Tarasy i balkony

Solidny podjazd do domu - z czego wykonać? Tarasy i balkony

Najważniejsze w wykonywaniu podjazdu jest odpowiednie utwardzenie podłoża i dobór grubości elementów, którymi ten podjazd wyłożymy. Jeżeli podbudowa będzie solidnie wykonana, to unikniemy zapadania się podjazdu i tworzeniu nierówności. Kostka jest najczęściej stosowanym materiałem do wyłożenia podjazdu. Ale obecnie to ...

Taras drewniany i betonowy na gruncie - zalety i wykonanie Tarasy i balkony

Taras to dopełnienie każdego domu. Jest łącznikiem pomiędzy budynkiem a działką. Dobrze zaprojektowany i urządzony stanowi dodatkową przestrzeń, przedłużenie salonu i wygodne miejsce do relaksu. Obecnie najpopularniejsza jego forma to taras na gruncie, wykończony drewnem albo kostką betonową.

Kwadratowe płyty FORZA w ofercie PROBET-DASAG! Tarasy i balkony

Oferta firmy PROBET-DASAG, została poszerzona o kwadratowe płyty FORZA, dedykowane obiektom użyteczności publicznej. Wykonane z wysokiej jakości spoiwa i wyselekcjonowanych kruszyw płyty dostępne są w dwóch rozmiarach i czterech wariantach kolorystycznych.

Nawierzchnie ogrodowe Pressbeton® firmy Bautech Tarasy i balkony

Nawierzchnia podjazdu przed domem bywa narażona na duże obciążenia a także wycieki oleju czy benzyny. PRESSBETON® jest bardzo wytrzymały. Odpowiednio zaimpregnowany łatwo się czyści strumieniem zwykłej wody nawet z substancji oleistych i paliw, choć nawierzchnia z betonu stemplowanego nie jest śliska.

Bruk-Bet® nagrodzony Złotym Godłem Konsumenckiego Lidera Jakości 2018 w kategorii kostka brukowa Tarasy i balkony

Spółka Bruk-Bet® od początku swojego istnienia jest doceniana w wielu prestiżowych konkursach branżowych. W ostatnim czasie zdobyła kolejną nagrodę, jaką jest Złote Godło Konsumenckiego Lidera Jakości 2018 w kategorii kostka brukowa - flagowego produktu marki.

Jak wyremontować pokrycie tarasu z lastriko? Tarasy i balkony

Muszę wyremontować pokrycie tarasu z lastriko, które popękało, kruszy się i przecieka. Fragmenty pokrycia łatwo oderwać od podłoża, pokrytego dość grubo jakimś lepikiem. Czy po zerwaniu płyt wystarczy zaizolować podłoże papą i przykryć wylewką jako podkładem pod płytki ceramiczne?

Zadaszenie tarasu Greenline od firmy Verasol Tarasy i balkony

Greenline od firmy Verasol to idealne rozwiązanie kwestii zadaszenia tarasu.

Nowy model pergoli typu Bioclimatica Tarasy i balkony

W tym sezonie firma Perfecta wprowadza do sprzedaży nowy model pergoli typu Bioclimatica o symbolu R 640.

Colour on demand - serwis osobistego wyboru koloru poszyć markizowych Tarasy i balkony

Leżeć na zewnątrz pod miętowozielonym poszyciem markizowym? Albo jeszcze lepiej, pod takim w kolorze jeżyny? Albo może pod cytrynowożółtym? Żaden problem. Bo w markilux każde poszycie markizowe przy zakupie markizy można indywidualnie farbować.

Kiedy trzeba zamontować barierki ochronne wzdłuż krawędzi tarasu i jak to prawidłowo wykonać? Tarasy i balkony

Przed ociepleniem ścian domu nie przewidziałem późniejszej konieczności zamocowania metalowej barierki wokół tarasu. Nie wiem, jak teraz to zrobić, aby połączenie było estetyczne i stabilne. Nie chciałbym przy tym zniszczyć ocieplenia, więc np. spawanie odpada. Co radzicie?