EVIE - plisowana żaluzja od firmy ANWIS

ARTYKUŁ PROMOCYJNY
Artykuł na: 4-5 minut
EVIE - plisowana żaluzja od firmy ANWIS
Dzięki nowym rozwiązaniom technologicznym, osłony wewnętrzne ANWIS oferują coraz większą funkcjonalność i wygodę w sterowaniu. Z myślą o klientach, którzy poszukują praktycznych rozwiązań, podyktowanych najnowszymi trendami, firma ANWIS wprowadziła do swojej oferty nowy system żaluzji dekoracyjnej – plisę Evie.

CO WYRÓŻNIA PLISOWANĄ ŻALUZJĘ EVIE?

Żaluzja plisowana Evie to produkt, który wyróżnia nowoczesne wzornictwo. Specjalnie zaprojektowany kształt profilu, zapewnia idealne przyleganie żaluzji do listwy przyszybowej.

Nowe ergonomiczne uchwyty to wygodne sterowanie, niezależnie od pozycji, w jakiej znajduje się rynna sterująca. Konstrukcja żaluzji plisowanej Evie poprzez wzmocnienie przeplotu sznurków prowadzących oraz użycie metalowych ślizgaczy, zapewnia długie i bezawaryjne użytkowanie.

Rynna plisy zawsze porusza się w pozycji poziomej, a tkanina nie przekrzywia się na boki. Samohamujący mechanizm umożliwia zatrzymanie osłony na dowolnej wysokości.

Uchwyty plisowanej żaluzji EVIE.

Zastosowanie nowego typu stopek mocujących pozwala na łatwy montaż i demontaż plisy poprzez jej zsunięcie z zaczepów. Niewielki rozmiar stopek zapewnia ich estetyczne komponowanie z konstrukcją listwy przyszybowej. Jednocześnie budowa stopki napinającej uniemożliwia samoczynne wypięcie się żaluzji.

Wybór uchwytów plisy EVIE.

TRZY SYSTEMY MONTAŻU ŻALUZJI PLISOWANEJ EVIE

Plisa Evie posiada kilka opcji montażu, w tym w świetle szyby, co zapewnia łatwy dostęp do skrzydeł okiennych i drzwiowych. W zależności od indywidualnych preferencji klientów istnieje możliwość wybrania jednego lub dwóch uchwytów prowadzących, które umiejscowione są na rynnie sterującej.

W ofercie znajdują się trzy systemy:

  • W pierwszym opuszczanie i podnoszenie żaluzji odbywa się za pomocą rynny dolnej, podczas gdy górna szyna pozostaje nieruchoma.
  • Drugi system posiada dwie ruchome rynny (górną i dolną). Osłona może wówczas przesłonić dowolną część szyby, np. tworząc w oknie zazdrostkę.
  • Trzecie rozwiązanie umożliwia zainstalowanie dwóch różnych tkanin w jednym systemie. Wówczas szyna górna jest nieruchoma a rynna dolna i środkowa odpowiadają za sterowanie położeniem tkanin. Pozwala to na łatwe dopasowanie materiałów odpowiednich do zastosowania w ciągu dnia, jak i w nocy. To również dobry sposób na szybką metamorfozę wnętrza.

BOGATA GAMA KOLORÓW I MATERIAŁÓW PLISY EVIE

W kolekcji żaluzji plisowanych ANWIS znajduje się niemal 300 tkanin. Zgodnie z aktualnymi trendami firma oferuje modne kolory, wśród których dominują biele, kremy i szarości.

Dla klientów stawiających na wyrazistość, dedykowane są ożywiające wnętrze barwy, na przykład: pomarańczowy, zielony lub malinowy.

Poza kolorystyką istnieje możliwość wybrania rodzaju materiału: transparentnego, półprzezroczystego lub zaciemniającego.

Producent oferuje również 9 kolorów systemu w standardzie (anoda silver, biały, biel kremowa, beż, brąz, bazaltowy, antracyt, czarny, anoda szampańska) oraz 2 kolory dodatkowe (złoty dąb, orzech) – drewnopodobne i malowane strukturalnie.

Firma ANWIS udziela 3-letnią gwarancję, profesjonalne doradztwo oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Listę punktów handlowych można znaleźć pod adresem: https://anwis.pl/pl/gdzie-kupic.

Wnętrze pokoju z plisowaną żaluzją EVIE.

Logo Anwis Adres:
Smocza 16/18
87-800 Włocławek
Telefon: (54) 412 88 47
e-mail: anwis@anwis.pl
www.anwis.pl
aktualizacja: 2018-09-25
Poradnik
Najświeższe informacje wprost na Twoją skrzynkę raz w tygodniu!
Pozostałe artykuły z kategorii
Montaż drzwi wewnętrznych Okna i drzwi
Przy okazji remontu domu decydujemy się niekiedy na wymianę drzwi wewnętrznych lub nawet zmianę ich lokalizacji. W poniższym tekście podpowiadamy, jak powinny przebiegać ...
Dlaczego szyby parują? Okna i drzwi
Wybór okien to jedna z większych inwestycji dla osoby wybierającej stolarkę do swojego wymarzonego domu. W końcu, często po wielu latach budowy i długim etapie wykończeń, ...
Na co zwracać uwagę wybierając okna z PVC lub drewniane? Okna i drzwi
Plastikowe (właściwie PVC) czy drewniane? A może aluminiowe? I w jakim kolorze? - takie pytania stawiamy przed zakupem okien. Świadomy inwestor powinien sprawdzić, jak ...
Porównanie 32 modeli drzwi zewnętrznych Okna i drzwi
Drzwi wejściowe to jeden z najczęściej oglądanych i eksploatowanych elementów budynku, który dodatkowo musi dawać ochronę przed zimnem, hałasem, włamywaczami. Oferta ...
Porównanie 28 modeli drzwi wewnętrznych Okna i drzwi
Producenci drzwi wewnętrznych prześcigają się w projektowaniu coraz to nowszych modeli. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup, dokładnie sprecyzujmy wymagania. Czasem ...
Nowoczesne okna panoramiczne i tarasowe - charakterystyka Okna i drzwi
Duże przeszklenia są obecnie modne. Dzięki nim bryła budynku prezentuje się nowocześniej, a wnętrza są lepiej doświetlone i wyglądają na większe. Przez okna panoramiczne ...
Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom