Salon

Pomarańczowy kolor w salonie Salon
Nie ma koloru w salonie, przy którym pomarańczowy by bladł. Soczyste z czerwienią i różem, szlachetnie żywe z szarością, żartobliwie zabawne z czernią. Przy fiolecie – krzyczą.
Aranżacje salonu czernią i bielą Salon
Aranżacje salonu czernią i bielą: siła i zdecydowanie. Jasno nakreślone granice. Ale nie zawsze; wystarczy czarny deseń rozdrobnić, biel lekko złamać, dodać szarości – i już robi się delikatnie, nostalgicznie, sentymentalnie...
Zieleń w salonie - pomysły na aranżacje Salon

Aranżacje salonu zielenią młodej trawy, sosnowych igieł, listków mięty... Uspokajają, tonizują, łagodzą. Są wdzięcznym kompanem dla bieli i różu. W związku z błękitem i granatem nabierają głębi. Z czerwienią i czernią stają się wyzywające.

Aranżacje salonu - pomysły niebanalne Salon
Wiele jest sposobów na uczynienie salonu przestrzenią wyjątkową. Czasem inspiracją mogą być meble wymagające określonego tła, innym razem będzie to oryginalny kominek.
Płytki ceramiczne w salonie - aranżacje Salon

To prawdziwe novum – płytki wstępują na salonowe ściany! Na razie nieśmiało, zwykle tylko w postaci dekoracji fragmentu powierzchni; nasze stereotypowe skojarzenia z trudem dopuszczają wyobrażenie pokoju dziennego wykafelkowanego jak łazienka.

Tapetowe aranżacje salonu Salon
To sposób na metamorfozę wnętrza – tapetowanie salonu nie wymaga wielkich kwalifikacji ani przygotowań, nie wywoła też w domu rewolucji.
Farba na ścianach w salonie - aranżacje Salon
Ściany salonu możemy po prostu pokryć farbą. Dziś jednak to „po prostu” oznacza zupełnie co innego, niż dawniej. Wybór dostępnych kolorów zagospodarowuje pełną tęczę
Rozwiązanie konkursu Salon

W pawilonie wystawowym Stowarzyszenia Architektów Polskich przy ul. Foksal 2 w Warszawie 19 listopada odbyła się uroczysta Gala, podczas której nastąpiło ogłoszenie wyników konkursu na najlepszy projekt aranżacji wnętrza salonu.

Komfortowa promocja na dywany Salon
KOMFORT obniżył ceny kilku tysięcy dywanów nawet o 50%. Promocja potrwa do końca miesiąca.
Odkurzacz, który mniej obciąża kręgosłup Salon

Philips wprowadził do swojej oferty dwa nowe bezrowkowe odkurzacze ERGOFIT z innowacyjnym sposobem trzymania rury, który wymusza bardziej wyprostowaną sylwetkę podczas sprzątania i mniej obciąża kręgosłup.

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom