Salon

Meble z kolekcji Modesto - design w świetnej cenie! Salon

Nowa kolekcja mebli pod nazwą MODESTO, to najpiękniejszy i najmodniejszy ostatnio design w rewelacyjnej cenie. Teraz każdy może cieszyć się z mebli pięknych i dobrych jakościowo, nie martwiąc się o swój portfel.

TCL przedstawia nową serię telewizorów 4K C76 Salon

TCL wprowadza na rynek nową serię telewizorów 4K C76, wyposażoną w sztuczną inteligencję (AI), system Android 7.0, technologię Wide Color Gamut (WCG) z HDR PRO i wysokiej jakości głośnik JBL.

Ponadczasowe meble, w które warto zainwestować Salon

Trendy w aranżacji wnętrz zmieniają się niemal tak często jak na wybiegach. Są jednak meble, których piękno nie przemija wraz z kolejnym sezonem, wręcz przeciwnie - stanowi doskonałą bazę w następnych metamorfozach domu. Piękne i funkcjonalne kredensy czy witryny to meble, które przetrwają próbę czasu i przez wiele lat ...

Wykończenie ścian i podłóg w salonie - przegląd i ceny Salon

Kolory i faktury to w aranżacji najbardziej znaczące elementy, dlatego też wykończenie największych płaszczyzn w domu - ścian i podłóg - będzie przesądzało o stylu, nastroju i komforcie wnętrza.

Jakie wybrać drzwi wewnętrzne? Zobacz popularne trendy Salon

Jeśli je dobrze wybierzemy, możemy być z siebie dumni. To dlatego, że drzwi wewnętrzne muszą dobrze pełnić swoją funkcję, a na dodatek świetnie wyglądać z obu stron i w obu pomieszczeniach naraz.

Zasłony, firanki, rolety - trendy w dekoracji okna Salon

Chronią naszą prywatność, nie pozwalają słońcu budzić nas zbyt wcześnie i zdobią wnętrze. Dekoracje okienne mają odpowiedzialne zadania, dlatego nie tak łatwo je wybrać.

Jak wykorzystać oświetlenie do aranżacji salonu? Salon

Oświetlenie w domu to element oczywisty, dający wrażenie, że mamy nad wszystkim pełną kontrolę. Z drugiej strony - niczym lampki na choince - wprowadza pierwiastek magii i tajemnicy.

Kolory salonu - 5 wnętrzarskich trendów Salon

Dlaczego wybieramy takie, a nie inne barwy? To kwestia gustu, tradycji, a także życiowego momentu, w jakim się znajdujemy. Moda niech będzie jedynie inspiracją, zaś rady projektantów - pomocą przy tworzeniu udanych połączeń kolorystycznych.

Trendy we wnętrzach na 2018 r. Salon

Planujesz metamorfozę wystroju Twojego domu? A może nieustannie szukasz inspiracji i zmieniasz co chwilę swoje wnętrza? Jeśli tak, to ten artykuł jest dla Ciebie. Sprawdź, jakie trendy będą królowały w 2018 roku! Przedstawiamy kolory i motywy, którym warto poświęcić szczególną uwagę.

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom