Okna i drzwi

Mistrzowskie Typowanie Aluplast 2018 - walcz o mistrzostwo oraz cenne nagrody! Okna i drzwi

Z myślą o wszystkich kibicach piłki nożnej Aluplast uruchamia zabawę i zaprasza do sprawdzenia się w emocjonującej rywalizacji - Mistrzowskie Typowanie 2018.

Janusz Komurkiewicz Prezesem Związku Polskie Okna i Drzwi Okna i drzwi

Decyzją Członków Związku Polskie Okna i Drzwi wyłoniono nowy Zarząd, na czele którego po raz kolejny stanął Janusz Komurkiewicz, członek zarządu FAKRO ds. marketingu. Walne Zgromadzenie odbyło się w ramach IX Kongresu Stolarki Polskiej.

IX Kongres Stolarki Polskiej zakończony rezolucją - jaka przyszłość czeka polską branżę stolarki budowlanej? Okna i drzwi

W dniach 17-18 maja 2018 r., w Grand Hotel Tiffi w Iławie odbył się IX Kongres Stolarki Polskiej - najważniejsze wydarzenie w rodzimym sektorze stolarki budowlanej. W tegorocznej odsłonie Kongresu wzięło udział ponad 250 osób.

Drzwi antywłamaniowe DAKO z certyfikatem Laboratorium Techniki Budowlanej Okna i drzwi

Bezpieczeństwo antywłamaniowe drzwi DAKO zostało potwierdzone oficjalnym certyfikatem. Drzwi nakładkowe serii DA-90N i drzwi profilowane DA-90Thermo uzyskały w wyniku badań laboratoryjnych prowadzonych przez Laboratorium Techniki Budowlanej wysokie klasy odporności na włamanie: RC 3 i RC 2.

Okna na poddaszu - dostępne rozwiązania Okna i drzwi

Okna dachowe pełnią istotne zadanie - doświetlają poddasze światłem naturalnym, pozwalając optymalnie wykorzystać tę przestrzeń. Możemy urządzić w niej sypialnię czy garderobę. Musimy jednak zadbać o właściwy wybór przeszkleń oraz ich rozplanowanie, a także fachowy montaż.

Przeszklenia okienne, czyli jak powiększyć przestrzeń mieszkalną Okna i drzwi

Współczesna architektura uwielbia duże przestrzenie i zacieranie granic między poszczególnymi pomieszczeniami. Pokój dzienny staje się obszernym miejscem, w którym poszczególne strefy płynnie łączą się i harmonijne przechodzą jedna w drugą. Kuchnia, jadalnia i salon przenikają się wzajemnie, znikają ścianki działowe, ...

Rolety zewnętrzne Anwis - nowoczesny design i bezpieczeństwo Okna i drzwi

Zaufaj ekspertowi. Spraw, aby twój dom był energooszczędny i komfortowy. Wybierz rolety zewnętrzne Anwis - nowoczesne i gwarantujace bezpieczeństwo.

Jakie udogodnienia oferują nowoczesne systemy drzwi przesuwnych? Okna i drzwi

Salon przedłużony na ogrodowy taras to sprawdzone rozwiązanie aranżacyjne, które wymaga zastosowania odpowiedniego rodzaju drzwi przesuwnych. Na pewno powinny mieć duże, ale łatwe w obsłudze skrzydła i płaski próg, jednak to nie wszystko. Jakie inne udogodnienia oferują nowoczesne systemy drzwi przesuwnych?

Nowość od VEKA: Profile Sofline 82 z szarym nośnikiem obustronnie foliowanym Okna i drzwi

Szare okna coraz częściej stosuje się w architekturze. Lubiane za klasę, elegancję, neutralność zdobywają coraz więcej zwolenników. Wybierając szare profile okienne, warto zwrócić uwagę, czy są one barwione w całości, czy też mają tylko zewnętrzne barwne folie. Różnica jest widoczna wtedy, gdy okno jest otwarte.

Żaluzja drewniana XL w ofercie ANWIS Okna i drzwi

Nowością w ofercie firmy ANWIS jest system, który umożliwia zamontowanie żaluzji drewnianej 50 mm we wnękach o dużych powierzchniach. Wprowadzone rozwiązanie pozwala na produkcję osłony składającej się z jednolitych lamel o długościach sięgających 3600 mm.