Stan surowy

Drzwi Premium Vetrex - inspirowane Paryżem Okna i drzwi

Czy w jednym produkcie można połączyć korzystne parametry techniczne i oryginalne wzornictwo, zachowując przy tym konkurencyjną cenę? Tczewski producent stolarki otworowej – firma Vetrex - dowodzi, że tak.

Wybór okien do domu jednorodzinnego a walka ze smogiem Okna i drzwi

Już można składać wnioski o dofinansowanie termomodernizacji, a także wymiany okien i drzwi w domach jednorodzinnych, w ramach nowego programu rządowego "Czyste powietrze". Na walkę ze smogiem rząd zamierza wydać 130 mld. zł. Co można zrobić, by uchronić się przed zanieczyszczonym powietrzem? I dlaczego okna są w tej walce ...

Hörmann Konsumenckim Liderem Jakości 2018 Garaż

Firma Hörmann została uznana za lidera jakości w kategorii "bramy garażowe". Podobnie jak w latach ubiegłych otrzymała Złote Godło w konkursie Konsumencki Lider Jakości.

KRISPOL zdradził plany projektu biznesowego dla własnych rozwiązań przemysłowych Garaż

Nieco ponad pół roku temu wrzesińska spółka KRISPOL zaprezentowała na targach BUDMA innowacyjną sieć salonów stolarki KRISHOME, proponując inwestorom wysokiej jakości okna, rolety, drzwi i bramy wraz z kompleksową obsługą.

Promocja marki CREATON na dachówkę ceramiczną FUTURA® Dachy i rynny

Jeżeli marzysz o dachu, charakteryzującym się niepowtarzalnym designem, który dodatkowo spełniać będzie Twoje najwyższe oczekiwania pod względem jakości, promocja przygotowana przez markę CREATON to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Decydując się na dachówkę ceramiczną FUTURA® w dniach od 1 października do 15 grudnia 2018 ...

Szyba z powłoką ECLAZ - nowość w ofercie KRISPOL Okna i drzwi

KRISPOL wprowadził do swojej oferty najjaśniejszą i najbardziej energooszczędną szybę na polskim rynku - szybę z powłoką ECLAZ. Zastosowanie nowej szyby w systemach okiennych KRISPOL pozwoli zyskać aż 11% więcej ciepła pochodzącego z energii słonecznej i zapewni aż 5% więcej światła dziennego w pomieszczeniach.

Styropian Termo Organiki budulcem innowacyjnego modelu pawilonu Termoizolacja

Przedsięwzięcie na światową skalę zostało wymyślone i wykonane przez studentów koła naukowego Imago, działającego na wydziałach architektury i mechaniki Politechniki Krakowskiej. Innowacyjny model bada możliwości projektowania przestrzennego w technologii przyszłości. Projekt wykorzystujący autorskie oprogramowanie stworzone ...

FAKRO laureatem programu SUPER VIP Okna i drzwi

FAKRO zostało laureatem tegorocznej edycji programu SUPER VIP, otrzymując wyróżnienie za wyjątkowe DRZWI PODNOSZONO - PRZESUWNE INNOVIEW HST. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się podczas III Międzynarodowego Forum Stolarki w Mszczonowie.

Konfigurator świetlików dachowych - FAKRO Okna i drzwi

W każdym pomieszczeniu mieszkalnym powinno istnieć źródło naturalnego światła. Niestety zdarzają się wnętrza, w których nie ma możliwości zastosowania okien pionowych ani dachowych. Wnętrza odcięte od światła dziennego są ciemne i niewygodne w użytkowaniu. Aby zapewnić dostęp promieni światła w takich wnętrzach należy ...

Porównanie 32 modeli drzwi zewnętrznych Okna i drzwi

Drzwi wejściowe to jeden z najczęściej oglądanych i eksploatowanych elementów budynku, który dodatkowo musi dawać ochronę przed zimnem, hałasem, włamywaczami. Oferta producentów jest bogata, lecz wybór odpowiedniego modelu bywa trudny. Pewne jest, że na skrzydłach zewnętrznych nie warto oszczędzać.

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom