Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

Regulator temperatury ELEKTRA OWD5 WiFi już w sprzedaży Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

ELEKTRA OWD5 WiFi to dotykowy, programowalny, elektroniczny regulator temperatury wyposażony w WiFi. Przeznaczony jest do sterowania instalacją elektrycznego ogrzewania podłogowego za pomocą aplikacji.

Elektryczne ogrzewanie podłogowe i przeciwoblodzeniowe Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

Firma Luxbud ma bogatą ofertę przewodów grzejnych rezystancyjnych, stałooporowych z serii Comfort Kable, które znalazły szerokie zastosowanie w branży ogólnobudowlanej.

Przenośne maty grzejne ELEKTRA MMV od ELEKTRA Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

Maty grzejne ELEKTRA MMV to przenośne, specjalistyczne urządzenia grzejne pozwalające na natychmiastowe, wielokrotne użycie.

Podstawowe różnice między podłogówką a grzejnikami Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

Podłogówka, grzejniki, a może jedno i drugie? Takie pytania zadaje sobie niemal każdy budujący dom, dlatego porównujemy te rozwiązania. Warto wiedzieć, jakie mają zalety i ograniczenia. Jedynie wtedy nasz wybór będzie w pełni świadomy i rzeczywiście dostosowany do potrzeb.

Rozmowy o budowaniu domu - dobór grzejników Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

Jakie grzejniki znajdziemy na rynku? Jakie są obecnie najpopularniejsze? Jak sterować pracą grzejników? Na te i inne pytania inwestora odpowiada ekspert budowlany.

Rozmowy o budowaniu domu - montaż ogrzewania podłogowego Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

Ogrzewanie podłogowe to ostatnio bardzo popularne rozwiązanie. Ekspert budowlany przybliża kwestie związane z tym tematem, odpowiadając na pytania o montaż i koszty wykonania podłogówki.

System ogrzewania podłogowego Floortherm Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

System Floortherm przeznaczony jest do budowy instalacji ogrzewania podłogowego. Rura ma konstrukcję warstwową. Warstwa wewnętrzna oraz zewnętrzna wykonane są polietylenu o podwyższonych parametrach termicznych nowej generacji PE-RT Typu II, natomiast między nimi znajduje się antydyfuzyjna warstwa z aluminium bądź EVOH.

Grzejniki wodne - ranking rozpoznawalności firm i produktów Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

Bezapelacyjnym liderem obu rankingów jest Purmo (Rettig Heating), ponad połowa budujących dom (ranking A) zna tę markę, a co trzecia (34,7% w rankingu B) zdecydowała się na zakup grzejników tej firmy. Wysoką rozpoznawalność marki mają firmy: Instal-Projekt, Brugmann, Regulus-system, Ferro.

Sprawdź swój poziom wiedzy z Zieloną Eskadrą Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

Ekologia to nie tylko recykling śmieci i jazda rowerem. To rozwój, innowacje, technologia, moda,  świadomość siebie i swoich zachowań. Sprawdź co wiesz o eko stylu.

Ogrzewanie podłogowe wodne - ranking rozpoznawalności firm i produktów Ogrzewanie podłogowe i grzejniki

W rankingu A zdecydowanie prowadzą trzy firmy: Purmo (Rettig Heating), Kisan i Rehau. Zwycięzcą rankingu B jest firma Rehau. Niewiele gorsze wyniki mają firmy: Purmo (Rettig Heating), Kisan i Kan-Therm.