Podłogi i posadzki

Jaką wybrać posadzkę do salonu? Charakterystyka popularnych materiałów Podłogi i posadzki

Reprezentacyjna funkcja salonu sprawia, że wybór posadzki musi być bardzo przemyślany. Najlepiej, aby przez długie lata zachowywała ona estetyczny wygląd (mimo intensywnego użytkowania) i była łatwa do utrzymania w czystości.

Kolekcja AROQ STONE DESIGN od Arbiton Podłogi i posadzki

Arbiton wprowadza wodoodporne, trwałe podłogi winylowe AROQ STONE DESIGN do szybkiego montażu wykorzystujące unikalne właściwości maty MULTIPROTEC FASTLAY. To rozwiązanie możemy stosować w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu, ponieważ wyróżnia je bardzo wysoka odporność na ścieranie i obciążenia.

Trwałość, czystość, elegancja, czyli betonowa podłoga w Twoim domu Podłogi i posadzki

Nowoczesne, zapewniają indywidualną aranżację wnętrza, a przede wszystkim są bardzo praktyczne. Mowa o posadzkach dekoracyjnych z mikrocementu CREATIVO BAUFLOOR, które sprawdzą się w każdym wnętrzu, także w Twoim domu.

Mikrocement, czyli co? Podłogi i posadzki

"Mikrocement" czyli produkt, który umożliwia wykonanie, odpornej na użytkowanie, powłoki przy aplikacji 2-3 milimetrowej warstwy.

Rozwiązania problemów z jakimi się spotkasz, remontując podłogę Podłogi i posadzki

Czasami stary parkiet wystarczy wycyklinować, żeby znowu dobrze wyglądał. Kiedy indziej taka renowacja to za mało, co więcej - może się okazać, że trzeba wymienić nie tylko posadzkę, ale i spodnie warstwy podłogi. W pięćdziesięcioletnim domu pod Warszawą, w części pomieszczeń potrzebne było cyklinowanie, w innych ułożono ...

Finishdeska XXL - nowy wymiar luksusu Podłogi i posadzki

Finishdeska XXL to jedna z najnowszych propozycji w ofercie Finishparkietu. Wyróżniająca się niebanalną estetyką podłoga, idealnie komponuje się z wnętrzami urządzonymi w duchu nowoczesnych trendów europejskich oraz światowych.

Finishjodła francuska Dąb thermo w ofercie Finishparkiet Podłogi i posadzki

Finishjodła francuska Dąb thermo to tradycyjna doskonałość w nowoczesnym wydaniu.

18 błędów popełnianych podczas wykonania podłóg i posadzek Podłogi i posadzki

Wykonanie podłóg i posadzek wymaga dużej wiedzy technicznej, doświadczenia i staranności. Niestety, nawet niektórym fachowcom zdarzają się błędy, które mogą mieć wpływ nie tylko na estetykę budynku, ale także skutkować poważniejszymi uszkodzeniami. W niniejszym artykule przedstawiamy najczęściej popełniane błędy podczas ...

Co oznaczają obrazki na etykiecie paneli podłogowych? Podłogi i posadzki

Wyjaśniamy, co oznaczają piktogramy na etykiecie paneli podłogowych, aby dobrać produkt dostosowany do przeznaczenia pomieszczenia.

Klasy ścieralności i używalności paneli podłogowych Podłogi i posadzki

Panele podłogowe odbierają rynek posadzkom z litego drewna. Dlaczego tak się dzieje? Bo są od nich tańsze, łatwe w montażu, a podłoga jest gotowa do użycia od razu po ułożeniu. Niestety, panele mają też wady: chodzeniu po nich towarzyszy charakterystyczny głuchy odgłos, laminowane są sztuczne, nie da się ich odnowić. Wyjaśniamy, ...