Wellness

Wanna z hydromasażem - przemyślany zakup Wellness

Wannę z hydromasażem zamontowaliśmy dlatego, żeby nie żałować po przeprowadzce do nowego domu, że hydromasażu brakuje - mówią Aneta i Sławek, Członkowie Klubu Budujących Dom.

Wanna z hydromasażem za 2000 złotych Wellness
Uznaliśmy, że za urządzenia z hydromasażem wolimy zapłacić mniej, przetestować i wymienić na nowe, jeśli się zepsują. Nie chcieliśmy na razie przepłacać za te urządzenia - mówią Lidka i Włodek, Czytelnicy Budujemy Dom.
Wanna z hydromasażem służy tylko do hydromasażu! Wellness

Po 5 latach użytkowania urządzeń z hydromasażem mam jedną konkluzję – używamy ich rzadko (głównie w weekendy albo rzadziej), nie wykorzystując większości funkcji i rozwiązań technicznych. Niektórzy ludzie nie wiedzą, że wanna z hydromasażem służy tylko do... hydromasażu - mówi Tomasz, członek Klubu Budujących Dom.

Prysznic z hydromasażem - doświadczenia użytkowników Wellness

Interesował nas tylko prysznic z hydromasażem z uwagi na saunę. Oba urządzenia miały się po prostu uzupełniać. - mówią Kasia i Paweł, Czytelnicy Budujemy Dom.

Sauna za ponad 14 tysięcy Wellness
Warto zwrócić uwagę na użyte drewno, a dokładniej jego grubość i jakość. Nie zdawaliśmy sobie z tego sprawy, dopóki nie kupiliśmy naszej sauny - mówi Leszek - członek Klubu Budujących Dom.
Sauna parowa i sauna sucha czyli dwa w jednym Wellness

Radzę przemyśleć dobrze dobór pieca, bo od jego działania zależy jak będziemy się w saunie czuć. Osobom z nadciśnieniem, takim jak moja żona polecam saunę parową - mówi Artur - użytkownik sauny.

Dwuosobowa sauna w piwnicy Wellness

Gdybyśmy budowali nowy dom, po postawieniu stanu surowego skonsultowalibyśmy się z wykonawcą saun, aby precyzyjnie ustalić ustawienie ścian, pozostawienia otworu na drzwi do sauny, zaplanować dociągnięcia energii elektrycznej - mówi Marzena - właścicielka sauny.

Sauna gotowa - doświadczenia użytkowników Wellness
Na początku chciałem ulokować saunę na poddaszu, ale po konsultacji z wykonawcą, okazało się, że "sauna nie lubi skośnych dachów"- mówi Piotr - doświadczony użytkownik sauny.
Whisper - nowy system hydromasażu Wellness

Firma RAVAK stworzyła nowy rodzaj hydromasażu, Whisper, który opiera się na mieszaninie powietrza i wody z dna wanny.

Wanny z hydromasażem - pytania i odpowiedzi Wellness

Przyszli użytkownicy wanien z hydromasażem mają wiele wątpliwości, czy zamontować je we własnym domu. Na forach aż kipi od sprzecznych opinii. Które z nich są prawdziwe?

Przeczytaj najnowsze wydanie
magazynu Budujemy Dom
Magazyn BudujemyDom