Okna i drzwi

Termiczne wzmocnienie kompozytowe w oknach Inoutic Okna i drzwi

Lepsze parametry termiczne okna, mocniejsze trzymanie zaczepów okuciowych, wygoda przy wdrożeniu do procesu produkcji - to tylko część zalet wyjątkowego wzmocnienia kompozytowego, proponowanego przez Inoutic.

Okno przeciwpożarowe MB-86EI w ofercie ALUPROF Okna i drzwi

Portfolio firmy ALUPROF, producenta systemów aluminiowych dla budownictwa, powiększyło się system okien przeciwpożarowych MB-86EI.

Schüco na targach fensterbau/frontale 2018 Okna i drzwi

W dniach 21-24 marca 2018 roku odbędą się największe targi branży okiennej - fensterbau/frontale w Norymberdze. W hali 7 na stoisku 403 będzie można zapoznać się z najnowszymi technologiami Schüco Polymer Technologies KG, które dają jeszcze więcej możliwości projektowych i wykonawczych.

Okna drewniane i drewniano-aluminiowe Sokółka Okna i Drzwi  - wyjątkowy design i energooszczędność Okna i drzwi

Odpowiednio dobrane okna kształtują wygląd domu i stanowią atrakcyjny element aranżacji wnętrz. Znacząco wpływają również na energooszczędność budynku. Okna i drzwi tarasowe marki Sokółka Okna i Drzwi to połączenie wysokiej jakości drewna i innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Wyróżniają się one niepowtarzalnym ...

Konkurs firmy FAKRO - Widok na mundial! Okna i drzwi

Trwa Konkurs firmy FAKRO skierowany do klientów indywidualnych. Aby wziąć w nim udział Uczestnik, w okresie od 15.02 do 8.05.2018 r., musi dokonać zakupu minimum 3 promocyjnych okien dachowych oraz co najmniej jednego dowolnego okna pionowego FAKRO INNOVIEW, a także kreatywnie odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

Strategiczne partnerstwo technologiczne pomiędzy FAKRO i FIBARO Okna i drzwi

FAKRO, producent stolarki otworowej oraz FIBARO - globalny dostawca rozwiązań typu smart home, będą działały w bliskiej kooperacji, wymieniając się wiedzą i doświadczeniem. Obie firmy uzupełniają wzajemnie swoje oferty, rozbudowując je o produkty i rozwiązania partnera, by móc dostarczać klientom jeszcze bardziej zaawansowane ...

Rozmowy o wyborze okien Okna i drzwi

Inwestor pyta czym się kierować wybierając okna, drzwi i bramę garażową do domu jednorodzinnego.

Rozmowy o wyborze drzwi zewnętrznych i wewnętrznych Okna i drzwi

Ekspert budowlany podpowiada inwestorowi, na co należy zwrócić uwagę wybierając drzwi do domu. Inwestor szczegółowo dopytuje o drzwi zewnętrzne i wewnętrzne.

POL-SKONE na Targach BUDMA 2018 - relacja Okna i drzwi

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA z roku na rok przyciągają najważniejsze firmy z branży budowlanej, ponieważ jest to jedna z najlepszych okazji do zaprezentowania nowości w ofercie. Spółka POL-SKONE, jako jeden z największych na polskim rynku producentów drzwi i okien, również zaprezentowała swoje produkty ...

Firma FAKRO 27. raz zaprezentowała swoje produkty podczas BUDMY 2018 Okna i drzwi

Firma FAKRO - producent okien dachowych i schodów strychowych od początku swojej działalności związana jest z poznańskimi targami. Już po raz 27 zaprezentowała swoje produkty podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA, które miały miejsce w dniach 30.01 - 2.02.2018 w stolicy Wielkopolski.