanie podłogowe cechuje duża bezwładność cieplna, natomiast znacznie bardziej sterowalne grzejniki ścienne wymagają wygospodarowania na nie miejsca na ścianach.

Promocja na maty grzejne ELEKTRA! Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

Do 29 czerwca 2018 r. trwa promocja na maty grzejne ELEKTRA MD w zestawie z najnowszym regulatorem temperatury ELEKTRA OWD5 WiFi.

Grupa podmieszania marki Taconova - efektywna regulacja dostosowana do indywidualnych potrzeb Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

Prefabrykowane grupy podmieszania marki Taconova mogą pełnić funkcję termostatycznie sterowanej regulacji o stałej wartości w systemach ogrzewania podłogowego. Są one montowane bezpośrednio na rozdzielaczu, gdzie umożliwiają indywidualne dostosowanie temperatury na zasilaniu w lokalach mieszkaniowych.

Niskie grzejniki Convector serii PREMIUM Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

W nowoczesnych wnętrzach z dużymi oknami czy przeszklonymi ścianami warto rozważyć montaż niskich grzejników, które wkomponują się w architekturę wnętrza. Jednocześnie zapewniając komfort cieplny w pomieszczeniu.

Grupa Vasco łączy się z firmą Arbonia, szwajcarskim producentem instalacji budowlanych Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

16 maja 2018 r. Grupa Vasco połączyła się z firmą Arbonia, szwajcarskim producentem instalacji budowlanych. W ramach Arbonia AG, spółki notowanej na szwajcarskiej giełdzie, Vasco Group otrzymuje możliwość wzrostu w skali międzynarodowej, a dzięki współpracy w ramach pionu techniki grzewczej, wentylacyjnej i klimatyzacyjnej ...

Zautomatyzuj ogrzewanie w swoim domu - zadbaj o wygodę i oszczędności Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

Do kwestii ogrzewania najlepiej podejść strategicznie. W końcu system grzewczy jest jedną z instalacji wewnętrznych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania domu. Równie ważny jak dobór urządzeń oraz ich właściwy montaż jest sposób późniejszej eksploatacji systemu. Można o niego zadbać już na etapie budowy.

Regulator temperatury ELEKTRA OWD5 WiFi już w sprzedaży Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

ELEKTRA OWD5 WiFi to dotykowy, programowalny, elektroniczny regulator temperatury wyposażony w WiFi. Przeznaczony jest do sterowania instalacją elektrycznego ogrzewania podłogowego za pomocą aplikacji.

Przenośne maty grzejne ELEKTRA MMV od ELEKTRA Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

Maty grzejne ELEKTRA MMV to przenośne, specjalistyczne urządzenia grzejne pozwalające na natychmiastowe, wielokrotne użycie.

Podstawowe różnice między podłogówką a grzejnikami Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

Podłogówka, grzejniki, a może jedno i drugie? Takie pytania zadaje sobie niemal każdy budujący dom, dlatego porównujemy te rozwiązania. Warto wiedzieć, jakie mają zalety i ograniczenia. Jedynie wtedy nasz wybór będzie w pełni świadomy i rzeczywiście dostosowany do potrzeb.

Rozmowy o budowaniu domu - dobór grzejników Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

Jakie grzejniki znajdziemy na rynku? Jakie są obecnie najpopularniejsze? Jak sterować pracą grzejników? Na te i inne pytania inwestora odpowiada ekspert budowlany.