Ściany wewnętrzne

Jak stosować ścienny kamień dekoracyjny? Ściany wewnętrzne

Wskazówki Tomasza Ługowskiego, Głównego Projektanta firmy Bruk-Bet, dotyczące udanych aranżacji wnętrz z wykorzystaniem kamieni dekoracyjnych.

Beton i naturalne drewno na ścianach wewnętrznych Ściany wewnętrzne

Niektórzy właściciele domów decydują się na przyklejanie okładzin przypominających industrialny beton albo naturalne drewno. Czym charakteryzują się te dwa rodzaje okładzin?

Energooszczędne przedszkole w 7 dni Ściany wewnętrzne

W poniedziałek, 25 listopada br., rozpoczęła się budowa energooszczędnego przedszkola w Siemianowicach Śląskich. Konstrukcja budynku powstaje w technologii prefabrykowanej, opartej na szkielecie drewnianym. Roboty budowlane mają potrwać jedynie 7 dni roboczych! Przedszkole będzie służyć aż 100 maluchom.

Płytka cegłopodobna Parma firmy Stegu Ściany wewnętrzne

Firma Stegu wprowadziła do swojej oferty nową płytkę cegłopodobną Parma. Innowacyjność tego produktu polega na maksymalnym uproszczeniu montażu poprzez połączenie płytki z fugą. Niepodważalnym atutem płytki Parma są również walory estetyczne – jej faktura oraz specjalne narożniki sprawiają, że faktura ściany nie ...

Mobilna aplikacja Stegu Ściany wewnętrzne

Firma Stegu udostępniła na platformach Android i iOS bezpłatną aplikację mobilną, skierowaną do użytkowników smartfonów i tabletów. Aplikacja Stegu to praktyczne narzędzie, umożliwiające szybki dostęp do szerokiej oferty Stegu oraz do nowości produktowych.

Płyty Fermacell greenline w hamburskiej klinice Ściany wewnętrzne

Hamburska klinika wybudowała specjalne pomieszczenia dla pacjentów z MCS (zespół chemicznej nadwrażliwości) w technologii Fermacell greenline.

Bloczek akustyczny SILIKAT A12 Ściany wewnętrzne

Nowy bloczek akustyczny SILIKAT A12, oferowany przez Grupę SILIKATY, to wytrzymałość, niepalność, wysoki poziom termoizolacyjności i wreszcie dobra izolacyjność akustyczna.