Przed budową

W ARCHON+ wszystkie Projekty Domów 250 zł TANIEJ! Działka

Ciesz się latem z RABATEM! Przypominamy, że w ARCHON+ trwa specjalna promocja, w ramach której można kupić dowolny projekt domu 250 zł TANIEJ! Oferta promocyjna obowiązuje do wtorku 21.08.2018 r., do godz. 8:00! Do każdego zakupionego projektu domu dodawany jest GRATIS zestaw dodatków o wartości 1900 zł.

Dom w jaskierkach (G2) - nowość w ofercie ARCHON+ Budowa krok po kroku

Uwadze wszystkich Inwestorów polecamy projekt "Domu w jaskierkach (G2)", który jest jedną z najnowszych propozycji w kolekcji Biura Projektów ARCHON+. Powstał on w wyniku wspólnej pracy architektów ARCHON+ oraz uczestników facebookowej zabawy  "Zaprojektuj z nami swój wymarzony dom". Projekt trafił już do oferty i z pewnością ...

Produkujesz prąd? Co zrobić z energią elektryczną? Domy pasywne

Załóżmy, że zdecydowaliśmy się na mikroinstalację z panelami PV o mocy kilku kW. Co zrobić z prądem, który pozyskamy?

Eventing to wszechstronność - rusza fischer Strzegom Summer Tour 2018 Budowa krok po kroku

W dniach 9-12 sierpnia na fanów jeździectwa czeka kolejne sportowe widowisko - rusza fischer Strzegom Summer Tour 2018. Z przeszkodami na terenie dolnośląskiej stadniny zmierzą się najlepsi zawodnicy z całego świata, a wśród nich kilkukrotny medalista olimpijski i ambasador Grupy fischer - Michael Jung.

Przy budowie domu z rozmysłem ograniczyliśmy instalacje i automatykę do minimum Reportaże

Bogusia i Marek mają za sobą budowę czterech domów jednorodzinnych. W każdym chętnie korzystali z najnowszych zdobyczy technicznych, ale kompletując zestaw instalacji w ostatnim z nich, zachowali umiar.

Co zawiera plan zagospodarowania przestrzennego? Działka

Ogromnym ułatwieniem dla inwestora jest wybór działki na obszarze, dla którego przyjęto miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.

Nowość: atrakcyjna willa HomeKONCEPT 62 Budowa krok po kroku

Innowacyjna willa HomeKONCEPT 62 to ciekawa propozycja Pracowni HomeKONCEPT, skierowana do miłośników nowoczesnej architektury i wyjątkowej stylistyki.

Wyjątkowy projekt domu w ofercie ARCHON+ Budowa krok po kroku

Już po raz kolejny, w ramach zabawy "Zaprojektuj z nami swój wymarzony dom", architekci ARCHON+ wspólnie z Fanami na Facebooku, pracowali nad stworzeniem projektu domu, który w optymalny sposób będzie dopasowany do ich potrzeb. Projekt właśnie trafił do oferty ARCHON+ i z pewnością warto przyjrzeć mu się bliżej.

Budowa dobrze zaizolowanego akustycznie domu Budowa krok po kroku

Uzyskanie ciszy w domu jest nie mniej istotne niż zapewnienie odpowiedniej wielkości pomieszczeń, światła słonecznego czy świeżego powietrza. W hałasie nie wypoczniemy, a domownicy będą sobie wzajemnie przeszkadzać. Dlatego już na etapie projektu i budowy warto myśleć o akustyce. Dla tych, którzy tego nie zrobili pocieszeniem ...

Kiedy okno jest energooszczędne? Domy pasywne

Energooszczędność stała się dziś modną koniecznością. Człowiek współczesny oszczędza energię, bo ta jest droga, jej produkcja zaś często nieekologiczna. Prawo wymaga, żeby oszczędniejsze były nie tylko otaczające nas urządzenia, np. odkurzacz, pralka, ale i cały dom. Dlatego na rynku pojawiły się energooszczędne okna.