Salon

Nowe biblioteki cyfrowe Stegu Salon

Firma Stegu, producent kamienia dekoracyjnego, udostępnił projektantom cyfrowe biblioteki produktów, dzięki którym mogą szybko i efektownie zaprezentować odbiorcom swoje koncepcje.

Panele dekoracyjne PURE z serii WOOD COLLECTION™ Salon

Oryginalne panele dekoracyjne PURE z serii WOOD COLLECTION™ firmy STEGU to doskonałe rozwiązanie, by każde wnętrze zyskało niebanalny charakter.

Enjoy - najnowsza kolekcja Dekoria.pl Salon

Małe jest piękne i wbrew pozorom nawet niewielkie mieszkanie może stać się przestronne i komfortowe. Kluczową rolę odgrywa odpowiedni wybór kolorystyki, która może optycznie powiększyć przestrzeń, jednocześnie nadając klimat i styl. Dekoria.pl prezentuje modną i oryginalną aranżacje salonu w odcieniach zieleni.

Salon
Marka Meble Wójcik zajęła wysokie - 3. miejsce w corocznym konkursie Ranking Producentów Mebli Skrzyniowych organizowanym przez magazyn Meble Plus.
Nowy serwis firmy Meble WAJNERT Salon

W kwietniu 2011 r. firma Meble WAJNERT, jeden z czołowych polskich producentów mebli,  udostępniła Klientom nową witrynę internetową.  W stosunku do poprzedniej wersji zmianie uległa zarówno szata graficzna jak i struktura funkcjonalna serwisu. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom odnalezienie produktu będzie dużo prostsze ...

Festiwal filmowy Philips Cinema Mundi im. Zygmunta Kałużyńskiego Salon
Philips Cinema Mundi im. Zygmunta Kałużyńskiego to nowy międzynarodowy festiwal filmowy. W ciągu 3 dni  zaprezentuje najlepsze nieanglojęzyczne filmy fabularne z 38 państw, nominowane do Oscara w roku 2010, w tym obrazy które zdobyły laury na najważniejszych światowych festiwalach. Każdy kraj reprezentowany jest ...
CORO W080 - nowość w ofercie KLER Salon
Zaprezentowany podczas tegorocznych targów iSaloni w Mediolanie program KLER CORO W080 to efekt pracy zespołu Biura Projektowego Kler pod kierownictwem Piotra Klera. Jego stylistyka osadzona jest w niezwykle popularnym w Europie Zachodniej geometrycznym, minimalistycznym wzornictwie.
Nowy odkurzacz GL-30 Bionic Salon
Synonimem czystości staje się od teraz odkurzacz GL-30 z filtrem Bionic. To nowe urządzenie marki Bosch najpierw czyści podłogę, a następnie powietrze w mieszkaniu.
Nowa linia żelazek Philips Azur Salon
Najnowsza linia żelazek parowych Philips Azur GC4740, GC4730, oraz GC4720 i GC4710 sprawia, że prasowanie staje się proste i przyjemne.
Internity Concept Store na Duchnickiej w Warszawie Salon
4 marca odbyło się oficjalne otwarcie salonu Internity Concept Store oraz prezentacja oświetlenia włoskiej grupy Targetti-Poulsen, której Internity jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce.