Stan surowy

Zewnętrzne drzwi kompozytowe VIKKING - bezpieczne, trwałe i smart Okna i drzwi

Drzwi zewnętrzne są elementem dekoracyjnym domu ukazującym, jaki styl lubimy - nowoczesny czy np. klasyczny. Przede wszystkim jednak powinny zapewniać nam bezpieczeństwo. Drzwi kompozytowe Vikking spełniają tę podstawową funkcję, a przy tym są energooszczędne i oferują nowoczesne rozwiązania - można w nich zainstalować np. ...

WIŚNIOWSKI na targach BAU w Monachium Garaż

Targi BAU w Monachium nie przestają rosnąć. Z roku na rok zwiększa się zainteresowanie wystawców i gości. W ubiegłej edycji centrum wystawiennicze pękało w szwach, a dziś jest już pewne, że tegoroczna edycja pobiła wszystkie dotychczasowe rekordy. Duży udział w tym sukcesie mają polskie przedsiębiorstwa, które prezentowały ...

MONTERIADA 2019 z udziałem AIB Okna i drzwi

Na uczestników tegorocznych targów BUDMA w Poznaniu czeka wiele atrakcji. Wśród nich MONTERIADA 2019, czyli interaktywne pokazy prawidłowej instalacji wyrobów stolarki budowlanej. Firma AIB, po raz kolejny będzie Partnerem tego wydarzenia i zaprezentuje montaż okna w strefie docieplenia z wykorzystaniem systemu SIMPLEX BASIC.

Nowa edycja szkoleń dla dekarzy Braas Dachy i rynny

Rozpoczyna się kolejna edycja szkoleń dla dekarzy organizowanych przez markę Braas. Rozwój i podniesienie kwalifikacji to dobre postanowienie noworoczne, warto zatem wpisać terminy szkoleń do kalendarza!

Nowa nazwa, nowa siedziba - MS się zmienia Okna i drzwi

Ostatnie miesiące w firmie MS więcej niż OKNA upłynęły pod znakiem metamorfoz. Firma wprowadziła kolejne innowacyjne produkty i rozwiązania, unowocześniła park maszynowy i uruchomiła go w nowej fabryce... Firma zmieniła również nazwę, odświeżyła logo oraz przeprowadziła się do nowej siedziby.

Nowa dachówka marki CREATON: TITANIA FINESSE kasztanowa glazurowana Dachy i rynny

TITANIA - najpopularniejszy model ceramiczny z oferty marki CREATON debiutuje w kolorze kasztanowym z powierzchnią glazurowaną FINESSE.

Nowa kolekcja cegieł Rainbow od Vandersanden Elewacje domów

Firma Vandersanden stworzyła kolekcję cegieł "Rainbow" o wyjątkowym, rustykalnym wyglądzie.

Narożne przeszklenie stałe Glass Corner od Vetrex Okna i drzwi

Współczesna architektura wciąż bardzo chętnie czerpie inspiracje z popularnego nurtu minimalizmu. Narożne przeszklenie stałe tzw. Glass Corner, z szybami łączonymi na step (za pomocą specjalnego silikonu odpornego na warunki atmosferyczne), pozbawione jest tradycyjnego łącznika kątowego, tworząc bardzo ciekawy, minimalistyczny ...

Skrzydła Loft XO, czyli drzwi w stylu loft Okna i drzwi

Oryginalne drzwi z litego i klejonego drewna sosnowego, z charakterystycznym okrągłym przeszkleniem ze szkła mlecznego o grubości 4 mm, stają się niejednokrotnie istotnym elementem aranżacji. Okienko zachęca do skojarzeń ze steampunkiem, a więc nawiązań do czasów rewolucji przemysłowej, epoki pary oraz powieści Juliusza Verne’a.

Okno do dachu płaskiego Spherline PGX B6 Okna i drzwi

Spherline PGX B6 to okno do dachu płaskiego marki Okpol z szybą sferyczną. Jest ona uformowana na kształt skorupy żółwia, dzięki czemu umożliwia odprowadzenie wody, śniegu i zanieczyszczeń z powierzchni.

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom