Salon

Sypialnia i buduar Salon
Sypialnia i buduar ma nam zapewnić komfortowy wypoczynek, tak potrzebny po długim, pracowitym dniu. Powinna więc być intymna i cicha, wygodna i przytulna. Na pewno z dala od dziennego centrum życia rodziny i domowych szlaków komunikacyjnych, blisko łazienki i toalety.
Rozstrzygnięcie konkursu Pomysłowy Salon Salon
23 lipca 2009 roku w Międzyborzu, odbyły się obrady jury konkursu "Pomysłowy Salon", który w marcu 2009 ogłosiła firma Meble Wajnert. Konkurs skierowany był do architektów, projektantów, studentów i biur projektowych.
Grzejniki Salon
Kotły, grzejniki, podgrzewacze wody - kiedyś ze względu na gabaryty i brak urody pieczołowicie ukrywane, dziś stały się przedmiotami sztuki wzorniczej i odważnie "wkroczyły na salony".
Salon idealny - wnętrza Salon

W każdym domu salon jest miejscem szczególnym. Przecież to tu codziennie zbiera się cała rodzina, by wspólnie porozmawiać czy oglądać telewizję. To także najbardziej reprezentacyjne pomieszczenie, w którym przyjmuje się gości i organizuje rodzinne uroczystości. To wyjątkowe miejsce musi być zatem szczególnie urządzone...

Program W010 w salonie Salon
KLER – producent ekskluzywnych mebli prezentuje w swojej ofercie zestaw wypoczynkowy o nazwie "Program W010".
Nowy wizerunek serwisu klose.pl Salon
Nowy wizerunek, bogata zawartość merytoryczna, ciekawe mechanizmy ułatwiające poznanie oferty Kolekcji Mebli Klose – oto kilka zalet nowego serwisu internetowego Kolekcji Mebli Klose www.klose.pl
Urządzamy sypialnię - aranżacje Salon

Sypialnia powinna z jednej strony tchnąć spokojem, z drugiej – tworzyć scenografię wypełniającą radością życia. Dla każdego z nas może to oznaczać co innego. Jednych odprężają pastele i biel, inni relaksują się w otoczeniu nasyconych ciemnych barw.

Oświetlenie salonu - reżyserujemy nastroje Salon
Oświetlenie salonu to przede wszystkim dobry plan. Taki, który pozwoli reżyserować nastroje, wydobywać z cienia wybrane elementy aranżacji, a także wygodnie i zdrowo spędzać czas na rozmaitych „salonowych” czynnościach.
Salon - aranżacje fioletem i różem Salon
Salon - aranżacje fioletem, amarantem, różem, purpurą... Żywe, zmysłowe, ponętne. Najbardziej pociągające w zestawie. Do tego delikatny fiołek – rozjaśniony bielą przywołuje pensjonarskie sentymenty, ożywiony zielenią zapowiada wiosnę.

Aranżacje salonu odcieniami nieba Salon

Aranżacje salonu: turkus, granat, szafir, błękit, kobalt – wszelkie odcienie morza i nieba. Jasne, powiększają pomieszczenia. Z bielą są orzeźwiająco chłodne, z zielenią aksamitnie głębokie. Z beżem i brązem – przygaszone, przełamane, przytulne. Szczyt elegancji osiągają w towarzystwie szarości i srebra.

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom