Ściany wewnętrzne

Płyty gipsowo-włóknowe Fermacell z krawędzią TB Ściany wewnętrzne

Firma Fermacell wprowadziła na rynek polski płyty gipsowo-włóknowe z krawędzią frezowaną TB, które są uzupełnieniem systemu Fermacell.

Firma Xella otwiera fabrykę płyt gipsowo-włóknowych w Hiszpanii Ściany wewnętrzne

W obecności premiera Kantabrii, Ignacio Diego, koncern budowlany Xella z Duisburga, otworzył 26 czerwca 2013 roku nowy zakład produkcyjny w Orejo, w pobliżu stolicy Kantabrii, Santander w północnej Hiszpanii. Zakład do produkcji płyt gipsowo-włóknowych stanowi podstawę do dalszego szybkiego rozwoju firmy Fermacell GmbH wchodzącej ...

Fermacell ustala progi jakości prac wykończeniowych Ściany wewnętrzne

Instytucje branżowe i naukowe z wielu krajów europejskich np. Związek Przemysłu Gipsowego i Płyt Budowlanych w Niemczech czy Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie, wydają odpowiednie zalecenia, które pozwalają zwiększyć jakość produktów oraz wykonywanych nimi usług budowlanych.

Cegły ręcznie formowane z kolekcji Nostalgie Ściany wewnętrzne

Cegły ręcznie formowane marki Vandersanden z kolekcji Nostalgie to aranżacyjny powrót do przeszłości.

Dekory Ściany wewnętrzne

Pfleiderer Grajewo S.A. wprowadza na rynek płyty laminowane w dekorach powstałych w ramach projektu "Brzoza POLSKA!".

Czyszczenie cegły rozbiórkowej z zaprawy. Ściany wewnętrzne

Czym mogę usunąć zaprawę ze starej cegły rozbiórkowej, aby była czysta i miała swój właściwy kolor. Czyszczę szczotką drucianą, ale schodzi tylko wierzchnia warstwa a plamy zostają, ponadto po szczotce zostają czarne ślady od szorowania.

Jak naprawić źle wykonane tynki wewnętrzne? Ściany wewnętrzne

Odkryłem, że tynk wewnętrzny jest zrobiony niedokładnie: falujące powierzchnie, krzywe narożniki, popękane sufity, nierównomiernie nałożony tynk, w niektórych miejscach gładź nie była szlifowana tylko pomalowana. Jak poprawić tę fuszerkę?