Salon

Barcelona w salonie Salon
Barcelona to najnowsza propozycja producenta mebli Gawin. Zestaw wypoczynkowy swym wzorem nawiązuje do hiszpańskiego klimatu, czyli połączenia żywiołowego temperamentu z harmonijnym spokojem.
Meble kapitana Salon
Na stronie Captain-Meble.pl dostępna jest pełna oferta mebli: sof wykonanych ze skóry oraz komfortowych narożnych kanap. Każda osoba zainteresowana kupnem nowego mebla za pośrednictwem Internetu może zapoznać się z gamą oferowanych produktów oraz z ofertą kolorystyczną i materiałami, z których wykonane są meble.
Walentynki na siedząco Salon
Fatty Loving to fotel w kształcie serca dla zakochanych. Specjalnie na Walentynki firma Chrobry sprzedaje fotel z pufką-sercem.
Farba trwała jak diament Salon
Producent farb Dulux® wprowadza na rynek odmienioną emulsję do ścian i sufitów Dulux® Diamond Matt. To lateksowa baza w  systemie Dulux® Mieszalnik o eleganckim matowym wykończeniu.
Luis do biura Salon
Luis to jeden z modeli najnowszej serii krzeseł firmy Dziedzic, 24h at work.

Krzesło biurowe Luis powstało z myślą o najbardziej wymagających, którzy od siedziska oczekują nie tylko komfortu i trwałości, lecz także niebanalnego wyglądu.
Kolędowanie na siedząco Salon
Firma Chrobry rozdaje prezenty! Teraz do każdej paczki z fotelami Fatty dołącza płytę z najpiękniejszymi polskimi kolędami. Wystarczy wejść na stronę www.fatty.pl i złożyć zamówienie.
Stylowe meble Chrobry Salon
Producent mebli kutych Chrobry rozszerzył swoją ofertę o trzy nowe kategorie produktowe: szafki nocne, toaletki oraz komody. Wszystkie produkty tej firmy zawierają połączenie elementów metaloplastyki i litego drewna.
CHAIRMAN - nowa marka w Polsce Salon
Pierwszy z sieci salonów CHAIRMAN został właśnie otwarty w galerii Parku Handlowego Janki pod Warszawą. W salonie można znaleźć mnóstwo akcesoriów wykonanych ze szlachetnych materiałów w wyszukanych odmianach, z dbałością o każdy detal.
Obraz luksusu Salon

W październiku LG Electronics ujawni nową kolekcję Design Art.

Podstawową cechą nowych telewizorów LCD marki LG z serii Design Art jest wspornik w kształcie pierścienia, który nadaje im nowoczesny wygląd. Pierwszy na świecie ukryty głośnik podkreśla artystyczny charakter urządzenia ...
Ukwiał w salonie Salon
Wyobraź sobie ukwiał na rafie koralowej. Kolorowe czułki poruszane prądami morskimi. Taki widok jest osiagalny w domowym zaciszu dzięki dywanom z kolekcji FLO Sztuki Beskidzkiej.
Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom