Tarasy i balkony

Systemy kostek brukowych Libet Mini Trio w nowej wersji Colormix Tarasy i balkony

Ogromna popularność kostek Via Trio sprawiła, że firma Libet przygotowała ich mniejszy odpowiednik, który pod nazwą Mini Trio uzupełnił m.in. kolekcję Colormix. Nowy 3-elementowy system znakomicie łączy walory niewielkich gabarytów z głębią kolorystycznych melanży.

Na jakim etapie powinny być wyprowadzone uchwyty do zamontowania balustrady wokół tarasu? Tarasy i balkony

Na jakim etapie powinny być wyprowadzone uchwyty do zamontowania balustrady wokół tarasu, który przykrywa garaż? Strop nad garażem będzie typu Teriva z ociepleniem, a na nawierzchnię tarasu chciałbym dać płyty kamienne. Zależy mi na wytrzymałym zamocowaniu bariery z wykorzystaniem profili ze stali nierdzewnej.

Estetyczne i trwałe wykończenie balkonów i tarasów Tarasy i balkony

Ciężko wyobrazić sobie nowoczesny dom bez jego wizytówki, czyli balkonu lub tarasu. Stanowią one dodatkową powierzchnię, która bez potrzeby opuszczenia budynku pozwala na chwilę oddechu na świeżym powietrzu - będąc jednocześnie miejscem relaksu i tak potrzebnego nam odpoczynku od codziennych spraw. Między innymi to właśnie ...

Nowa oferta kostki brukowej i płyt tarasowych firmy JADAR Tarasy i balkony

Wśród nowości oferowanych przez firmę JADAR warto zwrócić uwagę na kilka kolekcji, które cieszą się szczególnym zainteresowaniem.

Kostka brukowa Linear Premium Tarasy i balkony

Linear Premium to linia kostek brukowych marki Superbruk utrzymanych w nowoczesnej stylistyce. Wyróżnia je piękna satynowa powierzchnia.

Remont tarasu nad pomieszczeniem - krok po kroku Tarasy i balkony

Jeżeli izolacje tarasu nad salonem czy garażem zrobiono niefachowo, ten element budynku szybko stanie się prawdziwym utrapieniem. Jest on bowiem nie tylko podłogą, ale także dachem. W dodatku narażonym na działanie słońca, wody i różnice temperatury sięgające 80°C.

Mam w projekcie wyjście na taras przez standardowe drzwi balkonowe. Czy mogę zrobić szersze wyjście na taras? Tarasy i balkony

Mam w projekcie wyjście na taras przez standardowe drzwi balkonowe wstawione między boczne stałe oszklenia, a łączna długość tego otworu wynosi ok. 2,5 m. Chciałabym zrobić szersze wyjście na taras, najlepiej w formie przesuwnej. Czy jest to możliwe i jakie zmiany trzeba by zrobić?

Kosze zlewowe - nowość w ofercie Galeco Tarasy i balkony

Od sierpnia 2017 r. w ofercie Galeco dostępne są kosze zlewowe ułatwiające odprowadzenie wody z płaskich powierzchni np. tarasów czy balkonów.

Jak zaplanować taras? Tarasy i balkony

Jedyną gwarancją na stworzenie tarasu niemal idealnie dostosowanego do charakteru domu oraz potrzeb mieszkańców jest rozpoczęcie jego planowania wraz z projektowaniem domu.

Jakie drewno na taras? Tarasy i balkony

Odpowiedź eksperta: Deski tarasowe przeznaczone do stosowania na zewnątrz muszą być wykonane z drewna o bardzo dużej trwałości.