Okna i drzwi

Trzecia edycja konkursu Obiekt roku w systemach ALUPROF Okna i drzwi

Do 1 lipca 2018 r. można wysyłać zgłoszenia do trzeciej edycji ogólnopolskiego konkursu architektonicznego "Obiekt roku w systemach ALUPROF".

Ryszard Florek Człowiekiem Roku w konkursie Liderzy Świata Produkcji Okna i drzwi

Ryszard Florek, współzałożyciel i prezes firmy FAKRO - światowego wicelidera w produkcji okien dachowych i schodów strychowych - został "Człowiekiem Roku" w konkursie "Liderzy Świata Produkcji".

Nowość od G-U Polska - uchwyty ze stali nierdzewnej z biometryczną kontrolą dostępu Okna i drzwi

G-U Polska wprowadza na rynek nowość - uchwyt ze stali nierdzewnej z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych. Opcjonalnie dostępne są również uchwyty z czytnikiem CMOS, RFID lub klawiaturą kodową.

Zestawy solarne - energię czerpiemy z natury Okna i drzwi

Wykorzystaj czystą energię, jaką dają promienie słoneczne i ciesz się funkcjonalnością, którą dają napędy elektryczne. Eko-Okna proponują wygodne w montażu i użytkowaniu zestawy solarne do rolet zewnętrznych z panelem słonecznym.

Budujesz Dom - pomyśl o roletach  Aluprof Okna i drzwi

Firma Aluprof, producent profili aluminiowych, dzięki swoim produktom pozwala stworzyć dom, w którym będziemy czuć się swobodnie, bezpiecznie, do którego z przyjemnością wrócimy po trudach dnia wiedząc, że zawsze można znaleźć w nim spokój, azyl i harmonię.

Mistrzowskie Typowanie Aluplast 2018 - walcz o mistrzostwo oraz cenne nagrody! Okna i drzwi

Z myślą o wszystkich kibicach piłki nożnej Aluplast uruchamia zabawę i zaprasza do sprawdzenia się w emocjonującej rywalizacji - Mistrzowskie Typowanie 2018.

Janusz Komurkiewicz Prezesem Związku Polskie Okna i Drzwi Okna i drzwi

Decyzją Członków Związku Polskie Okna i Drzwi wyłoniono nowy Zarząd, na czele którego po raz kolejny stanął Janusz Komurkiewicz, członek zarządu FAKRO ds. marketingu. Walne Zgromadzenie odbyło się w ramach IX Kongresu Stolarki Polskiej.

IX Kongres Stolarki Polskiej zakończony rezolucją - jaka przyszłość czeka polską branżę stolarki budowlanej? Okna i drzwi

W dniach 17-18 maja 2018 r., w Grand Hotel Tiffi w Iławie odbył się IX Kongres Stolarki Polskiej - najważniejsze wydarzenie w rodzimym sektorze stolarki budowlanej. W tegorocznej odsłonie Kongresu wzięło udział ponad 250 osób.

Drzwi antywłamaniowe DAKO z certyfikatem Laboratorium Techniki Budowlanej Okna i drzwi

Bezpieczeństwo antywłamaniowe drzwi DAKO zostało potwierdzone oficjalnym certyfikatem. Drzwi nakładkowe serii DA-90N i drzwi profilowane DA-90Thermo uzyskały w wyniku badań laboratoryjnych prowadzonych przez Laboratorium Techniki Budowlanej wysokie klasy odporności na włamanie: RC 3 i RC 2.

Okna na poddaszu - dostępne rozwiązania Okna i drzwi

Okna dachowe pełnią istotne zadanie - doświetlają poddasze światłem naturalnym, pozwalając optymalnie wykorzystać tę przestrzeń. Możemy urządzić w niej sypialnię czy garderobę. Musimy jednak zadbać o właściwy wybór przeszkleń oraz ich rozplanowanie, a także fachowy montaż.

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom