Ściany i stropy

Kalkulator z zakresu izolacji, drenaży, geotechniki i ogrodnictwa Ściany i stropy

330 gotowych rozwiązań z zakresu izolacji, drenaży, geotechniki, ogrodnictwa, ekologii, w technologii Leca® KERAMZYTU. Każdemu z nich towarzyszą rysunki techniczne, specyfikacje, instrukcje "krok po kroku", wizualizacje 3D. Znalezienie optymalnego rozwiązania ułatwia wielopoziomowy selektor.

Kalkulator dachy zielone Ściany i stropy

Kalkulator jest pomocniczym narzędziem do poprawnego zaprojektowania kolejnych warstw dachu zielonego, w zależności od jego rodzaju, użytych materiałów oraz wymagań technicznych takich jak: całkowita grubość, maksymalny ciężar, opór cieplny, magazynowanie wody.

Kalkulator materiałowy ścian z keramzytu Ściany i stropy

Kalkulator materiałowy pozwala w łatwy sposób obliczyć przybliżoną ilość materiałów niezbędnych do wzniesienia ścian w keramzytowym systemie Leca® BLOK lub z innych wyrobów ściennych zadeklarowanych przez użytkownika.

Kalkulator do obliczeń cieplno-wilgotnościowych przegród budowlanych Ściany i stropy

Kalkulator Leca® BLOK przeznaczony do obliczeń cieplno-wilgotnościowych, to nowe, profesjonalne, bezpłatne narzędzie przyspieszające i upraszczające proces projektowania przegród budowlanych. Łatwe wprowadzanie danych i natychmiastowy podgląd wyników obliczeń znacznie skraca pracę projektanta oraz pozwala na jednoczesną ocenę ...

Obliczenia współczynników przenikania ciepła k dla ścian, podłóg, dachów i stropodachów Ściany i stropy

Program wspomagający obliczanie zapotrzebowania na moc cieplną oraz sezonowe zapotrzebowanie na ciepło do ogrzewania budynków.

Z czego budować ściany zewnętrzne? Ściany i stropy

Budynki energooszczędne powinny być odpowiednio projektowane i starannie budowane z materiałów, które zapewnią koszty późniejszej eksploatacji na racjonalnie niskim poziomie. Projekt musi być opracowany szczegółowo w każdym detalu, a wykonawstwo zrealizowane zgodnie z jego wytycznymi i sztuką budowlaną. Dobór materiałów ...

Granville, Milton i Hastings - nowe cegły w ofercie Röben Ściany i stropy

Oferta materiałów ceramicznych Röben stale się powiększa. Do grupy cegieł klinkierowych produkowanych w Środzie Śląskiej dołączyły trzy nowe propozycje w formacie NF: Granville, Milton i Hastings, charakteryzujące się niecodziennym wykończeniem.

Zanim kupisz mieszkanie, sprawdź, z czego je zbudowano Ściany i stropy

Kupujesz mieszkanie? Sprawdź jakość ścian i konstrukcji budynku. Ich nie wymienisz nawet podczas generalnego remontu. To od nich zależy nie tylko trwałość konstrukcji, ale również podstawowy komfort życia: odpowiednia temperatura w mieszkaniu czy upragniona ochrona przed zgiełkiem miasta.

Cegła Jabłkowa Postarzana hitem sezonu 2017 Ściany i stropy

Cegła ręcznie formowana "Jabłkowa Postarzana" z Cegielni Hoffmanowskiej nawiązuje wyglądem i parametrami do starej cegły rozbiórkowej.

Wiosenna promocja cegieł Röben Ściany i stropy

Od 27 marca do końca kwietnia 2017 r. cegły klinkierowe Röben są dostępne w obniżonych cenach! Promocją objęte zostały wszystkie cegły produkowane w Środzie Śląskiej.

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom