Tarasy i balkony

Dach markizowy Markant - przewiewna ochrona przeciwdeszczowa Tarasy i balkony

Wolno stojąca markiza na czterech nogach przemieni tarasy i ulubione miejsca w ogrodzie w mieszkalną przestrzeń pod gołym niebem. Od góry jest wspierana przez poszycie markizowe, odporne na warunki atmosferyczne.

GeoSYSTEM G25 - kratka idealna do zastosowań w ogrodzie Tarasy i balkony

Kostka brukowa, nawierzchnie betonowe wokół domu czy osiedli uniemożliwiają deszczówce swobodne przenikanie w głąb ziemi. Woda spływa do kanalizacji i dalej do rzek przyczyniając się do rozwoju negatywnych zjawisk jak powodzie. Wprowadzenie przez rząd opłaty za zmniejszenie naturalnej retencji ma nas zachęcić do stosowania ...

Porównanie 6 modeli markiz Tarasy i balkony

Markizy zapewniają na tarasach i balkonach przyjemny cień. Powinny być odporne na działanie warunków atmosferycznych, estetyczne i - z uwagi na dużą wagę (markiza o wymiarach 500 × 350 cm waży około 50 kg) - solidnie zamocowane.

Hydroizolacja tarasu nad pomieszczeniem - krok po kroku Tarasy i balkony

Taras nad salonem czy garażem to dość powszechny sposób na rekreacyjną przestrzeń na świeżym powietrzu. W nowoczesnym budownictwie coraz częściej odchodzi się od takiego rozwiązania, nie tylko ze względu na ryzyko powstawania mostków termicznych, ale również z powodu dość częstych błędów w izolacji tarasu i wykończenia ...

Schöck Budowlaną Firmą Roku 2017! Tarasy i balkony

Redakcja, Rada Naukowa i Programowa miesięcznika "Builder" już po raz 15. oceniła wykonawców, deweloperów, projektantów, producentów i dystrybutorów rozwiązań dla budownictwa – czyli firmy działające na rynku budowlanym, które mogą pochwalić się znaczącymi sukcesami osiągniętymi w 2017 roku. Wśród laureatów konkursu ...

Systemy kostek brukowych Libet Mini Trio w nowej wersji Colormix Tarasy i balkony

Ogromna popularność kostek Via Trio sprawiła, że firma Libet przygotowała ich mniejszy odpowiednik, który pod nazwą Mini Trio uzupełnił m.in. kolekcję Colormix. Nowy 3-elementowy system znakomicie łączy walory niewielkich gabarytów z głębią kolorystycznych melanży.

Na jakim etapie powinny być wyprowadzone uchwyty do zamontowania balustrady wokół tarasu? Tarasy i balkony

Na jakim etapie powinny być wyprowadzone uchwyty do zamontowania balustrady wokół tarasu, który przykrywa garaż? Strop nad garażem będzie typu Teriva z ociepleniem, a na nawierzchnię tarasu chciałbym dać płyty kamienne. Zależy mi na wytrzymałym zamocowaniu bariery z wykorzystaniem profili ze stali nierdzewnej.

Estetyczne i trwałe wykończenie balkonów i tarasów Tarasy i balkony

Ciężko wyobrazić sobie nowoczesny dom bez jego wizytówki, czyli balkonu lub tarasu. Stanowią one dodatkową powierzchnię, która bez potrzeby opuszczenia budynku pozwala na chwilę oddechu na świeżym powietrzu - będąc jednocześnie miejscem relaksu i tak potrzebnego nam odpoczynku od codziennych spraw. Między innymi to właśnie ...

Nowa oferta kostki brukowej i płyt tarasowych firmy JADAR Tarasy i balkony

Wśród nowości oferowanych przez firmę JADAR warto zwrócić uwagę na kilka kolekcji, które cieszą się szczególnym zainteresowaniem.

Kostka brukowa Linear Premium Tarasy i balkony

Linear Premium to linia kostek brukowych marki Superbruk utrzymanych w nowoczesnej stylistyce. Wyróżnia je piękna satynowa powierzchnia.