Okna i drzwi

Nowoczesne domy jednorodzinne są projektowane w taki sposób, by były dobrze doświetlone, a ich mieszkańcy mieli jak najbliższy kontakt z naturą. Salony mają więc przeszklone ściany, przez które przenika do wnętrz panoramiczny widok na piękny ogród i dzięki temu zanika granica między domem a jego naturalnym, malowniczym otoczeniem. Ponadto duże przeszklenia od zewnątrz dodają bryle lekkości i pozwalają kształtować bardzo nowoczesną, otwartą architekturę budynku.

Nowość aluplast - system okienny Ideal 8000 Okna i drzwi

W systemie okiennym aluplast Ideal 8000 duży nacisk położono na redukcję parametrów cieplnych. Możliwe było to dzięki zwiększeniu głębokości zabudowy profili do 85 mm, sześciokomorowej budowie kształtowników oraz systemowi trzech uszczelek.

FAKRO nagrodzone w rankingu magazynu TOP MARKE HAUS & WOHNEN 2018 Okna i drzwi

FAKRO producent okien dachowych został wyróżniony w rankingu TOP MARKE HAUS & WOHNEN 2018. Produkty FAKRO znalazły uznanie wśród tysiąca niemieckich użytkowników. Firma FAKRO zdobyła pierwsze miejsce w kategorii "Okna dachowe" za "Trwałość produktu". Badanie przeprowadził magazyn TESTBild we współpracy z firmą prowadzące ...

Największa fabryka okien w Polsce z nowym Centrum Dystrybucyjnym Okna i drzwi

W poniedziałek, 5 marca 2018 r. w Wiosce Okiennej DOVISTA na Pomorzu, odbyło się uroczyste zakończenie budowy Centrum Dystrybucyjnego. Inwestycja wpłynie znacząco na usprawnienie procesów logistycznych i tym samym efektywność produkcji. Fabryka w Wędkowych od lat dynamicznie się rozwija, jest największym zakładem produkującym ...

System okuć Roto NX - nowość na targach Fensterbau Frontale w Norymberdze! Okna i drzwi

Bogaty asortyment, którego większość elementów już jest dostępna, to trafny wybór dla dilerów okuć, prywatnych inwestorów i właścicieli nieruchomości. To przekonanie wyrażało Roto podczas targów Fensterbau Frontale, a powodem była premiera "rozwierno-uchylnego systemu okuć okiennych, który ponownie wyznacza kierunki ...

IX Kongres Stolarki Polskiej już w maju! Okna i drzwi

Kongres Stolarki Polskiej nie bez powodu nazywany jest najważniejszym wydarzeniem branżowym - innowacyjne pomysły, twórcze dyskusje i całoroczne działania podejmowane na podstawie podjętych podczas spotkania rezolucji to jego znaki rozpoznawcze.

Porównujemy 15 modeli rolet zewnętrznych Okna i drzwi

Rolety zewnętrzne są chętnie wybierane nie tylko jako osłony przeciwsłoneczne. Stanowią również zabezpieczenie antywłamaniowe, są barierą przed dobiegającym z zewnątrz hałasem, a zimą izolują wnętrza. Na co zwracać uwagę przy ich wyborze?

Drzwi wewnątrzlokalowe ARCO UNI w ofercie POL-SKONE Okna i drzwi

Bez względu na styl, w jakim została zaaranżowana przestrzeń, drzwi wewnątrzlokalowe ARCO UNI wpasują się w nią doskonale. Skrzydło oparte jest o konstrukcję ramiakową oraz wypełnione płytą wiórową pełną, ma II klasę mechaniczną.

Bezpieczne portfenetry w systemach Schüco z PVC Okna i drzwi

Balkony francuskie to bardzo modne rozwiązanie, które coraz częściej można spotkać na fasadach nowoczesnych budynków. Kompleksowych rozwiązań w zakresie realizacji takich projektów dostarczają systemy balustrad Schüco zintegrowanych z oknami PVC z Krajową Oceną Techniczną.

Przesuwne drzwi tarasowe HS marki Urzędowski z technologią ePower G-U Okna i drzwi

Przesuwne drzwi tarasowe marki Urzędowski wykonane w systemie HS z technologią ePower firmy G-U to połączenie nowoczesnego designu z innowacyjną technologią.

FEN 92 - najcieplejszy system okienny w ofercie KRISPOL Okna i drzwi

Najwyższej jakości okna FEN zostały skonstruowane tak, aby wszystkie elementy pracowały na energooszczędność domu. FEN 92 to najcieplejszy system okienny w ofercie KRISPOL.