Okna i drzwi

Zewnętrzne drzwi kompozytowe VIKKING - bezpieczne, trwałe i smart Okna i drzwi

Drzwi zewnętrzne są elementem dekoracyjnym domu ukazującym, jaki styl lubimy - nowoczesny czy np. klasyczny. Przede wszystkim jednak powinny zapewniać nam bezpieczeństwo. Drzwi kompozytowe Vikking spełniają tę podstawową funkcję, a przy tym są energooszczędne i oferują nowoczesne rozwiązania - można w nich zainstalować np. ...

Rodzaje osłon okiennych: budowa, zalety i wady Okna i drzwi

Niedogodności wynikające z przegrzewania się latem pomieszczeń może ograniczyć zastosowanie różnego typu osłon przeciwsłonecznych. Najskuteczniejsze z nich to montowane na zewnątrz rolety, żaluzje i markizy. Rozwijane w ciągu słonecznego, upalnego dnia ochronią wnętrza przed przegrzaniem i zapewnią komfort mieszkańcom, ...

Wielopunktowy zamek GU-SECURY Automatic 3 TEOR - nowość w ofercie GU Okna i drzwi

Zamykanie drzwi na klucz od środka to zabezpieczenie przed włamaniem, ale też pułapka w przypadku zagrożenia takiego jak pożar. GU proponuje rewolucyjne rozwiązanie - wielopunktowy zamek GU-SECURY Automatic 3 TEOR. Dzięki niemu drzwi od zewnątrz mogą być zamknięte, natomiast od wewnątrz można otworzyć je w dowolnym momencie ...

Letnia promocja osłon zewnętrznych FAKRO Okna i drzwi

"Upał pod kontrolą" to promocja osłon zewnętrznych FAKRO przygotowana z myślą o ochronnie przed nagrzaniem pomieszczeń w domach.

Nowy system okienny FEN82 HST w ofercie Krispol Okna i drzwi

KRISPOL wprowadził do oferty nowy system okienny typu HS o doskonałych parametrach termoizolacji.

Profile SOFTLINE 76 w ofercie firmy VEKA Okna i drzwi

SOFTLINE 76 są to profile okienne o głębokości 76 mm. W komplecie z szybami o niskim współczynniku przenikania ciepła tworzą okna bardzo energooszczędne, o doskonałym współczynniku przenikania ciepła Uw = 0,82 W/(m²•K).

FAKRO poszerza standardową ofertę okien trzyszybowych Okna i drzwi

Energooszczędność to priorytet w filozofii FAKRO. Firma już od wielu lat oferuje okna dachowe wyposażone w 3-, a nawet 4-szybowe pakiety, a teraz poszerza standardową ofertę okien trzyszybowych, które zapewniają oszczędność energii cieplnej oraz pozwalają obniżyć rachunki za ogrzewanie.

Oferta drewnianych drzwi firmy Hörmann Okna i drzwi

Jeśli urządzasz stylowy salon czy przytulną sypialnię lub marzysz o eleganckiej minimalistycznej kuchni - musisz pomyśleć także o odpowiednich drzwiach. To bardzo ważne, by dobrze dopasować je do charakteru wnętrza. Pomoże w tym bogata oferta drewnianych drzwi firmy Hörmann.

Ryszard Florek otrzymał Buławę Gospodarczą 25-lecia Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej Okna i drzwi

Ryszard Florek, prezes i współwłaściciel firmy FAKRO, został uhonorowany nagrodą gospodarczą PUIG. Zaszczytne wyróżnienie otrzymał za szczególny wkład w budowanie trwałych, dobrosąsiedzkich więzi gospodarczych między Polską a Ukrainą.

Jaka jest różnica między oknami do domów pasywnych i do domów energooszczędnych? Okna i drzwi

Odpowiedź eksperta: Okna do domów energooszczędnych są objęte mniej rygorystycznymi wymaganiami dotyczącymi parametrów cieplnych niż okna do domów pasywnych.

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom