Wellness

Prysznic z hydromasażem - doświadczenia użytkowników Wellness

Interesował nas tylko prysznic z hydromasażem z uwagi na saunę. Oba urządzenia miały się po prostu uzupełniać. - mówią Kasia i Paweł, Czytelnicy Budujemy Dom.

Sauna za ponad 14 tysięcy Wellness
Warto zwrócić uwagę na użyte drewno, a dokładniej jego grubość i jakość. Nie zdawaliśmy sobie z tego sprawy, dopóki nie kupiliśmy naszej sauny - mówi Leszek - członek Klubu Budujących Dom.
Sauna parowa i sauna sucha czyli dwa w jednym Wellness

Radzę przemyśleć dobrze dobór pieca, bo od jego działania zależy jak będziemy się w saunie czuć. Osobom z nadciśnieniem, takim jak moja żona polecam saunę parową - mówi Artur - użytkownik sauny.

Dwuosobowa sauna w piwnicy Wellness

Gdybyśmy budowali nowy dom, po postawieniu stanu surowego skonsultowalibyśmy się z wykonawcą saun, aby precyzyjnie ustalić ustawienie ścian, pozostawienia otworu na drzwi do sauny, zaplanować dociągnięcia energii elektrycznej - mówi Marzena - właścicielka sauny.

Sauna gotowa - doświadczenia użytkowników Wellness
Na początku chciałem ulokować saunę na poddaszu, ale po konsultacji z wykonawcą, okazało się, że "sauna nie lubi skośnych dachów"- mówi Piotr - doświadczony użytkownik sauny.
Whisper - nowy system hydromasażu Wellness

Firma RAVAK stworzyła nowy rodzaj hydromasażu, Whisper, który opiera się na mieszaninie powietrza i wody z dna wanny.

Wanny z hydromasażem - pytania i odpowiedzi Wellness

Przyszli użytkownicy wanien z hydromasażem mają wiele wątpliwości, czy zamontować je we własnym domu. Na forach aż kipi od sprzecznych opinii. Które z nich są prawdziwe?

Minibasen SPA H-495. Instytut Thalassoterapii w Twoim domu lub ogrodzie. Wellness

Z początkiem lutego firma Hydropool wprowadziła na rynek zupełnie nowy model minibasenu SPA. 

Jaki hydromasaż wybrać? Wellness
W wannach z systemami hydromasażu może masować nie tylko woda, ale także powietrze a nawet ultradźwięki.
Hydromasaż - masująca wanna Wellness

Hydromasaż ma zbawienny wpływ nie tylko na stawy, lecz także kręgosłup, mięśnie i skórę. Działa również kojąco na układ nerwowy, poprawia samopoczucie, usuwa zmęczenie i regeneruje siły.