Okna i drzwi

Nowość Aluprof: Drzwi balkonowe przesuwne MB-59 SLIDE GALANDGE Okna i drzwi

Oferta produktowa firmy ALUPROF, czołowego europejskiego producenta systemów aluminiowych do budownictwa, została rozszerzona o kolejny system. Tym razem są to drzwi balkonowe przesuwne MB-59 SLIDE GALANDGE.

Superenergooszczędne okno dachowe FTT U8 Thermo Okna i drzwi

Okno dachowe FTT U8 Thermo to nowatorskie, superenergooszczędne okno przeznaczone dla budownictwa energooszczędnego oraz pasywnego. Współczynnik przenikania ciepła tego okna wynosi Uw= 0,58 W/(m2•K).

Próg likwidujący bariery od GU Polska Okna i drzwi

Na rynku pojawiło się rozwiązanie do progów do drzwi wejściowych oraz podnoszono-przesuwnych, które całkowicie likwiduje bariery.

Na co zwracać uwagę wybierając okna z PVC lub drewniane? Okna i drzwi

Plastikowe (właściwie PVC) czy drewniane? A może aluminiowe? I w jakim kolorze? - takie pytania stawiamy przed zakupem okien. Świadomy inwestor powinien sprawdzić, jak okno izoluje termicznie, w zależności od swoich potrzeb także jak chroni przed hałasem i włamaniem. Gdy idzie o materiał profilu, na końcu decyzję i tak ogranicza cena.

Bezprogowe przejście RAUCERO - nowość w ofercie REHAU Okna i drzwi

Firma REHAU wprowadziła do swojej oferty bezprogowe przejście RAUCERO, stosowane w drzwiach zewnętrznych i balkonowych. To rozwiązanie o estetycznym wzornictwie i zarazem o optymalnych parametrach cieplnych.

Nowa odsłona drzwi CAMBIO BLACK z oferty Pol-Skone Okna i drzwi

CAMBIO BLACK to dobrze już znane skrzydło w niespotykanej dotąd formie. Powierzchnia została pokryta ekologiczną farbą akrylową w odcieniu RAL 9005 dając niepowtarzalny efekt wizualny przykuwając oko na dłuższe chwile.

Inteligentne rozwiązanie VELUX ACTIVE with NETATMO Okna i drzwi

VELUX ACTIVE with NETATMO to innowacyjne rozwiązanie, które automatycznie zapewni zdrowszy klimat w domu. Bazuje na danych z czujników jakości powietrza wewnątrz pomieszczenia oraz aktualnej prognozie pogody pobranej z Internetu. Na tej podstawie system samodzielnie zarządza oknami dachowymi i roletami VELUX.

Drzwi Premium Vetrex - inspirowane Paryżem Okna i drzwi

Czy w jednym produkcie można połączyć korzystne parametry techniczne i oryginalne wzornictwo, zachowując przy tym konkurencyjną cenę? Tczewski producent stolarki otworowej – firma Vetrex - dowodzi, że tak.

Wybór okien do domu jednorodzinnego a walka ze smogiem Okna i drzwi

Już można składać wnioski o dofinansowanie termomodernizacji, a także wymiany okien i drzwi w domach jednorodzinnych, w ramach nowego programu rządowego "Czyste powietrze". Na walkę ze smogiem rząd zamierza wydać 130 mld. zł. Co można zrobić, by uchronić się przed zanieczyszczonym powietrzem? I dlaczego okna są w tej walce ...

Szyba z powłoką ECLAZ - nowość w ofercie KRISPOL Okna i drzwi

KRISPOL wprowadził do swojej oferty najjaśniejszą i najbardziej energooszczędną szybę na polskim rynku - szybę z powłoką ECLAZ. Zastosowanie nowej szyby w systemach okiennych KRISPOL pozwoli zyskać aż 11% więcej ciepła pochodzącego z energii słonecznej i zapewni aż 5% więcej światła dziennego w pomieszczeniach.

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom