Tarasy i balkony

Estetyczne i trwałe wykończenie balkonów i tarasów Tarasy i balkony

Większość tarasów po kilku latach wymaga remontu. Płytki odpadają, zaś płyta betonowa pod nimi kruszy się i pęka. Najczęściej da się go naprawić, jednak zwykle zamiast po raz kolejny kleić płytki warto zdecydować się na zmianę technologii jego wykończenia. Wbrew pozorom może to być rozwiązanie prostsze i tańsze.

Markiza z dodatkowym cieniem Schattenplus Tarasy i balkony

Dodatkowy cień "Schattenplus" jest przeciwsłonecznym poszyciem, które daje się dodatkowo opuszczać z przodu na markizie jako zasłona. Markilux oferuje to praktyczne narzędzie teraz także dla markizy pod szklane zadaszenia 779/879.

Taras drewniany i betonowy na gruncie - zalety i wykonanie Tarasy i balkony

Taras to dopełnienie każdego domu. Jest łącznikiem pomiędzy budynkiem a działką. Dobrze zaprojektowany i urządzony stanowi dodatkową przestrzeń, przedłużenie salonu i wygodne miejsce do relaksu. Obecnie najpopularniejsza jego forma to taras na gruncie, wykończony drewnem albo kostką betonową.

Kwadratowe płyty FORZA w ofercie PROBET-DASAG! Tarasy i balkony

Oferta firmy PROBET-DASAG, została poszerzona o kwadratowe płyty FORZA, dedykowane obiektom użyteczności publicznej. Wykonane z wysokiej jakości spoiwa i wyselekcjonowanych kruszyw płyty dostępne są w dwóch rozmiarach i czterech wariantach kolorystycznych.

Nawierzchnie ogrodowe Pressbeton® firmy Bautech Tarasy i balkony

Nawierzchnia podjazdu przed domem bywa narażona na duże obciążenia a także wycieki oleju czy benzyny. PRESSBETON® jest bardzo wytrzymały. Odpowiednio zaimpregnowany łatwo się czyści strumieniem zwykłej wody nawet z substancji oleistych i paliw, choć nawierzchnia z betonu stemplowanego nie jest śliska.

Bruk-Bet® nagrodzony Złotym Godłem Konsumenckiego Lidera Jakości 2018 w kategorii kostka brukowa Tarasy i balkony

Spółka Bruk-Bet® od początku swojego istnienia jest doceniana w wielu prestiżowych konkursach branżowych. W ostatnim czasie zdobyła kolejną nagrodę, jaką jest Złote Godło Konsumenckiego Lidera Jakości 2018 w kategorii kostka brukowa - flagowego produktu marki.

Jak wyremontować pokrycie tarasu z lastriko? Tarasy i balkony

Muszę wyremontować pokrycie tarasu z lastriko, które popękało, kruszy się i przecieka. Fragmenty pokrycia łatwo oderwać od podłoża, pokrytego dość grubo jakimś lepikiem. Czy po zerwaniu płyt wystarczy zaizolować podłoże papą i przykryć wylewką jako podkładem pod płytki ceramiczne?

Zadaszenie tarasu Greenline od firmy Verasol Tarasy i balkony

Greenline od firmy Verasol to idealne rozwiązanie kwestii zadaszenia tarasu.

Nowy model pergoli typu Bioclimatica Tarasy i balkony

W tym sezonie firma Perfecta wprowadza do sprzedaży nowy model pergoli typu Bioclimatica o symbolu R 640.

Colour on demand - serwis osobistego wyboru koloru poszyć markizowych Tarasy i balkony

Leżeć na zewnątrz pod miętowozielonym poszyciem markizowym? Albo jeszcze lepiej, pod takim w kolorze jeżyny? Albo może pod cytrynowożółtym? Żaden problem. Bo w markilux każde poszycie markizowe przy zakupie markizy można indywidualnie farbować.

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom