Przed budową

Jubileusz 20-lecia Grupy PSB Budowa krok po kroku

Zarząd, pracownicy Grupy PSB oraz zaproszeni goście wspólnie świętowali 20-lecie Grupy PSB oraz 5-lecie hotelu Słoneczny Zdrój podczas uroczystości, która odbyła się 21 kwietnia 2018 r. w Busku-Zdroju.

Mistrzostwa Polski Instalatorów 2018. Wielki Finał! Budowa krok po kroku

Podczas trwających targów Instalacje 2018 odbywa się wielki finał Mistrzostw Polski Instalatorów.

Wystawa Polska Architektura XXL 2017 na Politechnice Łódzkiej Budowa krok po kroku

20 kwietnia 2018 r. na Politechnice Łódzkiej startuje wystawa najpiękniejszych realizacji architektonicznych 2017 roku wyłonionych w Plebiscycie Polska Architektura XXL. Finisaż wystawy odbędzie się 26 kwietnia o godz. 18:30, w ramach którego publiczność będzie miała okazję posłuchać dyskusji o Architekturze Łodzi XIX i ...

Rozpocznij budowę domu jeszcze w tym roku! Budowa krok po kroku

Przypominamy o trwającej w Biurze Projektów ARCHON+ promocji. Tylko do wtorku 24 kwietnia, do godz. 8:00 można kupić dowolny projekt domu z oferty Pracowni z RABATEM 250 zł. EXTRA bonusem jest pakiet dodatków o wartości 1900 zł.

Nowa książka prezentująca historię powstania i rozwój Grupy PSB Budowa krok po kroku

Z okazji Jubileuszu 20-lecia, została wydana książka pt. "Grupa PSB, czyli jak stawić czoła zagranicznym sieciom", która prezentuje historię powstania i rozwój PSB.

Naprawdę warto budować z generalnym wykonawcą! Reportaże

Justyna i Olgierd budowali pierwszy raz, lecz ich dom jest tak udany, że nie planują kolejnego. Współpraca z generalnym wykonawcą ich nie zmęczyła, bo okazał się bardzo fachowy i rzetelny.

Dom z podpiwniczeniem na gliniastym gruncie to ogromne trudności! Reportaże

Budynkowi o powierzchni 420 m2 z rozrzeźbioną tradycyjną bryłą, Bogusia i Norbert nadali efektowną nowoczesną elewację i oświetlenie, dzięki czemu stał się ozdobą ulicy. Dopracowali w szczegółach domowe instalacje i pomieszczenia. W nich również tradycja przenika się z nowoczesnością.

Montaż drzwi chowanych w ścianie w 10 krokach Budowa krok po kroku

W 10 krokach pokazujemy, jak samodzielnie zamontować drzwi przesuwne. Jakich narzędzi będziemy potrzebowali? Jakie kupić materiały? Na co zwracać uwagę podczas montażu drzwi przesuwnych?

Analiza kosztów budowy domów energooszczędnych Domy pasywne

Przyglądamy się kosztom budowy domów w zależności od standardu energetycznego budynku. Jak wyglądają koszty budowy domu energooszczędnego spełniającego obecne wymagania? Jakie będą koszty budowy domu energooszczędnego po 2021 roku? Jakie są koszty budowy domu pasywnego?

Izodom - pierwszy polski kompletny system certyfikowany przez Instytut w Darmstadt Domy pasywne

Firma Izodom od lat stara się dostarczyć swoim klientom najwyższej jakości produkty do budowy domów pasywnych i energooszczędnych. Nieustannie się rozwija, aby sprostać potrzebom zmieniającego się rynku.