Systemy przesuwane do drzwi Eclisse

ARTYKUŁ PROMOCYJNY
Artykuł na: 4-5 minut
Systemy przesuwane do drzwi Eclisse
Eclisse jest największym w Europie producentem systemów przesuwnych do drzwi chowanych w ścianę. Od 1989 roku odpowiadamy na nowe trendy w architekturze, proponując wysokiej jakości produkty.

Systemy do drzwi chowanych w ścianę pozwalają nie tylko na optymalizację przestrzeni, lecz także na zmianę aranżacji wnętrza oraz jego funkcjonalności. Kasety pozwalają zmieniać charakter wnętrza łącząc lub dzieląc pomieszczenia w zależności od potrzeby mieszkańców.

Funkcjonalność, estetyka i bezpieczeństwo to podstawowe cechy gwarantujące użyteczność produktów Eclisse. W swojej ofercie posiadamy 20 opatentowanych rozwiązań, które mają na celu podwyższenie komfortu użytkowania pomieszczeń:

1. Eclisse Pojedyncza do ściany gips karton

System obsługujący jedno skrzydło drzwiowe, idealne rozwiązanie do małych pomieszczeń. Kieszeń kasety jest systemem uniwersalnym-możliwość dostosowania grubości kasety do istniejących profili U oraz C w trakcie montażu. Występuje również w wersji do ściany murowanej.

Eclisse Pojedyncza do ściany gips karton

2. Eclisse Podwójna do ściany gips karton

System obsługujący dwa skrzydła drzwiowe chowające się do dwóch przeciwległych kaset. Kieszenie kasety są systemem uniwersalnym-możliwość dostosowania grubości kaset do istniejących profili U oraz C w trakcie montażu. Występuje również w wersji do ściany murowanej.

Eclisse Podwójna do ściany gips karton

3. Drzwi rozwierane z niewidoczną ościeżnicą

NOWA linia produktów Syntesis Line (nie wymagających montażu ościeżnic i opasek maskujących). Drzwi rozwierane montowane są na specjalnej ościeżnicy ukrytej wewnątrz ściany. Przy zastosowaniu jednakowego koloru ściany oraz drzwi tworzy się unikalny wystrój pomieszczenia, gdzie drzwi licują się ze ścianą tworząc jedność.

Drzwi rozwierane z niewidoczną ościeżnicą

4. Eclisse Syntesis LINE

System bezościeżnicowy - niewymagający zastosowania listew maskujących. Przy zastosowaniu jednakowego koloru ściany oraz drzwi tworzymy unikalną kolorystykę pomieszczenia. Drzwi stają się niewidoczne, nie zwracają uwagi, nie stanowią rzucającego się w oczy elementu wnętrza. Kaseta przeznaczona jest do ścianek gipsowych jak również do montażu w ściankach murowanych.

Eclisse Syntesis LINE

 

5. Eclisse Teleskopowa pojedyncza

System obsługujący dwa skrzydła drzwiowe chowające się do jednej kasety. Pozwala połączyć dwa pomieszczenia z możliwością zachowania dogodnie szerokiego przejścia. Kaseta przeznaczona jest do ścianek gipsowych jak również do montażu w ściankach murowanych.

Eclisse Teleskopowa pojedyncza

6. Kaseta SYNTESIS VITRO

NOWOŚĆ system bezościeżnicowy pozwalający na zastosowanie drzwi szklanych. Kaseta przeznaczona jest do ścianek gipsowych jak również do montażu w ściankach murowanych.

Kaseta SYNTESIS VITRO

7. Kaseta LUCE

Można zastosować ją w miejscach, w których niezbędne jest uzbrojenie w media (kable elektryczne, telefoniczne, informatyczne, włączniki oświetlenia, kinkiety świetlne). System ma specjalne profile ochronne montowane wewnątrz kasety, w których umieszcza się okablowanie. Kaseta przeznaczona jest do ścianek gipsowych jak również do montażu w ściankach murowanych.

Kaseta LUCE

Wszystkie produkty Eclisse można dostosować do indywidualnych potrzeb i wymogów sytuacyjnych. Opracowane są z myślą o eliminacji problemów, jakie mogą zaistnieć podczas budowy lub adaptacji pomieszczeń. Od lat Eclisse jest synonimem nowoczesności i wysokiej jakości produktów. Stawiamy na jakość, łatwość montażu oraz elegancję.

Logo Eclisse Eclisse Polska Sp.z o.o
83-112 Lubiszewo
Rokitki ul. Tczewska 4A
Tel. +48 58 531 19 95
Fax +48 58 532 25 78
www.eclisse.pl
aktualizacja: 2018-12-20
Poradnik
Najświeższe informacje wprost na Twoją skrzynkę raz w tygodniu!
Pozostałe artykuły z kategorii
Montaż drzwi wewnętrznych Okna i drzwi
Przy okazji remontu domu decydujemy się niekiedy na wymianę drzwi wewnętrznych lub nawet zmianę ich lokalizacji. W poniższym tekście podpowiadamy, jak powinny przebiegać ...
Dlaczego szyby parują? Okna i drzwi
Wybór okien to jedna z większych inwestycji dla osoby wybierającej stolarkę do swojego wymarzonego domu. W końcu, często po wielu latach budowy i długim etapie wykończeń, ...
Na co zwracać uwagę wybierając okna z PVC lub drewniane? Okna i drzwi
Plastikowe (właściwie PVC) czy drewniane? A może aluminiowe? I w jakim kolorze? - takie pytania stawiamy przed zakupem okien. Świadomy inwestor powinien sprawdzić, jak ...
Porównanie 32 modeli drzwi zewnętrznych Okna i drzwi
Drzwi wejściowe to jeden z najczęściej oglądanych i eksploatowanych elementów budynku, który dodatkowo musi dawać ochronę przed zimnem, hałasem, włamywaczami. Oferta ...
Porównanie 28 modeli drzwi wewnętrznych Okna i drzwi
Producenci drzwi wewnętrznych prześcigają się w projektowaniu coraz to nowszych modeli. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup, dokładnie sprecyzujmy wymagania. Czasem ...
Nowoczesne okna panoramiczne i tarasowe - charakterystyka Okna i drzwi
Duże przeszklenia są obecnie modne. Dzięki nim bryła budynku prezentuje się nowocześniej, a wnętrza są lepiej doświetlone i wyglądają na większe. Przez okna panoramiczne ...
Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom