Salon

Koniec z walką o pilota w czasie świątecznych wieczorów Salon
Z badań przeprowadzonych przez firmę Lightspeed Research na zlecenie Logitech wynika, że 87 proc. Europejczyków rozwiązuje spory dotyczące telewizyjnego repertuaru na zasadach konsensusu lub powierzając pilota jednemu z członków rodziny.
Meble wypoczynkowe Woodways Salon
Woodways wprowadza do swojej oferty meble wypoczynkowe. Będą oferowane klientom jako uzupełnienie do kolekcji mebli do jadalni i salonów i pozwalają kompleksowo wyposażyć salon.
Centrum meblowe Mebli Wajnert Vice Misterem Budownictwa Salon

W konkursie Mister Budownictwa Wielkopolski Południowej, centrum meblowe ALEJA WNĘTRZ w Ostrowie Wlkp. należące do Meble Wajnert Sp.j., zdobyło tytuł "V-ce Mistera Budownictwa" w kategorii pawilony handlowe powstałe w roku 2008.

Jesienno-zimowy katalog Dekorii Salon
W najnowszym jesienno-zimowym katalogu Dekorii znajdziemy setki pomysłów na to, jak pięknie zaaranżować nasze wnętrza. Najlepsze materiały i różnorodne wzory to prosty sposób, aby szybko i efektownie odmienić swój dom czy mieszkanie.
Praktyczne wskazówki przy oświetleniu salonu Salon

W salonie spędzamy czas, wypoczywając na kanapach, oglądając telewizję lub przyjmując gości. Różne okazje wymagają kilku różnych źródeł światła.

Targi InterflatDesign.pl już w październiku Salon
Targi InterflatDesign.pl to propozycja nowej formuły targów wyposażenia wnętrz oparta wyłącznie na prezentacji dizajnerskich rozwiązań w aranżacji przestrzeni mieszkalnej. Impreza odbędzie się w terminie 16-18 października w hali Expo w Łodzi. Organizatorem targów są Międzynarodowe Targi Łódzkie.
Aranżacje wnętrz - pomysły na ścianę Salon

Fotografie zamiast tradycyjnej tapety, ściana z cegły a może oryginalna struktura płyt kamiennych. Zapraszamy do galerii dobrych pomysłów na aranżacje wnętrz.

FARBY - wzory na ściany Salon

Kolorowe ściany są dzisiaj ważnym elementem dekoracji wnętrz. Odpowiednio dobranymi farbami można nadać każdemu pomieszczeniu charakter i nastrój, ale także ukrywać wady i korygować niedoskonałości wnętrz.

Energooszczędne żelazka EnergyCare firmy Philips Salon
Philips stworzyła nową serię urządzeń zaprojektowanych pod kątem zachowania doskonałej wydajności przy niższym zużyciu energii. Ostatnia nowość wśród produktów energooszczędnych to seria żelazek EnergyCare, zaprojektowanych tak, by zapewnić 100% pary emitowanej przez zwykłe żelazko, a jednocześnie ...
Ściany - metamorfozy Salon

Ściany w naszych domach to element, który pod wpływem przemyślanych pomysłów może nabrać znamion prawdziwego arcydzieła.

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom