Stan surowy

Drzwi przesuwne Schüco ASE 60/80 Okna i drzwi

Prostota jest często kluczem do najlepszych rozwiązań architektonicznych. Zgodnie z tą zasadą powstały aluminiowe systemy przesuwne Schüco ASE 60/80, które pozwalają na projektowanie niemal dowolnych układów przeszkleń z wykorzystaniem niewielu elementów systemowych.

Firma WIŚNIOWSKI po raz siódmy Liderem Rynku Stolarki Garaż

Firma WIŚNIOWSKI po raz siódmy z rzędu otrzymała tytuł Lidera Rynku Stolarki, zwyciężając w kategorii bram garażowych. To samo wyróżnienie w segmencie automatyki otrzymał jej partner biznesowy firma Somfy, z którym od kilku lat z powodzeniem rozwija ideę smartCONNECTED, wprowadzając bramy, okna, drzwi i ogrodzenia w nowy ...

Nowy program grantowy FUNDACJI VELUX Okna i drzwi

FUNDACJE VELUX zdecydowały się na wsparcie edukacji zawodowej w Polsce poprzez nowy program grantowy.

Energodom 2018 razem z firmą Termo Organika Termoizolacja

Energodom 2018 stał się unikatową platformą wymiany myśli naukowej oraz najnowszych praktycznych inżyniersko-architektonicznych rozwiązań, związanych z budownictwem zeroenergetycznym. Termo Organika, największy producent styropianu, uczestniczyła w wydarzeniu dzieląc się wiedzą i doświadczeniem dotyczącym zastosowania materiałów ...

Jak optymalnie rozplanować umiejscowienie okien na poddaszu? Dachy i rynny

Dokonując wyboru wielkości i liczby okien dachowych należy wziąć pod uwagę fakt, że powierzchnia ich przeszklenia powinna stanowić około 10% powierzchni podłogi pokoju.

Obiekt roku w systemach Aluprof wybrany Okna i drzwi

14 września 2018 r. podczas finałowej gali poznaliśmy 10 najlepszych brył zgłoszonych do konkursu Obiekt Roku w Systemach Aluprof 2018. Pierwsze miejsce zajął budynek Green2Day z Wrocławia zaprojektowany przez Maćków Pracownia Projektowa. Nagrodzono także obiekty wybrane głosami Internautów oraz zagraniczne realizacje. Wydarzenie ...

Blachodachówka Talia z powłoką Superior HB w ofercie Blachotrapez Dachy i rynny

Talia to jedna z najbardziej efektownych stylistycznie blachodachówek w palecie produktowej Blachotrapez. Charakteryzuje się wysokim 35 mm uskokiem, który podkreśla jej wyrazisty kształt i zwiększa sztywność produktu.

Nowy dekor okien PVC Woodec Dąb Turner w ofercie KRISPOL Okna i drzwi

KRISPOL włączył do oferty innowacyjną okleinę, która pozwala połączyć piękno naturalnego dębu z zaletami stolarki PVC. Z przyjemnością informujemy, że dekor Woodec Dąb Turner jest już dostępny w ofercie producenta.

WICONA świętuje 70-lecie! Konferencja Przesuwamy granice architektury Okna i drzwi

Technologia nadaje kształt pomysłom i potrafi przesuwać granice architektury. Namacalnym tego dowodem są obiekty takie jak Park Avenue w Warszawie, którego zwiedzanie było jednym z punktów konferencji prasowej z okazji 70-lecia marki WICONA.

Dachówka cementowa KAPSTADT - synonim nowoczesnego minimalizmu Dachy i rynny

Prosta forma, płaska powierzchnia, trwała kolorystyka, a przy tym niezmienność kształtu - to tylko niektóre cechy wyróżniające dachówkę cementową KAPSTADT marki CREATON.

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom