Okna i drzwi

Zewnętrzne drzwi kompozytowe VIKKING - bezpieczne, trwałe i smart Okna i drzwi

Drzwi zewnętrzne są elementem dekoracyjnym domu ukazującym, jaki styl lubimy - nowoczesny czy np. klasyczny. Przede wszystkim jednak powinny zapewniać nam bezpieczeństwo. Drzwi kompozytowe Vikking spełniają tę podstawową funkcję, a przy tym są energooszczędne i oferują nowoczesne rozwiązania - można w nich zainstalować np. ...

MONTERIADA 2019 z udziałem AIB Okna i drzwi

Na uczestników tegorocznych targów BUDMA w Poznaniu czeka wiele atrakcji. Wśród nich MONTERIADA 2019, czyli interaktywne pokazy prawidłowej instalacji wyrobów stolarki budowlanej. Firma AIB, po raz kolejny będzie Partnerem tego wydarzenia i zaprezentuje montaż okna w strefie docieplenia z wykorzystaniem systemu SIMPLEX BASIC.

Nowa nazwa, nowa siedziba - MS się zmienia Okna i drzwi

Ostatnie miesiące w firmie MS więcej niż OKNA upłynęły pod znakiem metamorfoz. Firma wprowadziła kolejne innowacyjne produkty i rozwiązania, unowocześniła park maszynowy i uruchomiła go w nowej fabryce... Firma zmieniła również nazwę, odświeżyła logo oraz przeprowadziła się do nowej siedziby.

Narożne przeszklenie stałe Glass Corner od Vetrex Okna i drzwi

Współczesna architektura wciąż bardzo chętnie czerpie inspiracje z popularnego nurtu minimalizmu. Narożne przeszklenie stałe tzw. Glass Corner, z szybami łączonymi na step (za pomocą specjalnego silikonu odpornego na warunki atmosferyczne), pozbawione jest tradycyjnego łącznika kątowego, tworząc bardzo ciekawy, minimalistyczny ...

Skrzydła Loft XO, czyli drzwi w stylu loft Okna i drzwi

Oryginalne drzwi z litego i klejonego drewna sosnowego, z charakterystycznym okrągłym przeszkleniem ze szkła mlecznego o grubości 4 mm, stają się niejednokrotnie istotnym elementem aranżacji. Okienko zachęca do skojarzeń ze steampunkiem, a więc nawiązań do czasów rewolucji przemysłowej, epoki pary oraz powieści Juliusza Verne’a.

Okno do dachu płaskiego Spherline PGX B6 Okna i drzwi

Spherline PGX B6 to okno do dachu płaskiego marki Okpol z szybą sferyczną. Jest ona uformowana na kształt skorupy żółwia, dzięki czemu umożliwia odprowadzenie wody, śniegu i zanieczyszczeń z powierzchni.

MONTERIADA 2019 - pokazy dobrego montażu już w lutym! Okna i drzwi

Profesjonalne pokazy montażu wyrobów stolarki budowlanej, rozmowy z ekspertami i atrakcyjny konkurs to nie wszystko, co oferuje MONTERIADA 2019. Uczestnicy organizowanego przez Związek POiD wydarzenia mogą liczyć na jeszcze więcej nowości niż w latach poprzednich. Najnowsza edycja MONTERIADY odbędzie się w dniach 12-15 lutego ...

Systemy przesuwane do drzwi Eclisse Okna i drzwi

Eclisse jest największym w Europie producentem systemów przesuwnych do drzwi chowanych w ścianę. Od 1989 roku odpowiadamy na nowe trendy w architekturze, proponując wysokiej jakości produkty.

Rolety nadstawne SKB STYROTERM w ofercie Aluprof Okna i drzwi

Firma Aluprof stworzyła zaawanasowany technologicznie system rolet nadstawnych SKB STYROTERM. Produkt ma doskonałe parametry techniczne i przemyślaną konstrukcję.

Nagroda German Design Award dla systemów Schüco FireStop! Okna i drzwi

Znane są wyniki tegorocznej edycji prestiżowego konkursu German Design Award. Spośród 5400 zgłoszeń z całego świata jury wybrało m.in. nową platformę aluminiowych systemów przeciwpożarowych i dymoszczelnych Schüco FireStop.

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom