Okna i drzwi

FAKRO laureatem programu SUPER VIP Okna i drzwi

FAKRO zostało laureatem tegorocznej edycji programu SUPER VIP, otrzymując wyróżnienie za wyjątkowe DRZWI PODNOSZONO - PRZESUWNE INNOVIEW HST. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się podczas III Międzynarodowego Forum Stolarki w Mszczonowie.

Konfigurator świetlików dachowych - FAKRO Okna i drzwi

W każdym pomieszczeniu mieszkalnym powinno istnieć źródło naturalnego światła. Niestety zdarzają się wnętrza, w których nie ma możliwości zastosowania okien pionowych ani dachowych. Wnętrza odcięte od światła dziennego są ciemne i niewygodne w użytkowaniu. Aby zapewnić dostęp promieni światła w takich wnętrzach należy ...

Porównanie 32 modeli drzwi zewnętrznych Okna i drzwi

Drzwi wejściowe to jeden z najczęściej oglądanych i eksploatowanych elementów budynku, który dodatkowo musi dawać ochronę przed zimnem, hałasem, włamywaczami. Oferta producentów jest bogata, lecz wybór odpowiedniego modelu bywa trudny. Pewne jest, że na skrzydłach zewnętrznych nie warto oszczędzać.

Porównanie 28 modeli drzwi wewnętrznych Okna i drzwi

Producenci drzwi wewnętrznych prześcigają się w projektowaniu coraz to nowszych modeli. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup, dokładnie sprecyzujmy wymagania. Czasem potrzebne są skrzydła dobrze izolujące akustycznie, innym razem - doświetlające wnętrza. Pamiętajmy, że powinny współgrać z wystrojem domu, tym bardziej, ...

System zielonego dachu z oknami FAKRO Okna i drzwi

Zielone dachy to już nie projekcja przyszłości lecz konieczność i wymóg współczesnej architektury. Jednym z rozwiązań jest zagospodarowanie płaskich dachów z wykorzystaniem specjalnego systemu GARDENA GREEN ROOF SYSTEM i dedykowanych okien do dachów płaskich FAKRO.

Fakro zwycięzcą rankingu Budowlana Marka Roku 2018 Okna i drzwi

Firma FAKRO, jedna z wiodących firm na globalnym rynku okien dachowych i schodów strychowych, została aż trzykrotnie nagrodzona w tegorocznym rankingu Budowlana Marka Roku.

EVIE - plisowana żaluzja od firmy ANWIS Okna i drzwi

Dzięki nowym rozwiązaniom technologicznym, osłony wewnętrzne ANWIS oferują coraz większą funkcjonalność i wygodę w sterowaniu. Z myślą o klientach, którzy poszukują praktycznych rozwiązań, podyktowanych najnowszymi trendami, firma ANWIS wprowadziła do swojej oferty nowy system żaluzji dekoracyjnej – plisę Evie.

Nowoczesne okna panoramiczne i tarasowe - charakterystyka Okna i drzwi

Duże przeszklenia są obecnie modne. Dzięki nim bryła budynku prezentuje się nowocześniej, a wnętrza są lepiej doświetlone i wyglądają na większe. Przez okna panoramiczne możemy podziwiać ogród, nie wychodząc na zewnątrz. Zaciera się granica między domem i jego otoczeniem. Natomiast otwierając wielkoformatowe drzwi tarasowe - ...

Ile kosztują drzwi tarasowe? Okna i drzwi

Porównujemy drzwi tarasowe w pięciu kategoriach cenowych: do 7000 zł, do 12 000 zł, do 17 000 zł, do 25 000 zł i powyżej 60 000 zł. Zobacz naszą galerię.

Nowa odsłona ogólnopolskiej kampanii społecznej DOBRY MONTAŻ Okna i drzwi

Według ostatnich badań¹, 57,9% inwestorów indywidualnych zetknęło się z niefachowym montażem wyrobów stolarki budowlanej. Jednocześnie 78,8% badanych zadeklarowało, że przywiązuje wagę do poprawnego montażu tego typu rozwiązań. Ich prawidłową instalację promuje ogólnopolska kampania społeczna "DOBRY MONTAŻ", której ...

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom