Okna i drzwi

Markiza VMZ cleanAir FAKRO laureatem konkursu DOBRY WZÓR 2018 Okna i drzwi

25 października 2018 r. w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie odbyła się jubileuszowa 25 gala finałowa prestiżowego konkursu DOBRY WZÓR. Spośród 119 finalistów interdyscyplinarne jury konkursowe wybrało 26 laureatów, wśród których znalazła się antysmogowa i antyalergenowa markiza VMZ cleanAir FAKRO.

Okna elewacyjne P-Line w ofercie Dobroplast Okna i drzwi

Okna P-Line oferowane przez firmę DOBROPLAST wyróżniają się znakomitymi właściwościami technicznymi. Są one produkowane dokładnie według wymagań i oferują wiele możliwości konfiguracji, jak przykładowo szeroki wybór oklein. Ponadto są niezwykle proste w utrzymaniu i mają atrakcyjny stosunek ceny do jakości. Nowy system ...

Monter stolarki budowlanej - ważny etap na drodze do wprowadzenia zawodu ukończony Okna i drzwi

Długi proces starań branży stolarki budowlanej o utworzenie zawodu montera stolarki budowlanej zakończył się sukcesem. W grudniu ub.r. Ministerstwo Edukacji Narodowej zakwalifikowało go do zawodów szkolnictwa wyższego, a w kwietniu br. opublikowało podstawę programową nauczania tej profesji.

Drzwi przesuwne Schüco ASE 60/80 Okna i drzwi

Prostota jest często kluczem do najlepszych rozwiązań architektonicznych. Zgodnie z tą zasadą powstały aluminiowe systemy przesuwne Schüco ASE 60/80, które pozwalają na projektowanie niemal dowolnych układów przeszkleń z wykorzystaniem niewielu elementów systemowych.

Nowy program grantowy FUNDACJI VELUX Okna i drzwi

FUNDACJE VELUX zdecydowały się na wsparcie edukacji zawodowej w Polsce poprzez nowy program grantowy.

Obiekt roku w systemach Aluprof wybrany Okna i drzwi

14 września 2018 r. podczas finałowej gali poznaliśmy 10 najlepszych brył zgłoszonych do konkursu Obiekt Roku w Systemach Aluprof 2018. Pierwsze miejsce zajął budynek Green2Day z Wrocławia zaprojektowany przez Maćków Pracownia Projektowa. Nagrodzono także obiekty wybrane głosami Internautów oraz zagraniczne realizacje. Wydarzenie ...

Nowy dekor okien PVC Woodec Dąb Turner w ofercie KRISPOL Okna i drzwi

KRISPOL włączył do oferty innowacyjną okleinę, która pozwala połączyć piękno naturalnego dębu z zaletami stolarki PVC. Z przyjemnością informujemy, że dekor Woodec Dąb Turner jest już dostępny w ofercie producenta.

WICONA świętuje 70-lecie! Konferencja Przesuwamy granice architektury Okna i drzwi

Technologia nadaje kształt pomysłom i potrafi przesuwać granice architektury. Namacalnym tego dowodem są obiekty takie jak Park Avenue w Warszawie, którego zwiedzanie było jednym z punktów konferencji prasowej z okazji 70-lecia marki WICONA.

Promocja zimowa! Stolarka drewniana teraz z 5% rabatem Okna i drzwi

Zamówienia na stolarkę drewnianą do końca roku 2018 z rabatem dla każdego Klienta tylko od firmy Eko-Okna!

Ultranowoczesny system okien drewnianych TOTALGLASS Okna i drzwi

System TOTALGLASS to ultranowoczesny system okien drewnianych w okładzinie szklanej oferowany przez firmę PINUS. To synonim budownictwa nowej ery z poszanowaniem najlepszych budowlanych tradycji.

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom