Okna i drzwi

Zalety systemu klucza generalnego Master Key firmy Gerda Okna i drzwi

Irytuje Cię codzienne szukanie właściwego klucza? Możesz mieć jeden klucz do wszystkich zamków, korzyścią takiego rozwiązania jest prosta i szybka komunikacja wewnątrz obiektu.

NOWY ALU LOOK - technologia HFL dostępna w MS więcej niż OKNA Okna i drzwi

MS więcej niż OKNA jako pierwsza firma na rynku polskim wprowadza okna o prostopadłych zgrzewach i aluminiowym designie.

Nowa oferta rolet tekstylnych Aluprof Okna i drzwi

Firma Aluprof wzbogaciła swoją ofertę o rodzinę rozwiązań rolet tekstylnych, przeznaczonych do zastosowania wewnątrz pomieszczeń.

Drutex zaangażował się w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Okna i drzwi

Drutex, producent stolarki okienno-drzwiowej, po raz kolejny zaangażował się w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku firma została Złotym Sponsorem Koncertu "Gdańsk dla Orkiestry", który odbędzie się 14 stycznia 2018 r. na Targu Węglowym w Gdańsku.

Nowość Eclisse - szklane drzwi rozwierane Okna i drzwi

Eclisse od prawie 30 lat produkuje systemy do drzwi chowanych w ścianę. Celem firmy jest stały rozwój oraz produkcja systemów solidnych, funkcjonalnych i łatwych do zainstalowania.

Zawód monter stolarki budowlanej od września 2018 roku w szkołach branżowych Okna i drzwi

W dniu 7 grudnia 2017 roku Minister Edukacji Narodowej podpisał rozporządzenie zmieniające rozporządzenie w sprawie klasyfikacji zawodów szkolnictwa zawodowego. Oznacza to, że po opublikowaniu podstawy programowej, szkoły będą mogły rozpocząć kształcenie w zawodzie montera stolarki budowlanej od 1 września 2018 roku. O utworzenie ...

Zasady montażu parapetów wewnętrznych Okna i drzwi

Osadzenie parapetów wewnętrznych najlepiej zlecić firmie, która montuje okna. Montaż podokiennika z drewna można też zlecić stolarzowi lub parkieciarzowi, a z kamienia lub konglomeratu-glazurnikowi. Parapety można montować zarówno przed zakończeniem robót tynkarskich, jak i po ich zakończeniu.

Kiedy osadza się drzwi zewnętrzne, a kiedy wewnętrzne? Okna i drzwi

Drzwi wewnętrzne montuje się podczas ostatniego etapu wykańczania domu, gdy pomieszczenia są już otynkowane, pomalowane i ułożono podłogi. Natomiast montaż docelowych drzwi zewnętrznych (wejściowych) na etapie stanu surowego nie jest wskazany.

Jak prawidłowo montować drzwi zewnętrzne? Okna i drzwi

W zależności od konstrukcji ścian zewnętrznych drzwi wejściowe oraz garażowe montuje się podobnie jak okna, zwracając uwagę, aby nie powstał obwodowy mostek termiczny.

Nowość OKPOL - okno uchylno-przesuwne IGK E2 Okna i drzwi

Projektując poddasze o niewielkich rozmiarach, należy postawić na funkcjonalność i inteligentne rozwiązania, które pozwolą cieszyć się wpadającym do wnętrza światłem i świeżym powietrzem, równocześnie nie przeszkadzając w codziennym użytkowaniu wnętrza. Z taką myślą powstało okno uchylno-przesuwne IGK E2, będące ...