Okna i drzwi

Wielopunktowy zamek GU-SECURY Automatic 3 TEOR - nowość w ofercie GU Okna i drzwi

Zamykanie drzwi na klucz od środka to zabezpieczenie przed włamaniem, ale też pułapka w przypadku zagrożenia takiego jak pożar. GU proponuje rewolucyjne rozwiązanie - wielopunktowy zamek GU-SECURY Automatic 3 TEOR. Dzięki niemu drzwi od zewnątrz mogą być zamknięte, natomiast od wewnątrz można otworzyć je w dowolnym momencie ...

Letnia promocja osłon zewnętrznych FAKRO Okna i drzwi

"Upał pod kontrolą" to promocja osłon zewnętrznych FAKRO przygotowana z myślą o ochronnie przed nagrzaniem pomieszczeń w domach.

Nowy system okienny FEN82 HST w ofercie Krispol Okna i drzwi

KRISPOL wprowadził do oferty nowy system okienny typu HS o doskonałych parametrach termoizolacji.

Profile SOFTLINE 76 w ofercie firmy VEKA Okna i drzwi

SOFTLINE 76 są to profile okienne o głębokości 76 mm. W komplecie z szybami o niskim współczynniku przenikania ciepła tworzą okna bardzo energooszczędne, o doskonałym współczynniku przenikania ciepła Uw = 0,82 W/(m²•K).

FAKRO poszerza standardową ofertę okien trzyszybowych Okna i drzwi

Energooszczędność to priorytet w filozofii FAKRO. Firma już od wielu lat oferuje okna dachowe wyposażone w 3-, a nawet 4-szybowe pakiety, a teraz poszerza standardową ofertę okien trzyszybowych, które zapewniają oszczędność energii cieplnej oraz pozwalają obniżyć rachunki za ogrzewanie.

Oferta drewnianych drzwi firmy Hörmann Okna i drzwi

Jeśli urządzasz stylowy salon czy przytulną sypialnię lub marzysz o eleganckiej minimalistycznej kuchni - musisz pomyśleć także o odpowiednich drzwiach. To bardzo ważne, by dobrze dopasować je do charakteru wnętrza. Pomoże w tym bogata oferta drewnianych drzwi firmy Hörmann.

Ryszard Florek otrzymał Buławę Gospodarczą 25-lecia Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej Okna i drzwi

Ryszard Florek, prezes i współwłaściciel firmy FAKRO, został uhonorowany nagrodą gospodarczą PUIG. Zaszczytne wyróżnienie otrzymał za szczególny wkład w budowanie trwałych, dobrosąsiedzkich więzi gospodarczych między Polską a Ukrainą.

Jaka jest różnica między oknami do domów pasywnych i do domów energooszczędnych? Okna i drzwi

Odpowiedź eksperta: Okna do domów energooszczędnych są objęte mniej rygorystycznymi wymaganiami dotyczącymi parametrów cieplnych niż okna do domów pasywnych.

Jak zapewnić energooszczędność na poddaszu? Okna i drzwi

Odpowiedź eksperta: Okna postrzegamy jako miejsce strat ciepła w domu, pamiętajmy jednak, że są one również źródłem pasywnego ogrzewania słonecznego w zimie, a ich rozmieszczenie jest kluczowe dla bilansu energetycznego budynku.

Jakie są zalety zewnętrznych rolet podtynkowych? Okna i drzwi

Odpowiedź eksperta: Systemy podtynkowych rolet zewnętrznych pozwalają na zabudowanie skrzynki pod izolacyjną warstwą ściany. Widocznym elementem rolety pozostaje jedynie pancerz oraz prowadnice boczne, co niewątpliwie wpływa na zewnętrzną estetykę budynku.

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom