Pompy ciepła

Pompa ciepła serii PCWB firmy Hewalex Pompy ciepła

Wielu właścicieli domowych basenów sezonowych przekonało się, że nawet przy upalnej pogodzie woda w nich długo pozostaje zimna, a sezon kąpielowy ogranicza się czasem do kilkunastu letnich dni. Prostym rozwiązaniem może być tu zastosowanie pompy ciepła firmy Hewalex serii PCWB.

Pompa ciepła KOTREM PC AIR monoblock Pompy ciepła

Oferta firmy Kotrem z Kłobucka to m.in. powietrzne pompy ciepła PC AIR typu monoblock.

Konferencja prasowa: Biawar - 50 lat zrównoważonego rozwoju Pompy ciepła

W dniu 6 kwietnia 2018 r., w siedzibie firmy NIBE-BIAWAR, przy al. Jana Pawła II 57 w Białymstoku odbyła się konferencja prasowa z udziałem najważniejszych lokalnych mediów, przedstawicieli firmy oraz dwóch organizacji charytatywnych. Podczas konferencji firmę NIBE-BIAWAR reprezentowali Prezes Zarządu - Mariusz Maliborski oraz ...

Airmax2 pompa ciepła do potęgi 2 Pompy ciepła

Kolejny dowód na to, że Galmet tworzy rzeczy mądre: pompa ciepła Airmax². Na jakie potrzeby użytkownika odpowiada? Czy jest gwarancją konkretnych oszczędności? I czy rzeczywiście to urządzenie do potęgi? Odpowiedzi znajdą Państwo poniżej. Nasz niewielki poradnik przyda się bez względu na to, czy są Państwo instalatorami, ...

Pompy ciepła MAXIMA o mocy 20-42 kW Pompy ciepła

To dobra wiadomość głównie dla tych klientów, którzy potrzebują bardzo wydajnego, ekologicznego i niezwykle taniego w eksploatacji źródła ciepła do większych budynków lub obiektów przemysłowych, magazynowych czy usługowych.

 Nawet 10 000 zł dotacji do pomp ciepła NIBE Pompy ciepła

Od 1 marca do 31 maja 2018 r. można się ubiegać o Szwedzką Dotację na system NIBE. Dotacja obejmuje 150 sztuk gruntowych pomp ciepła i tyle samo powietrznych pomp ciepła NIBE. Każdy, kto chce ekologicznie ogrzać swój dom, może ubiegać się o wsparcie.

Inteligentny System Grzewczy NIBE - 100% energii odnawialnej Pompy ciepła

Inteligentny system NIBE, składa się powietrznej pompy ciepła NIBE SPLIT, rekuperatora NIBE ERS i zestawu fotowoltaicznego NIBE PV i jest sterowany zdalnie przez NIBE Uplink.

Inteligentny System Grzewczy NIBE nagrodzony ZŁOTY MEDALEM MTP 2018 w Poznaniu Pompy ciepła

Inteligentny system grzewczy NIBE, składa się powietrznej pompy ciepła NIBE SPLIT, rekuperatora NIBE ERS i zestawu fotowoltaicznego NIBE PV i zapewnia komfortowe, ekonomiczne i ekologiczne ogrzewanie, chłodzenie, produkcję c.w.u. i wentylację z odzyskiem ciepła, wykorzystując energię słoneczną.

Pompa ciepła pomaga w eliminacji smogu Pompy ciepła

Na początku 2018 roku stolica Polski oddychała smogiem. Na stacjach pomiarowych w czterostopniowej skali górowała czwórka, czyli zanieczyszczenie powietrza powyżej norm. Władze zalecają, aby unikać przebywania na dworze, wietrzenia pomieszczeń. Dorosłe, zdrowe osoby powinny wstrzymać się od aktywności fizycznej. Również ...

Rozmowy o budowaniu domu - wybór pompy ciepła Pompy ciepła

Ekspert budowlany w obszerny sposób odpowiada na pytania inwestora dotyczące instalacji pompy ciepła.