Salon

TAPETY - wzory na ściany Salon

Współczesne tapety są dziś zupełnie inne niż te w przeszłości. To zresztą przesądziło o ponownej na nie modzie. Są o wiele trwalsze, można je układać w miejscach kiedyś dla nich niedozwolonych (kuchnia, łazienka), mają ciekawą kolorystykę i wzory.

Powakacyjny powrót do pracy i szkoły Salon
Po zasłużonym wypoczynku w wakacje nadchodzi czas, kiedy trzeba wrócić do codziennej rutyny. Zamiast pobytów na plaży lub kąpieli w jeziorze rytm dnia wyznaczają obowiązki. Właśnie dla nich marka elta przygotowała w swojej ofercie kilka nowości, które przydadzą się każdego ranka. Proponowane modele radiobudzików ...
Domowa siłownia Salon

Przed przystąpieniem do organizowania domowej siłowni musimy odpowiedzieć sobie precyzyjnie na kilka pytań oraz przyjąć jedną z dwóch strategii. Pierwsza polega na tym, że wydzielamy w domu określone pomieszczenie na ten cel, a następnie staramy się je najbardziej optymalnie wyposażyć, uwzględniając jego gabaryty.

Lakier Stays Clear Salon

Szybkoschnący, bezzapachowy, trwały – to tylko niektóre cechy nowego lakieru Stays Clear do dekoracji i ochrony powierzchni drewnianych.

Nowy katalog firmy Dziedzic Salon
W najnowszym katalogu firmy Dziedzic „24h at work” znajdziemy meble biurowe, które dzięki połączeniu estetyki z funkcjonalnością podwyższą standard wnętrz oraz zapewnią poczucie komfortu podczas pracy.
Salonowe D090 Salon
Program D090 to meble firmy Kler o nowoczesnej, prostej formie, którą podkreśla zarówno linia oparcia i podłokietnika jak również metalowe chromowane nóżki. Są to meble do współczesnego salonu. Program D090 dedykowany jest głównie do mniejszych mieszkań czy też gabinetów.
Królewskie łóżka w Polsce Salon
Od 5 czerwca warszawskie Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka zaprasza do nowo otwartego ekskluzywnego salonu firmy Hästens. Producent łóżek i ekspert w dziedzinie jakości snu, obecny jest już w 30 krajach świata.
Wysokiej klasy 19-tka w sypialni Salon
Wprowadzony w maju do sprzedaży panoramiczny telewizor LCD o przekątnej obrazu 19” to innowacyjny model w ofercie Funai, dzięki któremu unikniesz domowych sporów o pilota. Ze względu na małe rozmiary (475x345.3x94.5mm) idealnie nadaje się jako drugi odbiornik telewizyjny do małej sypialni, kuchni, ...
Jeszcze większa moc Philips Performer Salon
Performer, workowy odkurzacz Philips, od teraz ma jeszcze większą moc wynoszącą 2200 W, a siłę ssania aż 500 W. Zastosowane w nim filtr Ultra Clean Air HEPA 13 oraz opracowany przez Philips system uszczelnienia korpusu HEPA AirSeal to dodatkowa gwarancja, że nasz dom będzie lśnił ...
Kosmiczne sprzątanie z odkurzaczem Odyssey Salon
Firma Zelmer wprowadza na rynek niewielki, ergonomiczny odkurzacz Zelmer 450.0 Odyssey. Bryła tego urządzenia zapewnia mu pełną stabilność, wygodny uchwyt ułatwia przenoszenie, wyprofilowana, ergonomiczna rękojeść wygodnie leży w dłoni, a praktyczny schowek sprawia, że wszystkie akcesoria zawsze znajdują się pod ręką.
Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom