Stan surowy

Mistrzowskie Typowanie Aluplast 2018 - walcz o mistrzostwo oraz cenne nagrody! Okna i drzwi

Z myślą o wszystkich kibicach piłki nożnej Aluplast uruchamia zabawę i zaprasza do sprawdzenia się w emocjonującej rywalizacji - Mistrzowskie Typowanie 2018.

Blachodachówki panelowe w ofercie Braas Dachy i rynny

Marka Braas doskonale znana z wysokiej jakości dachówek ceramicznych i betonowych, wprowadza do swojej oferty nowość - blachodachówki panelowe.

Janusz Komurkiewicz Prezesem Związku Polskie Okna i Drzwi Okna i drzwi

Decyzją Członków Związku Polskie Okna i Drzwi wyłoniono nowy Zarząd, na czele którego po raz kolejny stanął Janusz Komurkiewicz, członek zarządu FAKRO ds. marketingu. Walne Zgromadzenie odbyło się w ramach IX Kongresu Stolarki Polskiej.

IX Kongres Stolarki Polskiej zakończony rezolucją - jaka przyszłość czeka polską branżę stolarki budowlanej? Okna i drzwi

W dniach 17-18 maja 2018 r., w Grand Hotel Tiffi w Iławie odbył się IX Kongres Stolarki Polskiej - najważniejsze wydarzenie w rodzimym sektorze stolarki budowlanej. W tegorocznej odsłonie Kongresu wzięło udział ponad 250 osób.

PLADUR® Wrinkle Mat Plus - jakość potwierdzona 50-letnią gwarancją Dachy i rynny

Mając unikalny surowiec Blachotrapez skonstruował niepowtarzalne na rynku powłoki na wyłączność. Wszystkie produkty z opatentowaną przez thyssenkrupp powłoką PLADUR® Wrinkle Mat Plus są objęte aż 50-letnią gwarancją z huty.

Dachówka ceramiczna SIMPLA - modna, elegancka i trwała Dachy i rynny

Elegancki krój, doskonałe proporcje, idealna powierzchnia i doskonałe właściwości techniczne - to nowa odsłona dachówki SIMPLA marki CREATON.

Produkt URSA PUREONE 31 z nagrodą TOPBUILDER 2018 Termoizolacja

Nagroda TOPBUILDER 2018 to wyróżnienie przyznawane przez redakcję miesięcznika Builder i Kapitułę Wyróżnień TOPBUILDER za najlepsze produkty, rozwiązania technologiczne i konstrukcyjne, obiekty budowlane i budowle inżynierskie oraz produkty IT i finansowe dla budownictwa.

Jak wykonać kompletną termomodernizację budynku do poziomu domu energooszczędnego? Termoizolacja

Termomodernizację należy rozumieć jako kompleksowe działania mające na celu zmniejszenie zużycia energii cieplnej przez budynek. Może polegać na wykonaniu: ocieplenia wszystkich przegród zewnętrznych budynku, wymianie okien, unowocześnieniu systemu grzewczego i wentylacyjnego, ograniczeniu zużycia ciepła na przygotowanie ciepłej ...

Drzwi antywłamaniowe DAKO z certyfikatem Laboratorium Techniki Budowlanej Okna i drzwi

Bezpieczeństwo antywłamaniowe drzwi DAKO zostało potwierdzone oficjalnym certyfikatem. Drzwi nakładkowe serii DA-90N i drzwi profilowane DA-90Thermo uzyskały w wyniku badań laboratoryjnych prowadzonych przez Laboratorium Techniki Budowlanej wysokie klasy odporności na włamanie: RC 3 i RC 2.

Strop Vector - przyszłość domów jedno- i wielorodzinnych dostępna już dziś Ściany i stropy

Celem prac rozwojowo-badawczych KONBET Poznań od wielu lat jest tworzenie stropów, które zniwelują do minimum najczęściej spotykane problemy w budownictwie wielo- i jednorodzinnym. Przywiązując szczególną uwagę do zakładowej kontroli jakości i stosując materiały o najlepszych i gwarantowanych parametrach, eksperci stworzyli ...