Stan surowy

Ruukki® Hyygge - kompletne rozwiązanie systemowe na dach Dachy i rynny

Dobrze zaprojektowany i wykonany dach jest nie tylko estetycznym, przykuwającym uwagę zwieńczeniem domu, ale przede wszystkim elementem konstrukcyjnym zapewniającym bezpieczeństwo i komfort. Dlatego też warto zwrócić uwagę na te rozwiązania, które zapewniają kompletność systemu. Ważne, aby oferta jednego producenta obejmowała ...

VEKA sponsorem turnieju tenisowego Sopot Open Okna i drzwi

Na korty Trójmiasta wraca tenis w zawodowym wydaniu. Sopot Open to międzynarodowy turniej o randze Challenger ATP. Wśród głównych jego sponsorów jest firma VEKA.

Energooszczędne osiedle w technologii Izodom Ściany i stropy

Na przedmieściach Warszawy, w miejscowości Marki, powstaje właśnie osiedle niskoenergetycznych domów jednorodzinnych - Osiedle Cegielnia Marki. W jego skład wchodzić będzie 20 parterowych budynków na działkach od 600 do 1100 m2.

Schüco Budowlaną Marką Roku 2018 Okna i drzwi

Firma Schüco International Polska została uhonorowana prestiżowym tytułem Budowlana Marka Roku 2018 w kategorii "Profile okienne PVC".

Najszybciej, najtaniej, SMART - strop panelowy, który warto zastosować Ściany i stropy

SMART jest płytą strunobetonową o szerokości 60 cm, którą można układać z auta wyposażonego w lekki dźwig typu HDS. Strop wykonany z paneli SMART charakteryzuje się wyjątkowo krótkim czasem montażu. Sam montaż zaś jest naprawdę prosty.

Czy do budowy ścian fundamentowych można użyć pustaków betonowych typu alfa? Fundamenty i piwnice

Czy do budowy ścian fundamentowych można użyć pustaków betonowych typu alfa bez konieczności ich zalewania? Jaka powinna być wytrzymałość betonu stosowanego do ich produkcji?

Nowoczesne systemy ociepleń marki Caparol Termoizolacja

Nowoczesne systemy ociepleń marki Caparol - czołowego niemieckiego producenta - to gwarancja odporności na promienie UV, uszkodzenia mechaniczne oraz niekorzystne warunki atmosferyczne.

Gąsior GS-LUX nowością w ofercie BUDMAT Dachy i rynny

Nowością w ofercie BUDMAT jest gąsior GS-LUX o innowacyjnym kształcie, który przeznaczony jest zarówno na kalenicę główną, jak i narożną.

Zakup pokrycia dachowego: ważne wsparcie fachowca Dachy i rynny

Materiały, które wybierzemy do pokrycia dachu budynku będą zdobić jego bryłę przez długie lata. To niecodzienny zakup, który warto dobrze przemyśleć i wiedzieć, na co zwracać uwagę. W podjęciu decyzji nieoceniona będzie pomoc ekspertów - architekta i doświadczonego dekarza.

Zewnętrzne drzwi kompozytowe VIKKING - bezpieczne, trwałe i smart Okna i drzwi

Drzwi zewnętrzne są elementem dekoracyjnym domu ukazującym, jaki styl lubimy - nowoczesny czy np. klasyczny. Przede wszystkim jednak powinny zapewniać nam bezpieczeństwo. Drzwi kompozytowe Vikking spełniają tę podstawową funkcję, a przy tym są energooszczędne i oferują nowoczesne rozwiązania - można w nich zainstalować np. ...