Schody

Schody dwubiegowe z konglomeratu za 8000 zł Schody

Dobierając materiały na wykończenie schodów i balustrady, od początku wiedzieliśmy, że nie mogą być drewniane, bo w domu mieszkają również dzieci i pies. Ostatecznie wybraliśmy konglomerat i stalowe balustrady, bo są to materiały bardzo trwałe i funkcjonalne - mówią Patrycja i Rafał, Czytelnicy Budujemy Dom, którzy schody ...

Schody strychowe LWT firmy FAKRO Schody

Schody strychowe LWT firmy FAKRO są polecane do budownictwa energooszczędnego (U=0,51W/m2K), gdzie duży nacisk położony jest na zminimalizowanie strat ciepła.

Koszt budowy schodów metalowych Schody

Przedstawiamy przykładową wycenę schodów dwubiegowych w całości metalowych oraz schodów zabiegowych o konstrukcji metalowej (stopnie drewniane).

Koszt budowy schodów drewnianych o konstrukcji policzkowej Schody

Przedstawiamy przykładową wycenę budowy schodów drewnianych o konstrukcji policzkowej, wykonanych z drewna jesionowego.

Koszt budowy i wykończenia schodów żelbetowych (betonowych) Schody

Schody żelbetowe (betonowe) należą do najczęściej wykonywanych, zwłaszcza te o biegach prostych, bo do takich o wielu krzywiznach i załamaniach trudniej wykonać deskowanie. Podajemy przykładową wycenę schodów dwubiegowych żelbetowych, wykończonych płytkami gresowymi oraz obłożonych drewnem.

Dębowe schody dywanowe Prudlik Schody

Nowością w ofercie firmy Schody Prudlik są schody dywanowe wykonane z drewna dębowego.

Dwa produkty FAKRO nagrodzone Złotym Medalem BUDMA 2013 Schody

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich po raz kolejny trafi do FAKRO. Tym razem prestiżową nagrodą wyróżniono aż dwa produkty: markizę elektryczną AMZ Solar oraz ognioodporne schody segmentowe - LMF.

Wygodne schody na poddasze Schody

Podczas adaptacji poddasza warto zadbać o wygodne schody. O ich wygodzie decyduje kilka czynników.

Schody Trąbczyński - Techne Schody

TECHNE to nowa linia wzornicza schodów firmy TRĄBCZYŃSKI przeznaczona do nowoczesnych wnętrz i najczęściej spotykanych otworów stropowych.

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom