Salon

Dekoracyjne osłony okien - rolety, plisy, żaluzje, zasłony Salon

Wprawdzie osłony przeciwsłoneczne montowane wewnątrz pomieszczeń chronią przed słońcem mniej skutecznie niż te zewnętrzne, to w przeciwieństwie do nich mogą stanowić również efektowną dekorację.

Jak funkcjonalnie urządzić salon? Salon

Urządzenie salonu tak, żeby był piękny i funkcjonalny to niemała sztuka. Podpowiadamy jak to zrobić.

Dulux ogłasza Miedziany Oranż Kolorem Roku 2015 Salon

W dwunastej edycji albumu Colour Futures międzynarodowy zespół ekspertów ds. kolorystyki AkzoNobel, wybrał ciepły odcień "Miedzianego Oranżu" wiodącym we wnętrzarstwie odcieniem nadchodzącego roku.

Beton architektoniczny Krypton - nowość Dakama Stone Salon

Beton architektoniczny Krypton to nowość w ofercie Dakama Stone, będąca jednocześnie kwintesencją architektury modernistycznej. Jej odkrywcze formy oferują nowe, nieskończone możliwości adaptacyjne.

Płytka Siena - dekoracyjny kamień wewnętrzny Salon

Nowość z portfolio marki Stones - płytka Siena to nowatorskie rozwiązanie w dziedzinie okładzin kamieniopodobnych. Płytka połączona z fugą to przede wszystkim gwarancja prostego i szybkiego montażu, bez konieczności fugowania.

Silniki do rolet wewnętrznych w System Cortino Salon

System Cortino to nie tylko karnisze elektryczne do automatyzacji firan i zasłon, ale także napędy rurowe o średnicy 25 i 16 milimetrów do rolet tekstylnych i ekranów projekcyjnych.

Metamorfozy wnętrz z Dekoria.pl Salon

Dekoria.pl prezentuje krótki instruktaż, w którym podpowie, jak odmienić mieszkanie na wiosnę. "Metamorfozy wnętrz z Dekoria.pl" to kolejna produkcja video, która ma za zadanie ułatwić klientom Dekoria.pl urządzenie własnej przestrzeni.

Dekoria.pl liderem w rankingu sklepów internetowych Salon

Money.pl już po raz ósmy przeprowadził ranking ponad 100 największych i najpopularniejszych sklepów internetowych. Każdy z nich analizowany był pod kątem 60 kryteriów, najistotniejszych z punktu widzenia klientów. Dekoria.pl - producent tekstyliów domowych w Polsce - zajęła pierwsze miejsce wśród sklepów wielobranżowych.

Meble francuskie - nowość w ofercie Dekoria.pl Salon

Dekoria.pl, polska marka, której produkty od lat zdobią wnętrza polskich domów, wciąż zaskakuje. Bogata oferta internetowego sklepu została poszerzona o kolekcję eleganckich mebli w stylu francuskim.

Nowość w ofercie Dekoria.pl - linia Serenity Salon

Nowość - kolekcja Serenity - z oferty Dekoria.pl to zestaw tkanin, które doskonale wpiszą się w naturalny wystrój wnętrz. Salon - centralny punkt każdego mieszkania - pełni funkcję reprezentacyjną i wypoczynkową. Dlatego powinien być urządzony modnie, ale i funkcjonalnie.

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom