Budowlane ABC

Ruszyła akcja edukacyjna Bezpieczna droga do szkoły z udziałem Grupy PSB Budowa krok po kroku

Po raz piąty, wraz z rozpoczynającym się rokiem szkolnym, rusza ogólnopolska akcja "Bezpieczna droga do szkoły" jako wspólne przedsięwzięcie Grupy PSB, Policji oraz szkół i przedszkoli w miejscowościach powiatowych i gminnych.

Pogotowie projektowe - nowa bezpłatna usługa Leca dla projektantów Budowa krok po kroku

Od września 2018 roku dostępna jest nowa bezpłatna usługa Leca - "Pogotowie projektowe". Osoby zainteresowane konsultacją projektu mogą skorzystać ze wsparcia doradców technicznych Leca.

Czy budownictwo jest na skraju kryzysu? 7 listopada spotkanie ekspertów z przedsiębiorcami z branży budowlanej Budowa krok po kroku

Rok 2018 rozpoczął się wzrostami w całym sektorze budowlanym. Dodatnie dynamiki produkcji odnotowano zarówno w budownictwie mieszkaniowym, kubaturowym,
jak i inżynieryjnym. Po I poł. 2018 roku produkcja budowlano-montażowa osiągnęła wartość bliską 39,1 mld PLN, a więc o 26,3% więcej niż w analogicznym okresie poprzedniego ...

Targi Ekologicznego Ogrzewania i Termomodernizacji TermoEXPO już w październiku! Budowa krok po kroku

W dniach 11-13 października 2018 w Warszawie odbędzie się spotkanie branży związanej z szeroko pojętą termomodernizacją.

W ARCHON+ wszystkie Projekty Domów 250 zł TANIEJ! Działka

Ciesz się latem z RABATEM! Przypominamy, że w ARCHON+ trwa specjalna promocja, w ramach której można kupić dowolny projekt domu 250 zł TANIEJ! Oferta promocyjna obowiązuje do wtorku 21.08.2018 r., do godz. 8:00! Do każdego zakupionego projektu domu dodawany jest GRATIS zestaw dodatków o wartości 1900 zł.

Dom w jaskierkach (G2) - nowość w ofercie ARCHON+ Budowa krok po kroku

Uwadze wszystkich Inwestorów polecamy projekt "Domu w jaskierkach (G2)", który jest jedną z najnowszych propozycji w kolekcji Biura Projektów ARCHON+. Powstał on w wyniku wspólnej pracy architektów ARCHON+ oraz uczestników facebookowej zabawy  "Zaprojektuj z nami swój wymarzony dom". Projekt trafił już do oferty i z pewnością ...

Produkujesz prąd? Co zrobić z energią elektryczną? Domy pasywne

Załóżmy, że zdecydowaliśmy się na mikroinstalację z panelami PV o mocy kilku kW. Co zrobić z prądem, który pozyskamy?

Eventing to wszechstronność - rusza fischer Strzegom Summer Tour 2018 Budowa krok po kroku

W dniach 9-12 sierpnia na fanów jeździectwa czeka kolejne sportowe widowisko - rusza fischer Strzegom Summer Tour 2018. Z przeszkodami na terenie dolnośląskiej stadniny zmierzą się najlepsi zawodnicy z całego świata, a wśród nich kilkukrotny medalista olimpijski i ambasador Grupy fischer - Michael Jung.

Przy budowie domu z rozmysłem ograniczyliśmy instalacje i automatykę do minimum Reportaże

Bogusia i Marek mają za sobą budowę czterech domów jednorodzinnych. W każdym chętnie korzystali z najnowszych zdobyczy technicznych, ale kompletując zestaw instalacji w ostatnim z nich, zachowali umiar.

Co zawiera plan zagospodarowania przestrzennego? Działka

Ogromnym ułatwieniem dla inwestora jest wybór działki na obszarze, dla którego przyjęto miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom