Okna i drzwi

Drzwi Trend 501 i Trend 501 INOX marki Urzędowski Okna i drzwi

Światowe trendy znajdują swoje odzwierciedlenie nie tylko w przedmiotach codziennego użytku, ubraniach czy sztuce. Coraz częściej producenci z szeroko rozumianej branży budowlanej wprowadzają do swoich produktów designerskie elementy, tworząc asortyment niezwykle modny i znajdujący zastosowanie w licznych, współczesnych projektach ...

ALUPROF Partnerem Strategicznym IX Kongresu Stolarki Polskiej Okna i drzwi

W dniach 17-18 maja 2018 roku w Grand Hotel Tiffi w Iławie obędzie się IX Kongres Stolarki Polskiej organizowany przez Związek Polskie Okna i Drzwi. Firma ALUPROF, europejski wiodący producent systemów aluminiowych dla budownictwa, która prężnie działa w branży i wspiera inicjatywny służące jej dynamicznemu rozwojowi, została ...

Porównanie 37 modeli okien z PVC i drewnianych Okna i drzwi

Wybierając okna do domu, trzeba wziąć pod uwagę nie tylko ich cenę, ale także szereg parametrów użytkowych: ciepłochronność, zdolność do tłumienia hałasu czy rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa. W końcu to poważna inwestycja, prowadzona z reguły raz na wiele lat.

Co warto wiedzieć przed zakupem drzwi zewnętrznych? Okna i drzwi

Drzwi zewnętrzne często są uznawane za wizytówkę domu. Dlatego powinny być nie tylko ładne i dobrze komponować się z bryłą budynku, ale także tłumić dźwięki, chronić przed zimnem oraz stanowić przeszkodę trudną do sforsowania dla włamywaczy.

Wyniki Międzynarodowego konkursu architektonicznego FAKRO fusion - before and after! Okna i drzwi

FAKRO, światowy lider w produkcji okien dachowych we współpracy z portalem bimobject.com zorganizowało Międzynarodowy Konkurs Architektoniczny FAKRO fusion - before and after. Termin nadsyłania prac minął 20 lutego 2018 r.

Jak sterować osłonami przeciwsłonecznymi? Okna i drzwi

Osłonami przeciwsłonecznymi można sterować na kilka sposobów. Dowiedz się, jaki rodzaj osłony okiennej może być sterowany elektrycznie, a jaki ręcznie.

Drewniane drzwi wewnętrzne firmy Hörmann z serii ConceptLine Okna i drzwi

Nagrodzone Złotym Medalem MTP targów Budma 2018 drzwi z serii ConceptLine stwarzają dodatkowo szerokie możliwości aranżacji - poprzez łączenie doskonałej jakości powierzchni ultramatowej, błyszczącej lub strukturalnej z kolorami białym, jasnoszarym lub antracytowym.

Termiczne wzmocnienie kompozytowe w oknach Inoutic Okna i drzwi

Lepsze parametry termiczne okna, mocniejsze trzymanie zaczepów okuciowych, wygoda przy wdrożeniu do procesu produkcji - to tylko część zalet wyjątkowego wzmocnienia kompozytowego, proponowanego przez Inoutic.

Okno przeciwpożarowe MB-86EI w ofercie ALUPROF Okna i drzwi

Portfolio firmy ALUPROF, producenta systemów aluminiowych dla budownictwa, powiększyło się system okien przeciwpożarowych MB-86EI.

Schüco na targach fensterbau/frontale 2018 Okna i drzwi

W dniach 21-24 marca 2018 roku odbędą się największe targi branży okiennej - fensterbau/frontale w Norymberdze. W hali 7 na stoisku 403 będzie można zapoznać się z najnowszymi technologiami Schüco Polymer Technologies KG, które dają jeszcze więcej możliwości projektowych i wykonawczych.